Hahaha, beetje wel, maar het is zo onwerkelijk! Helemaal als je kijkt naar onze situatie. Mijn vriend ik zijn nu ruim 3 jaar samen, en hebben na veel narigheid echt ons geluk gevonden bij elkaar. Hij heeft twee dochters van 18 en 9 jaar en een zoon van 11. Zelf heb ik 2 zoons van 12 en 9 jaar. Dus samen een mooi clubje 😉 we twijfelden al een poosje of we samen nog voor een kindje zouden proberen te gaan, verstand zei, nee, is druk zat zo, gevoel zei, jaaaaa!! Ons gevoel heeft in juni gewonnen en ik heb mijn spiraal laten verwijderen. Nu krijgen we als het allemaal goed mag gaan gewoon nog 2 kindjes erbij! Gelukkig zijn de grote broers en zussen er die met alle liefde straks willen helpen met hun kleine broertjes of zusjes!
Hi dames! Hopelijk hebben jullie fijne Kerstdagen gehad? Nu aftellen naar 2017... Hier even een vreugdedansje: vandaag 35 weken en alles ziet er goed uit! Baby's allebei in hoofdligging dus we gaan voor een natuurlijke bevalling. Volgende week wordt mijn pessarium uitgehaald - nooit gedacht dat ik zover zou komen toen ze het met 20wk hebben geplaatst... als die eruit is wordt er gekeken of er al ontsluiting is of niet en op basis daarvan wordt een plan gemaakt wanneer ik evt word ingeleid... Zo spannend! Komt nu echt heel dichtbij!
Hier leuke kerstdagen gehad. Veel cadeautjes gehad voor de baby's dus zijn nu bijna klaar. Verder begint het nu hier ook echt te korten. A.s. zondag 34 weken. Begint nu ook echt te kriebelen. Ben gewoon zo benieuwd hoe het straks allemaal gaat met 3 kindjes. Pak nu zoveel mogelijk mijn rust want weet dat het straks echt vermoeiend is. Maar ga er zeker van genieten..... Sonnie, jij bent de eerste die nu gaat bevallen toch? Wel spannend hé. Je hebt toch ook al een kindje hé?
@leeuwinnetje idd zoveel mogelijk rust pakken nu het nog kan Ja, ik ben als eerste nu aan de beurt... vind het wel steeds spannender worden! voor ons worden het onze eerste kindjes dus daarom ook extra spannend... maar heb er nu ook ontzettend veel zin in!
Veel plezier bij de echo's dames! Sonnie, zo spannend! Ben wel benieuwd hoe het zal zijn. Meteen 2 kindjes...... maar komt vast goed! 😊
Het gaat helemaal goed met onze mini's! Volop bewegen en zwaaien! Zijn beide 3 dagen kleiner van de termijn, maar dat was geen probleem omdat ze allebei exact even groot zijn en zo beweeglijk.
Ruubs geniet van de goede echo! Mooi gevoel om het nieuwe jaar mee in te gaan Jane1981 veel succes straks en keep us posted!
Af en toe lees ik hier even stiekem mee. Al bijna een halfjaar tweelingmoeder ipv tweelingzwangere, haha, maar soms wil ik weer even de zwangerschap herbeleven. Wat was dat toch bijzonder.. Veel geluk en veel succes en sterkte in jullie zwangerschap en daarna meiden. Zet hem op!
Wat leuk al die positieve berichten! Omdat ik deze week veel duizelig was, een hoge hartslag had en een hoge bloeddruk (is inmiddels weer wat gezakt gelukkig) heeft huisarts direct verwijzing naar gynaecoloog gedaan (ipv tot week 10 bij VK), maandag om 11:00 uur moet ik heen. Vorige echo precies een week geleden gehad, bij ik dacht 6+2 maar VK dacht eerder 5 en half. Toen dus ook de ontdekking dat er twee vruchtzakjes zijn met beide "iets" erin. Ik hoop maandag 2 knipperlichtjes te zien. Heb zoveel gelezen de afgelopen week, waardoor ik wel wat angstig ben voor een "vanishing twin". Komt zoals ik lees best vaak voor, maar qua percentages is het mij niet duidelijk. Weet iemand dit?
Fijn al die positieve echo's en berichtjes. Weet ook nog hoe spannend ik zie eerste tijd vond... Over vanishing twin weet ik niet veel. Expres niet teveel over gelezen. Vrees dat t enige wat je kan doen afwachten is... hoop voor je dat alles goedkomt😊