Sorry, maar ik kan het toch niet laten. Je hebt HAVO gedaan zeg je. Kun je dan misschien met hoofdletters en leestekens schrijven. Ohja en het is mijn moeder, mijn vriendinnen, mijn vriend en niet me... Ok topic! Ik vind Djamilla leuk! Ik heb hier helemaal geen "tokkie" associatie mee. Angie vind ik ook nog wel leuk. Maar meid, wat maakt het uit wat wij vinden. Je geeft aan 2 namen altijd al in je hoofs te hebben gehad. Kies uit die samen met je vriend of vindt hij deze minder?
Deze namen zou ik "vertalen" naar Charlotte, Angelina, Diana/Desiree, Babiche was even zoeken maar oorspronkelijk: Barbara, Mila, Lily. Je kan dan leuk groots op het geboorte kaartje zetten: Wij noemen haar: Angie! (voorbeeld) En dan in het klein haar volledige paspoortnamen en de verdere gegevens.
hii ik type gewoon even snel dus let nu niet op hoofdletters en ik snap ook wel dat het MIJN moeder is en MIJN vriend maar dat schreef ik dan ook op bij de repetities en in het dagelijkse leven zeg ik ook gewoon me dus vandaar
Is het ook goed als je het Destiny-Charlotte en als roepnaam Destiny dan is het een combinatie van tokkie/ordi (volgens jullie) en sjiek
Even lekker offtopic want ik wil je er helemaal niet over afzeiken oid, 't is gewoon ter informatie. Maar op chat/whatsapp/etc is het heel gebruikelijk om inderdaad zonder hoofdletters, lekker kort, te schrijven. Maar op fora zoals deze, waar berichten meestal een stuk langer zijn en voor een algemener publiek bestemd, is het standaard om gewoon goed te spellen, interpunctie te gebruiken, etc. Gewoon zoals je ook zou doen in een brief of nette email. Ontopic: ik vind zelf Angie leuk, maar denk dat die in Nederland al heel snel heel naar overkomt (èèndzjie, stel het je eens voor in een Amsterdams of juist Limburgs accent). Zou dan eerder voor een sjiekere naam gaan als officiële naam idd (Angela oid) en dan thuis lekker afkorten naar Angie. De andere namen ben ik niet zo weg van; vond Jessie veel leuker Die is nu toch afgeschreven?
De combi komt erg schizofreen over Dat vind ik dan wel weer grappig hahah, maar ik zou niet een dubbele naam doen die zó lang is... Maar gewoon als officiële naam Destiny Charlotte vind ik dan wel weer leuk hihi.
TS, de namen zijn eigenlijk allemaal niet mijn smaak, maar dat maakt ook niet uit want het zijn jouw kleintjes en zo te horen passen deze namen wel in jouw omgeving/sociale kringen. De meeste dames hier hebben duidelijk een andere mening. Als ik jou was zou ik me dus afvragen of het je iets uit zou moeten maken welke naam zij het mooist vinden . Is het een idee om een grote lijst namen, serieuze opties maar ook namen die sowieso geen kans maken zodat je niet de naam al makkelijk verklapt, voor te leggen bij familie en vrienden en hun mening te vragen. Die lijkt mij er meer toe doen dan de mening van onbekende forumdames. Toch noch wat opties die misschien wat voor je zouden kunnen zijn: Bibich, kan afgekort worden tot Bibi Laryssa, kan afgekort worden tot Lyssa Charelle/a, kan afgekort worden tot Elle/a Chanouk, kan afgekort worden tot Nouk Hopelijk vind je dé naam!
Dat kan. Alleen zou ik dat dan zonder een streepje schrijven (worden het wel twee voorletters weet niet of je dat erg vindt).
Daar heb je idd wel gelijk in charella vind ik een hele mooie naam alleen zou ik het niet afkorten naar Ella moet me meteen denken aan een vrouw van in de 40 50 en ze is nog niet geboren de rest vsn je opties vind ik echt maar niks
Ik moet eerlijk zeggen dat ik sommige reacties wel erg hard vind. Het is ook absoluut niet mijn smaak namen, maar volgens mij heeft ts al wel door dat haar smaak niet overeenkomt met het gemiddelde hier op het forum. Dat er met een bepaald soort namen een achterstand is, is inderdaad een feit, maar misschien heeft ts er meer aan om te helpen een middenweg te vinden in plaats van haar te pushen een (soort) naam te kiezen waar ze niet achter staat. Hier nog wat opties, misschien zit er iets tussen voor je: (Heb een Engels namen boekje gepakt, dus vanalles wat) Abby Kiara Ruby Sienna Gwen June Sydney Jenna Selena Addison Avery Mckenzie Peyton Avelina Layla Scarlett Audrey Ivy Willa Megan Charlize Novalee Bella Delilah Harlow Brynn Maisie Aurelia Eloise Savannah Alina Flora Jolie Joya Eden Elara
Hooiii ik snap dat je dat zo vind maar ik ga het nu niet helemaal veranderen maar ik snap wat je bedoeld x Angela zou een optie kunnen zijn voor Angie alleen vind het echt een verschrikkelijke naam 😬
Dankjewel mijn smaak komt inderdaad niet over met de andere maar maar daar kan ik ook niks aan doen In dat ding daarboven (sry weet even niet hoe je het noemt) heb ik mijn mening over de namen gegeven Bedankt voor de namen hier heb ik tenminste wel wat dan dat iedereen zegt verschrikkelijke namen dank-je-wel !!!❤️
Ken al iemand die daisy Heey Naomi heeft eerder ook op me lijstje gestaan maar vind hem nauw eigenlijk niet meer zo mooi Taylor vind ik niet zo mooi skyar ken al iemand die zo heet en ik ken ook een chayenne
Jouw eigen forum naam is mooi. Merle en Jenna. Als het je eigen namen niet zijn zou ik die overwegen.
Ik bedoelde eigenlijk ook niet dat jij het moet afkorten maar meer dat je kindje, als ze straks die vrouw van 40 is , er voor kan kiezen om haar naam nog af te korten zonder er echt een volledig andere naam van te maken. Charlilly misschien nog wat? Af te korten tot Charly of Lilly.