Dan Zal het bij mij ook wel vruchtbaar slijm zijn geweest. Nu beter in de gaten houden! Vooral ik pcos heb is dat wel moeilijk. Dat denk ik ja 😁 Wie niet waagd wie niet wint he 😉
Fijn Milooo dat het allemaal weer werkt . Vervelend MyHappyFamily... PCOS. Ik weet ook niet goed hoe het bij mij nu gaat uitvallen. Ik heb nog maar 1 eileider na een eerdere buitenbaarmoederlijke zwangerschap en ik ben inmiddels bijna 8 jaar ouder dan bij de vorige pogingen om zwanger te worden. Dus mijn lijf heeft natuurlijk in die acht jaar ook niet stilgestaan. Ben erg benieuwd!
Hee meiden, mag ik hier alvast mee kletsen en dromen bij jullie verhalen? Mijn spiraaltje is er 8 september uitgegaan ivm klachten die steeds erger werden. Wij zijn nu met een huis bezig en als het allemaal goed gaat gaan we maart/april verbouwen en verhuizen. Mijn vriend wil dan even aarden in het huis en er in juni/juli beginnen met proberen. Ik ben nu al stiekem bezig met zoeken naar leuke babyspulletjes en mijn vriend word ook steeds enthousiaster. Hij was er veel later klaar voor dan ik, hij had altijd het idee dat hij na zijn 30e vader zou worden dus het moest even landen bij hem. Ik word in december 23 en hij in mei 27. Succes allemaal meiden <3
Volgens mij heeft een nichtje van mij wel eens drie pillen van de huisarts gekregen om ongesteldheid uit te stellen ivm vakantie ofzo. Zou zoiets niet een optie zijn? Ik moet zeggen dat ik elke maand gewoon ongesteld bleef met spiraal wel veel minder dan nu die eruit is maar toch.
Ahh fijn miloo. Normaal is ongesteld zijn niet fijn maar nu kun je aan een ronde beginnen en kijken hoe het allemaal loopt! Madeliefjelief ik heb zelf zoiets denk niet dat het gaat lukken zonder hulp. We geven het 2 jaar en dan is het klaar. Liefste wil ik wel de mmm weer in maar mijn vriend is daar klaar mee na de eerste en wil het liefste zo doen. Wat ik ook wel kan begrijpen Voor jou lijkt het me ook wel lastig vooral je maar een eileider hebt. Benieuwd hoe dat allemaal gaat lopen. Je lichaam veranderd zoveel in die jaren wat eerst niet zou lukken kan nu miss wel en andersom. Welkom lizme. Bij jullie is het ook spannend eerst jullie huisje opknappen en door voor een kindje gaan. Nu kan je vriend ook een beetje aan het idee wennen. Hij weet het kan komend jaar zover zijn. Snap wel dat hij het huisje eerst inorde wil hebben dat had mijn vriend toen ook.
LizMe, welkom! Hopen dat alles in je lijf een beetje tot rust komt. MyHappyFamily, herkenbaar. Mijn man wilde heel lang niet, maar zag wel dat het mij enorm veel verdriet doet dat we niet eens een poging doen of het lukt of niet. Daarom ook hier 2 jaar de tijd. Als het dan niet gelukt is... dan is dat heel verdrietig maar vergaat de wereld niet. We zijn heel gelukkig met ons kindje dat we al hebben. Ik heb nooit klachten gehad in de MMM, dat scheelde, maar ik ken mezelf... enorm veel hoop gehad in die tijd en iedere maand weer die teleurstelling. Ik hoop het nu beter los te kunnen laten.
Jaa, leuk! Wij willen voor onze derde gaan en ik ga binnenkort mijn Mirena laten verwijderen. Spannend weer
Hoi allemaal! Ook ik laat mijn mirena spiraal verwijderen, aankomende woensdag is het zover! Ons kleine mannetje is nu 16 maanden, we krijgen binnenkort de sleutel van ons nieuwe huis en het kriebelt gewoon weer, hihi! Ook heb ik er het afgelopen jaar meer last van gehad van het spiraaltje. Anders had ie er nog wel even in gebleven. Ook ik heb pcos dus het wordt weer spannend. We zien het wel, probeer er niet nu al zoveel mee bezig te zijn, maar sinds we de knoop hebben doorgehakt om de spiraal eruit te laten halen speelt het toch wel weer een rol hoor!! Lees dan ook met veel plezier met jullie mee!
Hier nog steeds geen ongesteldheid in zicht. Wel dagenlang al rommelig in mijn buik, dus ik verwacht toch dat het niet heel lang meer gaat duren... spannend dus!
Spannend Madelief! Fijn dat het nu doorzet, kun je er echt aan gaan beginnen straks! Hier de spiraal vandaag laten verwijderen, was zo gebeurd! Nu afwachten! Morgen maar eens foliumzuur gaan halen, hihi! Fijne avond!!
2 weken geleden toch maar de mirena eruit laten halen . Nog steeds niet ongesteld geweest, dus ff afwachten. In de tussentijd met condoom (althans...dat was de planning ) spannend weer!!
Spannend hè? Hier maar 2,5 dag bloedverlies gehad. Baarmoederslijmvlies toch nog niet echt opgebouwd geweest denk ik. Maar goed.... je hoort me niet klagen .
Hier de 29e eruit gehaald en 1.5 dag later kreeg ik een onttrekkingsbloeding, die is sinds vandaag weer over.. ben benieuwd hoe lang ik nu moet wachten! Heb voor mijn banner maar even mijn langste cyclus die ik ooit heb gehad voordat ik vorige keer zwanger werd genomen (34 dagen) maar we wachten het dus af!
Hallo allemaal, spannend hoor! Ik laat vrijdag mijn spiraal verwijderen. Nu vraag ik mij af of je moet wachten tot je een keer ongesteld geweest bent? Of hoeft dat niet perse? Ik heb trouwens een stilgeboren dochter en een zoontje van 2,5. Vind het allemaal vee te spannend maar ga proberen mijzelf niet gek te maken! Groetjes
Het verwijderen viel reuze mee, nu wel al 8 dagen verschrikkelijke buik en rugpijn... bloeden is wel gestopt ondertussen. Wij gaan voor de derde, toch weer erg spannend!! Hoe gaat het bij jullie? Pijn na het verwijderen van het spiraaltje?
Ha Butterfly, ik had totaal geen last na het verwijderen! Heb me in het afgelopen jaar niet zo goed gevoeld als de laatste anderhalve week eerlijk gezegd! Nou zei de huisarts dat die van mij ook wel erg laag zat.... dat de kans op zwangerschap toch wel aanwezig was...! Maar ja, nu wachten op de eerste ongi! En die kan bij mij lang duren, pcos. We zien t wel!