speelgoed in de woonkamer of slaapkamer bij een tweede

Discussie in 'De lounge' gestart door Stamper1988, 14 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stamper1988

    2 nov 2016
    49
    0
    6
    NULL
    NULL
    Onze zoon is bijna 3 en heeft aardig wat speelgoed. Nu wonen wij niet groot, een 3/4 kamer appartement. Het meeste van zijn speelgoed staat lekker op zijn kamer en in de woonkamer hebben wij een kallax kast van 4 vakken. Hij kan met zijn toet toet, duplo en brandweerman zo leuk spelen. hij maakt er hele verhalen van.

    Nu vragen mijn man en ik ons af wat moeten wij doen met het speelgoed als er een tweede komt. De kinderen komen dan echt bij elkaar op de kamer. Het speelgoed verhuizen naar de woonkamer of toch in de slaapkamer van de kinderen houden.

    Onze berging is niet groot. Onze fietsen en de kinderwagen passen er net in.

    Hebben jullie ideen?
     
  2. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Wij hebben sinds kort een grote vakken kast op mijn zoontje zijn kamer staan, met 16 vakken. Je hebt ze zelfs nog groter.
    Daar passen heel veel dozen met speelgoed in.
    En dan die kleine lekker beneden laten, en de dozen afwisselen.

    Je kan de kast dan ook als afscheiding gebruiken in de kinderkamer ! Zodat ze toch een beetje apart slapen?
     
  3. A je to

    A je to Bekend lid

    7 feb 2016
    944
    1.259
    93
    Hier vergelijkbaar als bij jullie, kindjes samen op een slaapkamer, en het meeste speelgoed ook daar.
    In de woonkamer zo'n zelfde kast als jij hebt, maar dan met 8 vakken.
    Wat ik echt ideaal vind zijn de 'onder het bed boxen'. Ik heb ze van ikea, zijn veel ruimer dan die bij blokker/action etc. Er kan echt veel in.!
    Dit komt ook wel omdat hier veruit het meeste gespeeld wordt met duplo en andere treinbanen enzo. Dus voornamelijk speelgoed wat uit elkaar kan.
     
  4. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    De helft van het speelgoed ligt boven. En de helft ligt beneden. Maar aangezien jullie gelijkvloers wonen zou ik gaan voor het meeste in de slaapkamer en een paar baby dingen in de woonkamer.

    Waar gebruiken jullie de andere kamer voor?
     
  5. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Ik zou gaan voor het meeste in de woonkamer. Dan kan je zoontje dat pakken terwijl zijn broertje of zusje ligt te slapen in de slaapkamer.
     
  6. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Hier ligt geen speelgoed op de slaapkamers. Ja minimaal, en dan bedoel ik dochter 1 kleine bak met playmobile en zoon 2 grote auto's.
    De rest staat allemaal beneden in de hal in een grote kast. In de woonkamer nog een tafeltje en 2 mandjes.
    De overige spullen staan in het tuinhuisje van onze dochter.

    De slaapkamers zijn klein (vind ik) en het geeft meer rust zonder al die spullen. Ze mogen wel bakken meenemen naar boven maar na het spelen bergen we het beneden op. Beneden hebben we veel ruimte en kunnen op een redelijk mooi ogende manier het speelgoed opbergen.
     
  7. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Wij hebben alles beneden in/op een speeltafel waar manden en krukjes onder staan. Ik wissel de manden af met wat reservemanden die op zolder staan. Ik merk nu dat Y wat meer behoefte krijgt aan af en toe alleen spelen (en ik aan wat minder zooi in de woonkamer ;)), dus als in de kerstvakantie haar kamertje opnieuw behangen is wil ik een deel naar boven verhuizen. Ook wat voor S, zodat ik boven ook eens wat kan doen als we met zn 2tjes thuis zijn (de box heeft plaatsgemaakt voor de kerstboom en komt ook niet meer terug)..
     
  8. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.366
    113
    Wij hebben drie kinderen, en sinds een tijdje heb ik juist alles naar de slaapkamers verbannen. Op een vakkenkast met 4 vakken na, daar zit speelgoed voor de jongste in, zodat hij lekker in de woonkamer kan spelen. De anderen pakken boven een bak (daar hebben we nog een kast met 16 vakken en 1 met 8 vakken) om mee naar beneden te nemen, of spelen boven.
    We hebben in de eetkamer wel een grote spelletjes/knutselkast staan, want spelletjes en knutselen doen ze altijd aan de eettafel.
     
  9. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Even over een heel andere boeg...ontspullen nog een optie? Hier laatst heel wat naar de kringloop gedaan. In de loop van de jaren verzamel je heel wat en met een aantal dingen werd hier gewoon niet gespeeld. Dat hebben we weggedaan. In plaats daarvan een lidmaatschap bij de spelotheek...

    Of anders...een keukenkastje leegmaken en daar speelgoed in doen?
     

Deel Deze Pagina