Hallo, Wij zijn op zoek naar een babyfoon waarbij we de camera (op ouderunit) het liefst door de hele kamer kunnen draaien en vooral een waarbij we over de rand van de hangkast waar het op moet komen te staan kunnen kijken. We willen graag van boven af in het bedje kunnen kijken en alles zien. Dus plaatsing op een ander plankje of commode gaat 'm niet worden. Slaapliedjes, temperatuurmeting, nachtlampje e.d. zijn niet belangrijk, wel naast pan/tilt zoom een lange batterijduur of indicatoren voor buiten bereik, batterij bijna leeg en VOX activering en het liefst ook een indicatie op het scherm bij beweging of geluid in de babykamer. Iemand enige tips?
Geen tips over een type babyfoon sorry, maar wij hadden hem met dubbelzijdig tape aan het voeteneind van het ledikant vastgeplakt. Is dat misschien een optie?
Wij hebben de luvion supreme connect en die kun je zo goed als alle kanten op draaien. Ik ben er erg tevreden over. Ook kun je hem instellen dat bij geluid het beeldscherm aan springt. Niet een lange batterij duur vind ik. Wij hebben hem dus gewoon constant aan de oplader in de huiskamer staan en dat is prima te doen. Batterij bijna leeg geeft die ook aan en buiten bereik geeft die ook aan. Ik weet niet wat VOX is. Hoop dat je er iets aan hebt.
Ik heb ook de luvion suprème connect, bij ons hangt hij aan het plafond op de kamers van de kids en kunnen we alles zien. De batterij was hier na 8 maanden al stuk maar een berichtje naar luvion gedaan en kreeg zo gratis een nieuwe 👌🏻
Dank je wel voor de goede tip! Mocht er geen camera zijn die over de rand van de kast uitkomt is plakken met dubbelzijdige tape wellicht een goede optie, hoop alleen dat we daarmee niets beschadigen op het moment dat de tape er weer afgaat...
Dank je wel voor je reactie, ook bij ons is de Luvion Suprême connect een kanshebber! Vox is dat het beeld van de ouderunit aangaat bij beweging of geluid in de baby kamer, hoop daarmee een langere batterijduur te hebben en meer rust zodat je niet continue naar het beeldscherm zit te staren Ben alleen benieuwd of die wel vanaf een (hoge) kast het ledikant in zijn geheel laat zien of belemmert wordt door zijn eigen voet of iets dergelijks. Waar hebben jullie de camera staan?
En? Kan die wel die draaiing maken? En zit daar dan ook een ouderunit bij? Volgens mij werkt deze namelijk met een appje... Maar als ik me vergis hoor ik het graag!
Dank voor je reactie! Goed te horen dat de service van Luvion ook goed is! Ik wil het liefst geen gaten in muren en plafonds, vandaar dat we 'm op de kast wilden zetten maar de Alecto DVM 200 die we nu hebben aangeschaft om uit te proberen kan dus niet het hele bedje laten zien. We zien nu de bovenste helft en vooralsnog is juist het onderste deel belangrijker.. Als gezegd staat de suprême connect ook op ons lijstje en hoop ik dat die wel "over de kast heen kan kijken".
Wat ook wil helpen dat je de camera schuin zet door er aan de achterkant wat onder te zetten dan haalt hij het waarschijnlijk wel. Wij hebben de luvion bij ons staat ie op een van de plankjes want van de kast haalde deze het net niet.
Hij werkt via de app inderdaad, werkt echt top. En de camera geeft heel duidelijk beeld en geluid. Hij heeft een heel breed zicht overal op
Het grote nadeel van werken met een app is dat ze niet geschikt zijn voor mijn Windows Phone We hebben niet nog een "oude" mobiel liggen en IPad kan/wil ik niet overal mee naartoe slepen.. Maar bedankt voor je reactie!
Jaaaaa, dit was de truc!! Ik had al eens geprobeerd door de camera iets hoger te zetten maar dat had weinig effect, enkel iets aan de achterkant waardoor die kantelt heeft dus wel geholpen, nu kunnen we recht in het bedje van bovenaf kijken zonder gaten te hoeven boren! Zo blij! Dank je wel voor de uitstekende tip!! Bij de Luvion zat er iets meer vertraging op het beeldscherm en minder heldere kleuren vandaar dat we hebben gekozen voor de Alecto. Het snoer van deze past mooi achter/op de kast dus voorlopig gaat het goed..
wij hebben ook een luvion en hebben hem aan de muur hangen...zo kunnen we van bovenaf in het bedje kijken en als we hem draaien kunnen we de hele kamer zien.