Hi Ik heb best wel een rare vraag, weet niet of iemand er een antwoord op heeft of toevallig dezelfde ervaring heeft.. voor mijn eerste verjaardag hebben mijn ouders mij oorbellen gegeven, heb jaren lang oorbellen gedragen. Tot 8/9 jaar terug, toen gingen mijn oren ineens ontsteken. Heb verschillende oorbellen geprobeerd, maar er veranderde niets. Toen maar besloten om helemaal geen oorbellen te dragen. Al 8 jaar draag ik geen oorbellen meer! Maar toch merk ik dat mijn oorlellen (vooral aan de rechterkant) regelmatig aan het ontsteken is (er komt pus uit het oorbel gaatje) en het gaatje word dan helemaal dik. Heeft iemand toevallig hetzelfde (meegemaakt)? En hoe kom je ervan af Heb al een aantal dingen geprobeerd: zout water, sterilon en heb ook eens een zalfje gehad van de huisarts dat helpt dan even en daarna komt het weer terug. Vind het ook raar dat het oorbelgaatje in de afgelopen jaren niet is dichtgegroeid.
Jodium om het schoon te maken en voor oorbellen gebruik ik titanium oorbellen, ik kan geen enkele oorbel in anders krijg ik hele erge reacties. Sinds 12 jaar ( ja naar 12 jaar is mijn oorbel gaatje ook niet dicht gegroeid) heb ik nu eindelijk titanium oorbellen in die ik nu al 7 maanden draag en ik heb nergens last van, gewoon uit china laten halen voor 3 euro Titanium is hypo allergeen en dit is mijn redding
Staal al geprobeerd. Kreeg ook eens de tip om plastic staafjes te proberen, zelfs dat werkt niet. Maar het vreemde is dat het puur alleen om de oorbel gaatjes gaan in de oorlel. Heb ook een oorpiercing (bovenin) daar nergens last van kan daar ieder materiaal piercing in doen.
omdat de gaatjes niet dichtgroeien kan zich er vuil (huidschilfers, vet) in gaan verzamelen, waar bacteriën in nestelen, daardoor kan het gaan ontsteken. misschien een idee om ze regelmatig even door te steken met een ontsmette oorbel?
Heb hier precies hetzelfde, zodra mijn weerstand zwakker word gaan die gaatjes ontsteken terwijl ik daar al zeker 15 jaar geen oorbellen meer in draag. Ik doe er weinig aan. Het gaat weer over.
Ik heb het ook maar zonder dat ik pus ontdekt heb. Regelmatig komen er balletjes. En als ik oorbellen draag weet ik zeker dat ik die aan het einde van de dag weer heb. Ik draag alleen oorbellen bij speciale gelegenheden en verder laat ik het voor wat het is. Ik heb ook een lip piercing gedragen en daar kreeg ik nooit een reactie van.
lightinthebox aliexpress ja gewoon titanium oorbellen, bij de juwelier kun je ze ook halen boccia werkt met titanium maar dan betaal je 40/60 euro per paar.
Ik heb precies hetzelfde "probleem" Al van jongs af aan oorbellen gehad en sinds een paar jaar kan ik er niet meer tegen. Heb ook meerdere piercings gehad wat jaren goed ging en zo van de 1 op andere dag ging het ontsteken en heb ik ze er allemaal uitgehaald weg ontstekingen! Draag ook geen oorbellen meer want zodra ik ze 5 min in heb begint het al te irriteren. Bij mij is het het linker oorbel gaatje wat zo nu en dan itriteerd, ontstoken is, dik wordt. Heb van alles geprobeerd maar niks helpt.
Vroeger had ik zo'n rijtje met oorbellen. De laatste 17 jaar draag ik eigenlijk alleen nog maar één oorbel in elk oor. Helaas heb ik ook 2 gaatjes waar het nooit meer goed mee gaat komen vrees ik. Er zit altijd wel een bobbel en eens in de zoveel tijd wordt het dikker en kan ik er troep uit knijpen. Beetje verharde pus lijkt het wel. Ik vind het super irritant. Geen oplossing helaas... maar ik herken het wel.
Ik heb ook in beide oren 2 gaatjes. Gebruik alleen de tweede gaatjes nooit, gaat echt supersnel irriteren. Draag soms wel oorbellen maar niet vaak. Ook de eerste gaatjes zijn gevoelig namelijk. Hier ook geen tips, maar wel herkenbaar!
Ik maak mijn oorbelgaatjes (totaal 12 stuks) regelmatig schoon met een wattenstaafje met waterstofperoxide. Had vroeger ook vaak ontstekingen en sinds ik dit ben gaan doen al 10 jaar nooit meer last gehad. Maak ze eens per week/2 weken even schoon. Dat kan trouwens ook als je de oorbellen gewoon inhoud, ik heb ze 1 keer eruit gehaald in 15 jaar (mri) verder kom ik er niet aan.
Ik heb dat ook heel vaak gehad toen ik een tijd geen oorbellen droeg of als ik wel oorbellen droeg en bij elke wissel ging prutsen met alcohol. Ik draag nu alweer jaren oorbellen, wissel gewoon als ik wil, maar zonder de oorbellen of mijn oren dan schoon te maken en het gaat al die tijd weer prima. Onze dochter heeft vorig jaar oorbellen gekregen en toen kregen we ook geen sterilon meer mee, maar een verzachtend goedje, je zou dus ook even naar een juwelier kunnen gaan om iets te halen zonder alcohol, misschien helpt het.
Hier ook een aantal jaren geen oorbellen in gehad en altijd last er van Ik kon sowieso al niet over knopjes. Heb op een gegeven moment m'n gouden oorringen weer in gedaan en die draag ik nu dag nacht ... nergens meer last van!
Zelfde hier. Al jaren dag en nacht allerlei gouden oorbellen in. Bij al het andere altyd last van gehad. Moet wel zeggen dat ik titanium oorbellen nooit geprobeerd heb