Vanmorgen vond ik wat bruine afscheiding in mijn broekje. Ook met afvegen vandaag af en toe een veeg. Ik ben morgen 6 weken zwanger en heb er verder geen krampen of buikpijn bij. Wie heeft dit ook gehad? En is het goed of slecht afgelopen? Ik herken het niet van mijn vorige zwangerschappen en mijn vk wil nog geen echo maken op deze termijn.
Ik heb dit de eerste 9 weken regelmatig gehad. Vervolgens met 20 weken zelfs een enorme bloeding. Maar ondertussen al ruim 32 weken zwanger van een gezonde baby Kan dus zeker goed gaan, hopelijk is dit bij jou ook zo!
Ik heb het ook gehad rond de 7e week van mijn zwangerschap. Bleek een gesprongen bloedvaatje te zijn! Ik had er wel krampen bij vandaar dat ik gelijk heb gebeld en een echo kreeg!
Ik had tot iets van 12 weken regelmatig bruine en bruinrode afscheiding én in de eerste 6 à 8 weken krampen. Dit vooral na inspanning. Bij mij ligt het aan een gevoelige bmm die bij het minste geringste bloedt.
Ik verlies af en toe vers en soms oud bloed. Kan geen kwaad. Heb Gisteren zo hard geniest dat ik er een bloeding van kreeg. Blijkbaar toch heel erg gevoelig.
Fijn om te lezen dat het niet persé iets negatiefs hoeft te betekenen! Voel me er toch aardig onzeker over.. ondanks dat het echt maar minimaal is en ook niet rood. Volgende week krijg ik een vroege echo, tot die tijd is het afwachten..
Ook ik heb het gehad.... Met 6 weken en 4 dagen ... Met 7 weken een vroege echo gehad en alles zag er goed uit. Inmiddels 12 weken zwanger. Snap dat je heel erg schrikt dat had ik ook . Mijn verloskundige zij zolang je geen krampen heb of echt veel rood bloedverlies hebt hoef je je geen zorgen te maken
Hier zowel positieve als negatieve ervaring. Negatief bij vorige zwangerschap, de miskraam begon 2 dagen van te voren met bruinverlies Positief bij deze zwangerschap, rond nod beetje bruin op het toiletpapiertje en daar is het bij gebleven. Hoop voor jou uiteraard positief nieuws!
Heb tot zo'n 10 weken daar last van gehad.. bij mij betekende het verder niks gelukkig. Maar ik herken je onzekerheid. Zolang je geen krampen of helder bloedverlies er bij krijgt, zit het wel goed denk ik
Ik heb het 3 x gehad, waarbij het 2 keer uiteindelijk doorzette in een miskraam en 1 x bleef het goed gaan. Het begon trouwens alle keren met bruinverlies wat daarna echt bloed werd. Het kan dus twee kanten op maar bij bruinverlies zou ik me nog niet zo snel zorgen maken.
Het bruinverlies was gisteren zo goed als weg, toen kreeg ik weer een hoest aanval gisteren avond. Ik ben al een paar dagen super verkouden met veel niezen en hoest de longen uit mijn lijf en nu vanmorgen weer bruinverlies. Zou het door het niezen en hoesten kunnen komen? Pff wat een onzekerheid zeg..
Ik heb nu net ook wat rood/bruin verlies. Schrok me te pletter. Kon me gelukkig deze topic nog herinneren, al lees ik dat het beiden kanten nog op kan. Echt rot deze onzekerheid! Binnenkort de vroege echo. Had gister nog een test gedaan en die was nog knal positief. Morgen ook nog maar weer 1 wagen. Lovely ik ben zelf ook ziekjes geweest en heb een stressvolle periode altijd met verjaardagen en feestdagen in december. Hoop dat dat niet nadelig is geweest!
Ik heb het van week 5 tot 10 gehad deze zwangerschap, en inmiddels ruim 18 weken. bij mij had het dus niks te betekenen!
Ik heb het ook gehad begin van de zwangerschap. Twee keer bruin voor de 6 weken. 1 keer rood 6+5. Had met 7 weken een echo en er was een mooi ingenesteld vruchtje te zien met een kloppend hartje! De VK vertelde dat de baarmoeder ook oud bloed kan opruimen zodat het voor de baby optimaal is. En rood kan ook komen door een gesprongen adertje. Morgen 25 weken Zwanger, dus hier een positief verhaal!
Kan zéker door hoesten komen, en bij sommigen ook na vrijen of na het hebben van ontlasting. Alles is heel goed doorbloed daar beneden en dus extra gevoelig voor kleine vaatjes die kunnen scheuren. Een zwangerschap is echt niet zomaar ineens weg en een miskraam is echt een niet te missen hoeveelheid bloed en klonters en zo. Daar klinkt dit echt niet naar dus hou vertrouwen!