Snelle drinker

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door sleepy, 10 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sleepy

    sleepy Actief lid

    13 nov 2016
    292
    72
    28
    Hallo hallo

    al sinds de geboorte is mijn zoontje (nu 4 maanden) een onrustige baby. Snel huilen/jengelen...wil liefst gedragen worden. Lijkt laatste weken iets beter te gaan.
    Ineens bedenk ik me dat hij erg snel zijn flessen leegdrinkt, ik denk max 5 min over 180cc... (toen ik nog bv gaf dronk hij ook max 5 min per borst).
    Zou het misschien kunnen zijn dat hij last heeft van het (te) snelle drinken?
    Ik geef hem 3 schepjes JBPM in een 180 fles met avent drie standen speen op stand 2 vaak. Het stroomt niet langs zijn mond verder ofzo..

    Zijn er moeders die ook zulke snelle drinkers hebben?
     
  2. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    Hier ook een snelle drinker. De oplossing bij ons was de Dr Brown prematuur speen.

    Waarom geef je de jpbm? Reflux?
     
  3. grasspriet84

    grasspriet84 Fanatiek lid

    17 jun 2016
    1.778
    32
    48
    Mijn zoontje is ook een snelle drinker. Een fles can 180/6 duurt ong tien minuten. Soms ietsje langer. Hij gedijt er verder goed bij. Krijgt ook vast voedsel. Hij krijgt drie soms vier flessen op een dag. Teee van 180 en een van 150 (soms nog een van 120). Hij heeft er geen last van. Geeft niet aan dat hij eerder honger heeft (moet zelf echt op tijden de fles geven, anders laat hij rustig zes uur tussen een fles zitten). Hij komt goed aan en is een gemiddelde baby. Ik maak me er dus niet zo druk om. Hij drinkt uit dr. Brown met een nr twee speen (is een 3 maanden speen). Ik heb het gaatje heel iets groter gemaakt, want uit de reguliere speen doet hij er weer heel lang over en gaat hij klieren en spelen, omdat hij het zat is.

    In jouw geval kan het misschien juist wel voor onrust zorgen. Buikje toch te vol en doordat hij zo snel drinkt heeft hij het niet in de gaten. Ik vond de avent flessen echt waardeloos, net als difrax. Dit ging nog veel sneller met als gevolg dat er zoveel lucht dwars zat, hij niet meer dronk.

    Misschien de dr Brown fles proberen? Er zit natuurlijk een nr 1 speen bij. Zou eerst deze proberen, gaat dit te langzaam kun je de nummer 2 speen altijd nog halen.

    Waarom doe je jpbm in zijn flesje?
     
  4. sleepy

    sleepy Actief lid

    13 nov 2016
    292
    72
    28
    JBPM ivm spugen erdoor gedaan. Daarvoor had ik de dr brown flessen maar daar ging het niet meer door dat systeempje toen ik ging indikken.
    Met dr brown dronk hij ook heel snel dus denk niet dat dat uitmaakt.


    Nouja iig bedankt voor de reactie:)
     
  5. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Welke speen had je bij de dr brown?

    5 minuten is te kort voor goede verzadiging.
    5 minuten is veel te snel waardoor reflux word verergert.
     
  6. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    En als je eens niet indikt en hem 20 minuten laat doen over de dr brown fles met speen 1? Spuugt hij dan aanzienlijk meer? 5 minuten is veel te snel om de fles leeg te drinken, aan zn zuigbehoefte is dan ook nog niet voldaan.
     
  7. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Is de speen wl goed?

    Ik denk juist dat er veel gespuugd wordt vanwege te snel drinken....
     
  8. Daphne21286

    6 jan 2016
    12
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier inderdaad ook een snelle drinker. Met de difrax binnen 10 minuten klaar en veel lucht naar binnen. Nu alweer een flink aantal weken op de dr Brown''s. Met een prematuur speen want fase 1 ging ook te snel. Nu doet ze er een half uur over maar de krampjes zijn helemaal weg en ze is super tevreden. Dus wij ook!!
     

Deel Deze Pagina