16 t/m 31 december 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Vlindertje81, 7 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Eind stand :D
     
  2. Pippins

    Pippins Actief lid

    6 mrt 2016
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha. Heerlijk al die emo verhalen en chaggo humeuren. Hier vooral geïrriteerd als mn vent in mijn ogen lui doet en ik alles loop te fiksen met mn dikke toeter. Dan krijgt ie ook even de wind van voren hoor.

    D83 prachtige buik! Laatste shot voor de bevalling? :D Zou wel mooi zijn iig!

    Ik wordt maar onrustig van al jullie gerommel! Ik wil ook! Maar ja misschien komt het uit het niks zonder voortekenen.... wordt wel spannend nu hoor.
     
  3. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Goedemorgen lieve broedkippetjes!:p

    Is er nog wat gebeurd vannacht?

    Mooie buik D83, zou het de allerlaatste foto zijn?
     
  4. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    Ik vind het ook stil bij D83. Duim duim duim. :)
    Hier vannacht slecht geslapen. Ik had veel jeuk. Nu maak ik me een beetje zorgen om zwangerschapscholestase, maar het kan ook tussen mijn oren zitten die kriebels. Het is namelijk echt nog geen gekmakende jeuk ofzo... Mijn galblaas is trouwens verwijderd, dus weet überhaupt niet of ik het wel kan krijgen. Haha.
     
  5. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Update; kwam met 2-3 cm binnen dus 9.40 zijn m'n vliezen gebroken
    Tot half elf wachten of t op gang komt anders aan de opwekkers
    Beeb is zo druk geweest tijdens ctg
    Trapte paar x die doppen eraf haha
    Ctg is nu draadloos dus kan overal lopen
     
  6. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Nou, ben net de slijmprop verloren. Ben benieuwd!
    Heb zo ook een afspraak bij de VK.

    Oh D83, dan gaat het vandaag gebeuren! Wauw! Zet em op meis! Succes ❤️
     
  7. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    D83, hoopte dat je al bezig was, maar staat wel te gebeuren! Zet hem op!
    Regina, ik ben ook benieuwd, met slijmprop weet je het geloof ik nooit. Heb je ook krampen?
     
  8. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Spannend D! Leuk dat je ons op de hoogte houdt! :D

    En ook spannend voor jou Regina! Moet je eigenlijk altijd eerst je slijmprop verliezen voordat het verder gaat rommelen?
     
  9. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Nee Mini, dat hoeft niet. Het zegt helaas niks over het begin van de bevalling, dat zei de vk net ook. Ik weet niet zeker of je die wel eerst moet verliezen, misschien verliezen sommigen hem pas tijdens de bevalling.
    Maar ik vind het wel spannend, want bij mijn oudste had ik helemaal niks. Alles is nieuw:D

    Ninge, ik heb idd al wel krampjes. Al een paar dagen. Alleen het zet niet door. Heb ook niet echt een opbouwend gevoel daarbij, eerder continu gevoel van ongesteld zijn.
    En de baby ligt helemaal ingedaald hoorde ik net.
    Heb nu een afspraak staan voor volgende week. Eens kijken of we die halen:D
     
  10. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Ninge, helpt het niet als je er een koud washandje op legt? Gaat de jeuk dan wel weg of blijft het?
     
  11. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Ooooh wat spannend ook Regina! Hoop voor je dat het door gaat zetten. Het begint er nu toch op te lijken dat bij meerdere van ons er wat aan het rommelen is.. Laat de babyboom maar starten haha! Maar laat die van mij maar netjes wachten tot de geplande datum van de keizersnee, als het dan toch een keizersnee wordt dan heb ik mezelf graag de weeen bespaard :D

    D83 wat leuk dat je ons op de hoogte houdt! Ik moest vanochtend meteen aan je denken toen ik wakker werd. Zo spannend! Als je vliezen gebroken zijn moet de baby er ook binnen 24 uur zijn toch of is dat een fabeltje?

    Hier echt een heerlijke nacht gehad voor het eerst in tijden. Gewoon 10 uur lang geslapen en maar 1x wakker geweest om te plassen! Voel me meteen ook een stuk meer uitgeslapen. Heerlijk! Nu lekker met een boekje op de bank maar eens een rustige dag houden vandaag. Ik ga het vandaag hier maar eens goed in de gaten houden want mn gevoel zegt dat vandaag er nog wel eens wat zou kunnen gebeuren bij meerdere van jullie :D
     
  12. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Helpt wat kouder douchen niet? Ik heb ook last van jeuk door de striae, en als ik iets kouder douche ben ik er meestal wel een aantal uurtjes vanaf. :)
     
  13. D83

    D83 VIP lid

    17 jun 2012
    7.948
    2
    36
    Aan Zee
    Wat heerlijk zo n nacht Brenda! Knap je egt van op!

    De opwekkers zijn nu twee x verhoogd want voel nog niet egt veel
    Zit daardoor ook nog op 2-3 cm maar hopelijk komt t zo op gang

    Voel nu lichte krampjes maar nog Nie egt noemenswaardig
    T opplakken van de decoder op z'n hoofd was wel ongemakkelijk n pijnlijk maar heb nu wel z'n hartje heel mooi opgenomen
     
  14. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    Oh jeetje D83, hopelijk zet het een beetje snel door!
    De jeuk is alweer minder, het was over mijn hele lijf een beetje. Mocht ik het vannacht toch weer krijgen ga ik morgen voor de zekerheid bellen.
    Regina, klinkt alsof het alle kanten op kan.
    Brenda ben zo benieuwd naar jouw datum ;)
     
  15. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Wat spannend D83 hoop dat het nu wat meer gaat doorzetten dan!

    Ninge ik zou toch meteen aan de bel trekken hoor als ik jou was. Zwangerschapscholestase is gevaarlijk voor je baby op deze termijn en het duurt ook nog wel een dag voor de bloediitslagen er zijn. Mijn verloskundige zei dat ik bij zulke vermoedens beter een keer te veel kan laten checken dan te weinig. En het is alleen even bloed prikken om uit te sluiten dus weinig moeite. Ik zou het zekere voor het onzekere nemen als ik jou was
     
  16. Elfenprinses

    Elfenprinses Actief lid

    27 jan 2014
    248
    1
    16
    Zuid West Brabant
    Een beetje late update, maar afgelopen donderdag 8 december om 00:22 uur is onze dochter Anna-Maria geboren. Ze woog 2980 gram en ze maakt het goed. Ik zal later nog wel mijn bevallingsverhaal vertellen.
     
  17. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Van harte gefeliciteerd Elfenprinses met de geboorte van jullie dochter.
    Mooie naam!

    Gaat alles goed met jou en de kleine meid?
     
  18. Mini25

    Mini25 Niet meer actief

    Gefeliciteerd!❤
     
  19. Brenda028

    Brenda028 Fanatiek lid

    18 apr 2016
    1.725
    1.471
    113
    Gefeliciteerd Elfenprinses! Hopelijk gaat alles goed met jou en de kleine meid!
     
  20. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    Elfenprinses, gefeliciteerd! Lekker genieten nu, en je katen verwennen.
     

Deel Deze Pagina