Morgen afspraak gyn i.v.m. uitblijven menstruatie na pilstop: ervaringen?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Pancakes, 21 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Titel zegt alles eigenlijk. Ik zit op dag 131 van eerste cyclus na pilstop. Begin al goed zenuwachtig te worden. Morgen afspraak bij de GYN voor inwendige echo en onderzoek. Ben eigenlijk niet eens zenuwachtig voor de afspraak, maar meer voor de uitkomst.

    Had eigenlijk niet gehoopt op een mallemolen, maarja, daar vraag je niet om hè? Iemand die mij gerust kan stellen of ervaringen heeft? ;) Iig even van me afschrijven hier...
     
  2. Pollewop86

    Pollewop86 Actief lid

    18 nov 2016
    184
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op dit moment vooral niet te veel zorgen maken, het kan nog alle kanten op.
    In mijn geval; ik werd niet ongesteld na het verwijderen van mijn mirena spiraal. Daar is uiteindelijk uitgekomen dat ik te veel prolactine aanmaakte agv een microprolactinoom.
    Vervelend nieuws; er zit blijkbaar een goedaardige tumor in je hoofdzz maar ook goed behandelbaar. Na enkele weken medicatie kreeg werd ik ongesteld en die ronde erop zwanger.
    Nu na 2 jaar borstvoeding (zonder menstruaties) weer gestart met medicatie en zit nu weer in ronde 2
     
  3. Roseline

    Roseline Niet meer actief

    Fijn dat je een afspraak hebt gemaakt. Ik had al eerder een topic van je gelezen dat er maar geen menstruatie opgang komt. Hopelijk krijg je meer duidelijkheid morgen. Ik kan me voorstellen dat je zenuwachtig ben, maar misschien valt het allemaal reuze mee.
    Succes in ieder geval
     
  4. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Open in staan en letterlijk over je heen laten komen.
     
  5. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Ik ben na het stoppen met de pil 9 maanden niet ongesteld geworden, en nee ik was niet zwanger ;) daarna meteen een hele nette cyclus van 29 dagen. Ik had destijds geen kinderwens dus heb geen verdere stappen ondernomen om het te laten onderzoeken oid, maar kan me voorstellen als je wel een kinderwens hebt dat het oneindig lang lijkt te duren. Ik hoop dat ze iets kunnen doen!
     
  6. justagirl32

    justagirl32 Actief lid

    3 dec 2016
    137
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn verhaal hoeft niet t jouwe te zijn, maar dit is mijn ervaring.
    Ik werd na de pil (diane) 2 jaar lang niet ongesteld. Toen ben ik ook naar de gyn gegaan en echo laten maken. Daar constateerden ze pcos, hoewel ik geen afwijkende bloedwaarden had, geen overbeharing en al helemaal geen overgewicht. Enige wat ik had was teveel blaasjes op mn eierstokken. Normaal is 8-12 geloof ik en ik had er 14 aan een kant en de andere kant 12. Een halfjaar na deze echo werd ik onregelmatig ongesteld en daarna super regelmatig (cyclus van 28 a 29 dagen en nu nog steeds). Toen ben ik terug gegaan naar de gyn en weer echo laten maken. Alles zag er goed uit, normaal aantal blaasjes en daarom verviel mijn diagnose.
     
  7. Wasmand

    Wasmand Lid

    12 nov 2016
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend, ik lees even mee.
    Ik zit nu op bijna 70 dagen. Word het je eerste kindje?
     
  8. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Gezellig! Jep! Nummer 1 (hoop dat het lukt) en bij jou?
     
  9. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Och zie hier nu je eigen topic..

    Hier 142 dagen na stoppen met de pil.
    Na lang wachten dus..kwam het vanzelf.
    Etos zwanger worden geslikt.. leek mij te helpen
    maar kan ook toeval zijn.

    Hopelijk gauw ongesteld!!
    En natuurlijk gauw zwanger.
     
  10. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Succes morgen!
     
  11. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Iedereen thanks voor de verhalen. Ik laat morgen van me horen. X
     
  12. Wasmand

    Wasmand Lid

    12 nov 2016
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee ik heb al 1 kindje, gekomen uit een cyclus van ongeveer 180 dagen.

    Hoe is het gegaan ?
     
  13. Pollewop86

    Pollewop86 Actief lid

    18 nov 2016
    184
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben ook benieuwd
     
  14. TotosDawn

    TotosDawn Niet meer actief

    Hoe is het gegaan vandaag??
     
  15. Mama2017

    Mama2017 Actief lid

    30 nov 2016
    409
    109
    43
    Vrouw
    Ik had ook een lange cyclus....
    Dat was na mijn miskraam. Dus naar de gynaecoloog.... Baarmoeder zag er mooi uit. Niks bijzonders te zien. Heb een provera kuur gekregen om de menstruatie op te wekken. Het kwam al na 2 pillen :) Gelijk zwanger die cyclus.
     
  16. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Hoe is het gegaan?
     
  17. Jenneke88

    Jenneke88 Fanatiek lid

    9 jul 2016
    1.772
    817
    113
    Ik ben bang dat pancakes slecht nieuws heeft gekregen...
     
  18. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Hoi jongens, hier even een update: het was een heel erg lange middag. Ik was om 14:00 in het ziekenhuis en om 16:00 gingen we weg. Ik heb eerst een inwendige echo gehad. Helemaal niets te zien. Baarmoeder en eierstokken zagen er helemaal prima uit. Was wel ff "zoeken" naar mijn linker eierstok. Akelig gevoel maar goed..

    Daarna dacht ik dat het klaar was en dat ik alleen een gesprek zou hebben met de arts. Zij heeft me allerlei vragen gesteld: of ik last had van dingen als overbeharing etc.. kon alles met "nee gelukkig niet" beantwoorden. Ze gaf ook aan dat mijn gewicht in orde was, altijd een opluchting. Helaas daarna nog een inwendig onderzoek gehad (baalde ik van). Ook daaruit kwam niets geks.

    Daarna nog bloed afgenomen en daar hoor ik de uitslag woensdag van. Ik vroeg nog of ik me nog zorgen moest maken om PCOS en toen zei ze dat mijn eierstokken niets geks lieten zien en er heel mooi schoon uitzagen en dat uit haar onderzoek ook wel bleek dat ik dat niet heb. Het bloedonderzoek gaat daar de laatste bevestiging over geven.

    Maar eigenlijk een heel positieve uitslag dus! En qua menstruatie: gewoon afwachten is het advies :)
     
  19. Jenneke88

    Jenneke88 Fanatiek lid

    9 jul 2016
    1.772
    817
    113
    Gelukkig niks aan de hand. Ik hoop dat je snel of zwanger bent of menstruatie hebt.
     
  20. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Dit vind ik fijn om te horen!!
    En wat fijn dat je zo snel weer zwanger was.
    Ik word ook maar niet ongesteld na de MA/Curettage..
    28e terug naar de gyn met denk in ook provera naar huis.
    Hoop net zon succes verhaal als jou!
     

Deel Deze Pagina