Hoe wist je het: ik ben zwanger!?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Monic, Dec 24, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jongemama1

    jongemama1 Niet meer actief

    Bij mn oudste (dochter) had ik eerste weken niks gevoeld maar wel te merken aan neusbloed moeheid vroeg slapen zonder te denken dat ik al die tijd zwanger was totdat ik een beetje steekjes voelde maar het deed niet pijn, lekker zachte steekjes... die dag dacht ik het ineens na wanneer word ik alweer ongesteld??? Het was iets niet in de haak dus ik ging test halen en jawel hoor.. Enkele week later ofzo bleek ik al 11 weken te zijn.

    Bij mijn jongste (zoon) had ik net voor mijn NOD 1 x felle kramp alsof menstruatie eraan zat te komen en ik had voor mijn nod enorme veel witte afscheiding verloren ik moest steeds schoonmaken dus ik dacht ik werd weer ongesteld maar ik werd na 1 week nog steeds niet ongesteld hmm dus ik ging toch test doen en jawel hoor.

    Nu we er echt voor derde willen gaan; elke ronde dacht ik iets te voelen maar ik werd elke keer weer ongesteld helaas.. Zulke syptomen lijkt wel zowel op menstruatie als zwangerschap vond ik. ik heb ze nu ook dus ik weet zeker dat het alweer niet gaat lukken ook al zou ik het dolgraag willen dat het dit keer eindelijk raak is, mijn nod is namelijk 1 januari!
     
  2. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    Feb 12, 2007
    2,777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    Bij de eerste niet was via ivf dus voelde vanalles maar geen zwangerschap.

    2de wel
    We waren met ivf gestopt/pauze ingelast en wilde ff zelf proberen had het gevoel dit keer geen ivf nodig te hebben, had ook sterk het gevoel dat er een zoontje kwam.
    Ovulatietesten gebruikt, voelde de eisprong duidelijk had echt ff nare steken...2 weken later getest en positief!! 15 weken later geslachtsecho....jongen.

    Onze dochter hadden we nog niks verteld wilde eerst de 6 weken echo afwachten.
    Op de dag van de test zei ze mama je hebt een baby in je buik.
    Week later zei ze dat ze een broertje zou krijgen.
     
  3. Vogelmeisje

    Vogelmeisje Fanatiek lid

    May 3, 2010
    1,036
    303
    83
    Bij de eerste voelde ik hetzelfde als bij een komende menstruatie dus de test vertelde het me. Bij de tweede was ik 1 week na de ei erg duizelig dat ik wel een vermoeden had
     
  4. exciting

    exciting Fanatiek lid

    Dec 10, 2013
    3,172
    983
    113
    Female
    Friesland
    Ja ik had het ook..
    In de 3e week.. onmogelijk dus om het al te weten door een test.. maar ik zei steeds tegen mijn man, ik ben zwanger hoor! De positieve test kreeg ik op dag 33.. ik wist mijn cyclus ook niet, want was direct na het stoppen met de pil raak.. bijzonder he!
     
  5. Klavrtje4

    Klavrtje4 Bekend lid

    Mar 15, 2016
    756
    1
    0
    Mijn borsten waren echt opvallend groter maar verder niks, helemaal niks. Geen slijm, geen gerommel in mijn buik, niks.
     
  6. Schuurpapier

    Schuurpapier Niet meer actief

    Altijd wel pms klachten gehad, die je ook kunt hebben als je zwanger bent. Maar dit keer had ik enorme gloeiwangen. Dat heb ik nog nooit gehad, toen "wist" ik het eigenlijk al! :) Had dat sinds 7 dpo en 9 dpo positief getest.
     
  7. EverAfter

    EverAfter Bekend lid

    Aug 14, 2014
    674
    43
    28
    Female
    Bij m'n eerste pas na de test, al had ik van te voren wel een voorgevoel. Maar nuchter als ik ben, wimpel ik dat soort dingen meestal af.
    Nu bij de tweede zei de test in eerste instantie negatief en was ik hoogst verbaasd, was er zelf echt van overtuigd dat ik zwanger was. Dit omdat ik eenzelfde soort kriebelend gevoel ib m'n buik had en ik me een paar keer met vlagen misselijk had gevoeld. Herkende ik van de eerste. En waarempel, twee dage later wel een positieve test!
     
  8. PinkStars

    PinkStars Actief lid

    Nov 3, 2013
    422
    1
    0
    Bij de eerste testte ik de dag na mijn verwachtte menstruatie. Ik had een vermoeden dat het wel raak was, want ik ben heel stipt met mijn cyclus.

    De tweede dacht ik dat het niet kon want ik had net ervoor een korte menstruatie gehad. Toch zei mijn gevoel dat ik een zwangerschapstest moest halen en warempel, op vaderdag mocht ik mijn man blij maken met een positieve test. Bleek dat de menstruatie wrs een innestelingsbloeding is geweest.
     
  9. Patatje1982

    Patatje1982 Actief lid

    Dec 31, 2014
    449
    229
    43
    Female
    Bij de eerste had ik geen idee. De test moest t me vertellen. Bij de tweede wist ik t al voor de test. Ik sliep slecht. Had last van dromen/nachtmerries. Bij mij een duidelijk teken.
     
  10. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    Jan 17, 2014
    3,675
    80
    48
    Mars
    De eerste keer doordat ik niet ongesteld werd en de tweede en derde keer Door de zwangerschapstest. In alle voorgevoelens enz geloof ik niet meer na 4 jaar proberen :). Heb vaker dan 1x gedroomd dat ik zwanger was, of dan had ik ineens een nieuw kwaaltje wat ik nog nooit had gehad, en werd altijd keurig ongesteld.
     
  11. Billy60

    Billy60 Niet meer actief

    M'n oudste was ongepland. Bij de tweeling was het in de eerste ronde gelijk raak. Ik had op een vrijdag m'n eisprong. Op de zondag zo'n 10 dagen erna, kreeg ik een gek gevoel. Dan gaat je hart snel kloppen terwijl je gewoon rustig zit, heel gek is dat. Dat kreeg ik, dat had ik ook altijd bij m'n oudste in de zwangerschap en in het jaar tussen de zwangerschappen nooit gehad, dus ik testte de volgende ochtend en idd, zwanger.
     
  12. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Eigenlijk alle keren doordat ik verschrikkelijk misselijk werd. Voor nod al. Al was ik de eerste keer natuurlijk niet meteen overtuigd omdat je het dan nog niet hebt meegemaakt. Eerste twee zwangerschappen HG gehad (eerste 8 maanden en tweede ca 4 maanden), nu derde wel misselijk maar veel beter te doen.
     
  13. Banana

    Banana Fanatiek lid

    Jun 29, 2014
    2,045
    621
    113
    Geen gevoel niks, ik kwam er achter in het ziekenhuis tijdens een inwendige echo dat ik weer zwanger was.
    Was de eerste afspraak bij de fertiliteitpoli na meerdere miskramen om uit te zoeken of alles okee was!
    Nu een gezond mannetje van 18 maanden:)
     
  14. Monic

    Monic Bekend lid

    Mar 27, 2012
    751
    2
    18
    Wauw wat mooi dames! Er zijn veel die het niet verwachtten maar ook genoeg vrouwtjes die het toch echt wel aanvoelden voor nod.

    Ik had zelf bij de eerste ook last van lage rugpijn, alleen heel anders dan gewone nod rugpijn.. dat in combinatie met mijn gevoel dat t gewoon raak was.. stelde me zo gerust dat ik op nod testte en stiekem eigenlijk al wist dat er een tweede streepje zou komen.. raar, ik geloof wel in dat soort gevoelens.
     
  15. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Allebei de keren moest ik testen van mezelf.
    Een stemmetje in mijn hoofd zei constant; doe een test, doe een test.
    Dit had ik anders niet.

    Bij mijn dochter was dat op mijn NOD dag.
    Deze keer begon het al met 8dpo en uiteindelijk op 10dpo getest :p
     
  16. Fefe

    Fefe Actief lid

    May 8, 2014
    199
    0
    16
    NULL
    NULL
    Bij mij eerste zwangerschap (een jaar geleden) kreeg ik in de tweede maand bandenpijn als ik me plots omdraaide in bed. Nu draaide ik me op een ochtend in bed en kreeg een zelfde pijnscheut. Ik wist het meteen zeker dat ik zwanger was. Nu 14 weken later laat de berekening zien toen ik nog maar net tegen de NOD aanzat. Dus dat was héél vroeg!
     
  17. Little man

    Little man Bekend lid

    Jun 29, 2015
    597
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mijn eerste had ik nog een hele regelmatige cyclus en werd ik op zaterdag rond 10 uur ongesteld. En ik werd op zondag wakker met het idee ik mis iets.

    Bij de tweeling had ik een aantal dagen voor nod ineens het idee ik moet nu een test doen. Ik heb nog nooit zo'n knaller gehad. Zij waren wel compleet onverwachts door ac heen
     
  18. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Door dezelfde klachten , dezelfde bij elke zwangerschap, vanaf 9 dpo
    Ook vanaf toen al duidelijke testen
     
  19. palomi

    palomi Bekend lid

    Mar 23, 2016
    947
    0
    16
    Bij de eerste had ik het gedroomd..

    Bij de 2e zei mn zoontje van 4 ineens mama jij hebt een baby in je buik..
    Toen getest een heeeeeeel licht positief.. bleek uiteindelijk 6 dpo te zitten
     
  20. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,756
    490
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    De eerste keer een test gedaan omdat ik al even overtijd was en me misselijk voelde. Knaltest was 5 weken. Werd een mk met 14.4 weken
    2de keer. 10dpo een test gedaan ondat ik super veel afscheiding had, hele gevoelige borsten en juist niet de diben die ik normaal had voordat ik ongesteld moest worden. Werd helaas weer een mk met 14.5 weken.
    3de keer was alles helemaal anders. Op 5dec zijn er verklevinren weg gehad en een koperspiraal eplaatst om de boel open te houden. Kreeg pillen om baarmoederslijmvlies op te bouwen en af te breken. Toen heb ik al die tijd gedacht ik lijk wel zwanger. Zelfs tegen de gyn gezegt toen ik niet ongi werd van de pillen. En bij niemand ging er een lampje branden doe een test. Uit eindelijk kwam ik er pas achter met 12.4 weken dat ik zwanger was en eas ik dus heeeeel pril zwanger op 5 dec. Met spoed cerclage. Onze dochter is in augustus geboren.
    Deze zwangerschap was ik juist heel vroeg met testen. Weer veel afscheiding. Was de hele dag bij een vriendin en de heel dag in mijm hoofd volgens mij ben ik zwanger. Toen ik thuis kwam tegen mijn vriend verteld en hebben toen ook meteen een test gedaan. Een zeer duidelijk streepje. :)
     

Share This Page