Zoals de titel zegt, wie was sneller zwanger bij de tweede (of derde etc)? Bij mij duurde het bij de eerste 4 maanden, dus dat was wel vrij snel... nu net gestopt met de pil dus ben wel benieuwd hoelang t zal duren! Ben benieuwd naar jullie antwoorden!
4 maanden is al erg snel! Bij sommige is de eerste snel raak en duurt de tweede noh jaren. Bij de ander duurt de eerste jaren en zijn van de tweede heel snel zwanger. Er valt niks over te zeggen helaas. Dat de eerste keer snel raak was geeft geen garanties voor volgende zwangerschappen en andersom dus hetzelfde verhaal. Ik hoop voor je dat je nu net zo snel zwanger zal raken, maar zou er niet per se van uit gaan. Dan kan het alleen maar meevallen toch Het laat zich niet plannen helaas haha.
Bij de eerste in de tweede maand, bij de tweede in de eerste maand. Ik denk dat het niet te voorspellen zal zijn 😉
Ik hoopte ook dat het bij een tweede sneller zou gaan. Helaas vanmorgen wederom een witte test, dus nu duurt het hier officieel langer dan bij de eerste. We gaan de 11e maand in 😡.
1e 10 maanden, 2e 1e ronde, of eigenlijk een keer onveilige seks, eigenlijk niet officiaal een ronde.. hopelijk mag het bij jou ook weer zo snel raak zijn!
Dat hoop ik ook, maar als het even op zich laat wachten vind ik het ook niet erg. Merk dat het bij de tweede wel anders is qua gevoel. Natuurlijk ben je er mee bezig, maar ik wil deze keer gewoon zien hoe het komt. Dus miet bezig zijn met vruchtbare dagen, berekeningen maken, temperaturen. Ik zie het wel
Eerste direct na pilstop, Tweede 2e ronde Derde eerste ronde Dus t is tekens heel snel gegaan 😉
Wauw wat snel! Heb hier t vermoeden dat t wel even duurt. Eigenlijk omdat ik toen even nodig had om te ontpillen en omdat ik nou ook niet kan zeggen dat ik de pil altijd strikt had ingenomen...
Hier de eerste in ronde 7 en deze zwangerschap gelijk zwanger in ronde 1. Voelt nog steeds beetje onwerkelijk dat het dus zo snel kan gaan!
Eerste in ronde 1 en tweede in ronde 2. Ik kah het nog steeds niet geloven en zoek het addertje want hoeveel geluk kun je geven. I count my blessings!
Wauw wat super ! Lees over t algemeen wel dat t wat bij jullie sneller is gegaan. Ik hoop dat ik ook net zoveel geluk heb
28 rondes. 5 ziekenhuis behandelingen 2 miskramen Baby!!! Ronde 1: zwanger mk Ronde 2: zwanger nu 8 weken Dus ja...... eerst ziekenhuis nodig nu zwanger zonder toeters en bellen..... Voel me gezegend. Anyway, het kan ook andersom. De eerste binnen half jaar en de tweede ziekenhuis behandelingen. Geen pijl op te trekken. Wachten duurt altijd lang maar laten we eerlijk zijn; 4 maanden is een sneltreinvaart.... Dame boven ons 54 rondes en ik 28.. . Dan valt alles in t niet succes met wachten
1e zwangerschap 6 maanden (miskraam) 2e zwangerschap 1e ronde raak 3e zwangerschap 4e ronde zwanger (miskraam) Stiekem hoop ik nu dat het heel snel weer raak zal zijn.
1e 2 maanden en de 2e ook 2 maanden. Maar voor beiden moet ik zeggen dat ik geen anticonceptie gebruikte. Bij de eerste was ik al ruim een jaar zonder spiraal (mirena) en tussen de eerste en tweede altijd condooms gebruikt dus mijn lief hoefde niet te "onthormonen"