We willen op vakantie met mijn schoonzus en haar gezin. We willen graag in 1 vakantiehuis met minimaal 4 slaapkamers. We zaten zelf te denken aan zuid duitsland/oostenrijk, maar dat mag ook ergens anders zijn. Liever niet verder weg. Moet wel niet te oubollig zijn. Heeft iemand een goede tip?
Zomer of winter? Wat wil je in de buurt hebben en ondernemen??? Dat is nogal belangrijk in de keuze van een goed gebied in Oostenrijk. Rustig/afgelegen redelijk onbekend, of juist toeristisch/dynamisch waar alles op kinderen gericht is?
We willen in juli gaan. We hebben kleine kinderen van 5 en 3 bij, dus een zwembad in de omstreek is fijn en verder willen we wat uitstapjes maken wat voor de kinderen leuk is.
Kindvriendelijke gebieden die ik je aan kan raden: 1. Sefaus Fiss Ladis (of Ried): kindvriendelijker vind je niet ! Ontzettend veel te doen voor kinderen. Zwemmen kan in een groot meer met glijbanen in Ried of in het plaatsje Prutz bij het campingzwembad. Met name in Fiss en Ried vind je vakantiehuizen/appartementen. Serfaus heeft meer hotels. bijv. Haus Steinacker Haus Steinacker in Fiss Tirol 2. Wilder kaiser gebied - Ellmau; Ook ontzettend veel leuke activiteiten voor kinderen en een prachtig groot binnen en buiten zwembad met glijbanen. App. Fuchs Fuchs Appartement Fuchs Ferdinand in Ellmau
Kijk eens bij belvilla, wij hebben deze huizen overwogen. https://www.belvilla.nl/vakantiehuizen/chalet-krimml-12-personen-AT-5743-21 https://www.belvilla.nl/vakantiehuizen/luxe-chalet-konigsleiten-12-personen-AT-5742-05 https://www.belvilla.nl/vakantiehuizen/luxe-chalet-konigsleiten-11-personen-AT-5742-17 Er is op loopafstand een zwembad bij, je krijgt bij deze huizen ook 1x per dag gratis entree voor het zwembad. In de omgeving zijn ook veel leuke dingen te doen en te zien. Deze huizen liggen op een soort van park en er zijn nog meer keuzes in verschillende prijsklasses. Wij hebben uiteindelijk dit huis gekozen. https://www.belvilla.nl/vakantiehuizen/fusch-an-der-grossglocknerstrasse-10-personen-AT-5672-11 In het dorpje fusch is een openluchtzwembad en een paar km verderop is een wild/speelpark.