Dat is idd een stuk lichter 😔 ik begrijp je gevoel helemaal. Opzich is het wel snel woensdag, moet je maandag en dinsdag werken? Het is ni even die dagen doorkomen. Ik wacht met je mee tot woensdag (heb dan ook een echo)
Misschien: de test van de 26ste is al knal. Op een gegeven moment kan de test een te hoog hcg niet meer aan en valt hij lichter uit. Ik hoop het beste voor je
Misschien had je even moeten lezen soura.. Ik hoop ook echt dat te veel hcg juist de oorzaak is, sterkte meid en ik volg je berichten
Wat ook nog kan meis, is dat het er inderdaad 2 waren (gezien de 3+ en knaltest) en dat het er nu maar eentje over is. Ik was ook even in verwachting van een tweeling (ook knaltesten en bleek ook op de echo), voelde mij met 4 weken al zo beroerd met HG. Met 7 weken voelde ik mij opeens goed, dus namen de zenuwen enorm toe! Bleek het 2e vruchtzakje gestopt te zijn. Mijn mvm test was ook geen knal (pas vorige week vrijdag gedaan, ivm miskraam hiervoor) en het andere kindje doet het goed!(vandaag weer echo gehad en ben nu gemeten op 9 weken). Wat is jouw eigen gevoel hierover? Ik heb goede hoop voor je!
Hoe gaat het nu met je? Nog getest? Hoe kom je eigenlijk aan zo'n moeders voor moeders test? Dat is toch pas na 6 weken?
Als ik heel eerlijk ben dan vind ik t er niet echt positief uit zien..... hoop dat ik geen gelijk heb...
Jeetje dacht na dit bericht lees even verder in het topic. Hoop zo voor je dat het positief uit pakt. Heb je verder nog getest? En hoe gaat het nu?!
Nee heb niet meer getest. Ik dacht daar ga ik toch niet meer duidelijkheid van krijgen. Alleen een echo gaat me meer vertellen en morgen heb ik die. Heb geen bloedverlies en voel me echt op en top zwanger (misselijk, braken, ijskoud, bandenpijn enz) dus in die zin klinkt het positief. Maar ergens houd ik wel rekening met dat het geen goed nieuws gaat zijn en mijn lichaam me weer eens in de steek laat. Morgen weten we meer en dan zal ik het hier ook laten weten.
Jeetje wat wending! Hoop ook echt dat je te veel hcg in je lichaam hebt voor de testjes ik duim succes morgen!!
Bedankt allemaal, lief dat jullie zo meeleven. Ik kom het morgen laten weten. Ja dat dacht ik ook. Maar toen ik belde zei ze meteen van dat ze die week langs kwam. bij een Vriendin kwam de vrouw van mvm ook eerder langs maar begon ze alsnog rond 6 weken met plassen. Ik ben nu dus ook nog niet begonnen met plassen. Eerst even afwachten hoe en wat en dan misschien volgende week beginnen als alles goed zit.
Even snel hoor meiden... ben zoooo blij!! 😃😃😃😃 Alles is helemaal goed! Super zelfs! Want het zijn er TWEE!! Wauwww hoewel het in m'n hoofd ergens rond spookte was ik toch echt heel verbaasd! Ook ben ik al wat verder dan ik dacht en kwam de meting vandaag uit op 6 weken. We hebben dus ook 2 kloppende hartjes gezien! Van 1 kindje moesten we even goed kijken maar toch uiteindelijk 2 kloppende hartjes gezien. Zo bizar dit... zo'n tijd bezig geweest en ineens is het raak en is het een TWEELING!!