Welke kunst voeding gebruiken jullie voor je spugende kleintje en waarom? Ik gebruik nu nog Etos of AH standaard voeding met Johannesbroodpitmeel maar dit werkt niet. De hele dag door spuugt mijn dochter mondjes terug, vandaag al 6x kleding verschoond en de slabben, Spuugdoekjes en hydrofielen vliegen er doorheen. (Dochter is 2mnd trouwens) Nu heb ik gisteren van het cb het advies gekregen om Enfamil AR te gaan gebruiken omdat dit in de maag pas indikt. Dit zou "gewoon" te koop zijn bij de drogist en maar iets duurder zijn, dit is niet zo. Nergens te vinden en als ik het online zoek zie ik dat het ook nog eens 20 per blik kost. 😱 Belachelijk bedrag in verhouding met standaard voeding als je het zelf op moet hoesten... Volgende week bellen ze van het cb om te vragen of het werkt. Die voeding dus niet want ik heb het niet. Er moet vast wel wat anders te koop zijn wat ik kan proberen, ben benieuwd naar jullie ervaringen.
Wij hebben goede ervaring met Nutrilon Omneo, totdat bleek dat onze zoon een koemelk allergie had/heeft. Kost wel iets van 14. Hoor ook goede verhalen over de A.R. voeding. Die zijn geloof ik ook wel te koop van Kruidvat eigen merk. A.R. is Anti Reflux. Heeft ze ook last van het spugen? In de zin van pijn?
Totaal andere vraag, die misschien wel kan helpen: hoe lang duurt een fles? Minstens twintig minuten? En verder: hoe oud en hoe groot zijn de flessen? Volg je de leefregels voor reflux? Misschien kan dat al soelaas bieden?
Toevallig vandaag besteld bij de apotheek, kost 13.70 voor 800 gram. Ik kan t morgen ophalen. Hoe t bevalt kan ik dus nog niet zeggen.
Ik vond het indikken met reflux echt geen succes, gaf ook afgekolfde bv dus misschien daardoor maar het kwam er allemaal net zo hard uit, zij het met nog meer verslikken, hoesten etc. Na een halfjaar koemelk vrij dieet zijn wij gaan bijvoeden met nutrilon Ha, dat bevalt goed. Nutrilon heeft ook een ar variant, is denk ik rond de 15 euro.
Hier veel ervaring met enfamil. Is alleen te koop bij de apotheek en was toen 12,50 per blik. Mijn jongens hebben het beide gehad en het was bij beide echt een verademing toen ze er aan begonnen. Het is goed te drinken uit de fles en ze waren beter verzadigd erna en hadden geen last meer van de verborgen reflux. Ging zo goed dat ze verder ook geen medicatie hoefden tegen het maagzuur.
Dit. Hier ook Kruidvat kv + Johannesbroodpitmeel geprobeerd, maar dat werkte veel minder goed. Nutrilon a.r. was het enige wat echt werkte.