Ik vind het prima kunnen en ze kan later altijd zelf Alexis gebruiken. Ik zou wel gewoon Lexi spellen, omdat die letters dan ook in haar volledige naam zitten.
Ik vind het heel mooi voor een meisje. Super stoere en lieve naam. Als volwassen vrouw weet ik ook niet of het leuk is. Het hangt van de persoonlijkheid van jullie dochter af. Is ze later het type 'advocaat' dan vind ik Alexis mooier maar is ze het type 'presentatrice van een kinderprogramma' dan vind ik Lexi heel leuk. ze kan dan toch als volwassene zelf kiezen?
Ik zou gewoon voor Alexis of Alexia gaan. Met als koosnaampje (en dus niet roepnaam) Lexi. Anders krijg je (kom ik aan met mijn gezeur) later waarschijnlijk Sexy Lexi. Of Lexie Dyslexie. Maar goed, dat zijn mijn kromme gedachten.
nou dit dus.. als het alleen lexi geweest was dan zou ik zeggen dat het idd te kinderlijk is. vind het altijd zo sneu klinken als een volwassene een naam heeft dat eindigt met je/ie. maar als ze later groot en sterk is kan ze alexis gebruiken
Alexis is mooie naam. Lexie vind ik niet kinderachtig. Maar misschien dan beter om die zelf als koosnaam te gebruiken ipv als geregistreerde roepnaam
Alexis vind ik een leuke naam. Koosnaam dan Lexi voor als ze klein is,zou er geen officiële naam van maken.
hoi, Ik vind Lexi ook wel kinderlijk. Persoonlijk komt me dan een irritante krijsende peuter bij me op, haha. Maar wat vind je als roepnaam "Alix" dat lijkt mij een mooie mix tussen de twee namen. Wat je ook kiest, kies vooral datgene wat jij het mooiste vindt! Succes
Alexis vind ik erg mooi. Lexi is wel kinderachtig voor een volwassen vrouw. Het is wel leuk om als afkorting te gebruiken. Later kan ze (bijvoorbeeld op het werk) haar hele naam gebruiken.