Gek trouwens dat je vk zegt dat je aan moet dringen op inleiding zaterdag. Dat zij dan lekker zelf belt en de noodzaak uitspreekt. Haar werk toch? Kun je niet vragen of zij telefonisch dat advies al uit wilt spreken?
Hier vanmorgen voor het eerst gestript met 40.3 weken. Ukkie is nog steeds niet ingedaald maar het strippen is wel gelukt. Het rommelt wel een klein beetje, maar heb ook veel harde buiken en een super druk ukkie in de buik. Dus ben bang dat ze eerste keer niet veel doet weer. En helaas wanneer er toch niets gebeurd word ik pas ingeleid met 42 weken en dat het dus 25 december pas. Mag zaterdag weer bellen als deze strip poging niets gedaan heeft voor een 2e x strippen.
Oh wat vervelend! Ik snap dat je daar helemaal niet op zit te wachten zeg en al helemaal nu niet. Gewoon lekker je eigen gang gaan hoor (zover het nu lukt natuurlijk) Ik kan daar ook zo kwaad om worden. Vraag overleg maar ga niet achter je rug om dingen regelen en plannen 😤😤😤 De verloskundige heeft op de brief gezet dat ik er helemaal doorheen zit enz maar je hebt zeker wel een goed punt trouwens. Misschien morgen toch maar weer even bellen met ze. ( bel zowat dagelijks nu met ze hahaha)
Gewoon blijven bellen tot ze je beu raken, dan helpen ze je wel haha. MRD ook voor jou hoop ik dat je je kleintje snel in je armen kunt sluiten. Ook jij hebt al genoeg uitdagingen gehad deze zwangerschap.
Marcella Jeetje jij moet echt geduld hebben met die kleine van jullie! Strippoging 5😯 jeetje. Hopelijk zet eerdaags het gerommel door bij je! Snap echt dat je t zat bent. Strandbal meen je niet.. heel irritant die goed bedoelde zelf initiatieven! Lastig ook om in goede vrede je grenzen aan te blijven geven! Hopelijk lukt dit je toch! Zo zonde als het alles zou verpesten. Hier is het af en toe n zoete inval van familie. Terwijl wij gevraagd hebben n berichtje te sturen hoelaat het uitkomt.. helaas wordt ditniet gerespecteerd en moet ik dezoete inval respecteren. Irritant! Zucht! 4dogs wat sneu dat je meisje zo hoest! Lastig ook omdat je er weinig aan kan doen om het te verzachten!
Lin ik ga morgen ook echt op me strepen staan. Ik ga niet eerder naar huis 😂 me geduld raakt echt op nu hihi ben er zo klaar mee (sorry) Maar bij jou ook lastig hoor die zoete inval. Lastig ook dat het niet gerespecteerd word hoor. En dan moet je je grenzen aangeven 🙈
Nou Marcella, ben benieuwd wie van ons eerder zal zijn uiteindelijk ...morgen tik ik ook al de 41 weken aan en ze zit nog steeds prima . Ik word morgen denk gebeld in ieder geval voor een CTG. Heb je die al gehad trouwens?
ik duim voor je morgen Marcella dat op je strepen staan helpt! en die zoete inval.. als ik alleen thuis ben volgende week ben ik toch veel boven.. en dan zit te deur opslot. tja dat is het risico als je niet wilt appen etc vraagje voor de mama's heeft jullie baby soms ook een heel onregelmatige ademhaling? M is nu verkouden. maar tijdens de voedingen en als ze wakker is kan ze soms heel snel ademen en dan later weer heel rustig! hoort bij pasgeboren baby's denk ik! en nog een vraag ik ben 9 dagen geleden bevallen en vloei niet zo veel meer.. Mag ik al gewoon maand verband (alway's of Libresse) gebruiken? gebruik nu de lappen van kotex!
Lin, ja is normaal, ze schijnen nu nog niet te dromen? Maar de ademhaling lijkt soms indd of ze heftig dromen (net als bij m'n honden ). Ik zou ook lekker de deur op slot houden.. ik kan daar niet tegen als mensen onaangekondigd komen, ik heb dat 1x met m'n schoonvader gehad (is nu gelukkig geëmigreerd), maar ik heb toen gezegd "Ik stond net op het punt om weg te gaan, volgende keer even bellen! Doei!" Ook al had hij er een half uur voor gereden, als je dat eenmaal toelaat is het iedere keer raak.. Succes dames! MRD, als jij zelf zegt dat je met 41 perse wil worden ingeleid vanwege je bekken bijv. dan doen ze dat toch wel??! Ik mocht met 38w al worden ingeleid van de gyn. Ook ivm grote vd baby en omdat ik echt slecht kon lopen nog (zelf voor 39 gekozen), of heb je het alleen met je VK overlegd? Die van mij deed ook moeilijk, maar de gyn gaf me groot gelijk en vond het ook onnodig om nog langer door te lopen.. Hij gaf ook aan dat de risico's die kleven aan inleiden vooral gelden voor personen die nog niet eerder "prima bevallen" zijn.
Lin, over het verband: Ik gebruik nog steeds kraamverbanden, 3weken geleden bevallen. Het vloeien was op een gegeven moment zo goed als over, enkel nog wat wondvocht (sorry geen charmante details), maar na 3 dagen begon het ineens toch weer flink te bloeden. Dat had een gewoon maandverbandje niet gered ook niet zo 1 voor de nacht Ik vloeide bij mijn eerste wel 5 of 6 weken, ook zo lang kraamverband (en kotex toen het op was) gebruikt. Ik zou, als je al over wil schakelen op gewoon verband voor een "natuurlijkere" variant gaan, Naturella ofzo?
Desstiiny ik heb morgen de ctg en de echo en dan bespreken voor inleiden. Lin ik hoop zo dat het effect heeft! Hopelijk gaan ze mee in wat ik wil. Want je leest zulke verschillende dingen en bereiden qua ziekenhuizen. Ik.moet eerlijk zeggen ik ben best wel een nerveus voor morgen ben echt zo benieuwd wat ze gaan zeggen en of ze mee willen in wat ik wil. 🙈
Dank je wel yaisa. Nou gelukkig loopt het weer eens uit hier in het ziekenhuis. En dat is natuurlijk niet bevorderlijk voor de zenuwen 🙈 Ben gewoon bloednerveus voor vandaag.
Nee nog niet helaas. Heb net de ctg gehad nu wachten op de gynaecoloog maar die werd net opgelopen naar de verloskamer dus zit er nog wel ff gok ik 🙈