Dames willen jullie voor me kijken? Dag 27 van cyclus normaal rond de 30 dagen. De test is een kruitvat 2voor5 Alvast bedankt!
Hallo dames, Heeft iemand een verklaring voor deze test? Dit is een kruidvat test (2v5) van vanochtend. Gyn gebeld en mocht een bloedtest komen doen. Vanmiddag gebeld voor de uitslag, was deze onder de 1 en dus niet zwanger! Hoe kan mijn kruidvat test dan zo uitslaan? Edit: ik zag dat de kwaliteit van de fotos niet meer zo goed was na uploaden dus ik heb ze wat donkerder gemaakt. De Streep is in t echt duidelijk, zonder te turen te zien en duidelijk roze (kwam ook binnen de afleestijd)
De foto is niet gemaakt binnen de afleestijd nee,maar dat betekent niet dat de streep er niet binnen de afleestijd stond
Het zal vast niet zo bedoel zijn, maar je lijkt een beetje onaardig over te komen, Jane (een beetje kortaf). Op de foto lijkt de ene test toch echt niet opgedroogd. Maar ik ben het wel eens met Jane over de opgehoopte urine. Kan het zijn dat je te veel urine hebt gebruikt?
Ik heb precies 4 druppels urine met t pipetje in dat gaatje laten vallen.. in de bijsluiter staat dat t er 4 moeten zijn. Ik kan in ieder geval niet zwanger zijn, anders had t uit de bloedtest moeten komen (lijkt me) Als t opgehoopte urine is, verdwijnt het dan met een druppel water?
Lieve allemaal Ik plaats dit voor mijn vriendin Die is na 4 ivf pogingen gestopt Maaaar nu was ze overtijd en hb ik gezegd dat ze een test moest doen Nu gelooft ze het niet maar ik zeg hij is positief nu wil ik m bij jullie neerleggen en haar laten zien wat jullie ervan vinden Liefs