Heel veel sterkte en gecondoleerd met het verlies van jullie zoon. Hopelijk kunnen jullie het een plekje geven...
Ik heb je topic stilletjes gevolgd. ik lees in je berichten heel veel kracht en liefde. Gecondoleerd met het verlies van jullie zoon. Ik heb ook ervaring met die pilletjes en werd er ook rillerig van. Een nacht slapen deed mij goed. Na de stille geboorte van mijn dochter bleef ik telkens ongeveer 1 graad verhoging houden. Uiteindelijk verloor ik 1.5 week na die bevalling heel veel restweefsel. Houdt het goed in de gaten! Heel veel sterkte!
Hè meissie... wat een dag... wat fijn dat jullie je zoontje hebben mogen ontmoeten, helaas veel en veel te vroeg. Ik wens jullie nogmaals heel veel sterkte toe de komende tijd
Ik hoop dat je ondanks alles toch goed hebt kunnen rusten vannacht. Je hebt geen curettage gehad na de bevalling? Hou jezelf idd goed in de gaten. En wees lief voor jezelf! Het is een verschrikkelijke achtbaan waar je nu in zit. Ik hoop dat je veel liefde krijgt van je omgeving.
We hebben hem inderdaad een naam gegeven. Anders zou het voelen alsof hij er niet geweest is voor ons. Na de bevalling nam ik een slokje thee waar ik me in verslikte en toen begon ik natuurlijk lekker te proesten. Toen kwam daardoor wel gelijk de placenta. Haha was dus een geluk bij ongeluk. Toen gelijk een echo en ze zagen dat de baarmoeder al mooi gesloten was behalve bij de uitgang. Maar curretage neemt ook risico's met zich mee dus wilde ze eerst uurtje aankijken of beweging wat deed. Toen even stukje gelopen en bij plassen dus flink stolsel en restweefsel. Omdat op echo alleen iets te zien was bij uitgang zijn ze er vanuit gegaan dat dat het was. VoEl ik mij komende 2 3 dagen toch niet lekker moet ik laagdrempelig bellen. Maar idd slaap deed me wel goed. Zweet me een ongeluk maar verder aan 1 stuk geslapen
Fijn dat je laagdrempelig kunt bellen. En dat zweten ja, dat deed ik ook heel erg. Bij alle bevallingen trouwens. Maar had niet gerekend op zo hard ontzwangeren bij mijn dochter*. Hebben jullie hem mee naar huis genomen of blijft hij ih zkh?
De schouwing en obductie vinden vandaag plaats dus wel hebben hem inderdaad achter gebleven. Ze had hem mooi neergelegd op het doekje dat ik mee had en het andere doekje heb ik bij me gehouden
Lieve Bubbles, Zo klein, zo kwetsbaar, zo van ons. Niet sterk genoeg voor een aards bestaan. Maar wel uit liefde geboren, en uit liefde weer laten gaan. Woorden schieten te kort en schrijf met tranen hier neer. Hoe dubbel is het, feliciteren en direct condoleren. Ze horen niet samen in één bericht. Zo krachtig en moedig, jullie kleine ster zal dankbaar zijn. Lieve Bubbles, pas goed op jezelf. Heel veel dikke knuffels van mij. Leef zo intens mee.
Tranen liepen me over de wangen. Gefeliciteerd en gecondoleerd met jullie zoon <3 wat mooi dat jullie hem een naam hebben gegeven. Ik wens jullie heel veel sterkte en denk aan jullie.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon, en gecondoleerd met het verlies. Heel erg veel sterkte.
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.. En heel veel sterkte met het veel te snelle afscheid wat jullie van hem moeten nemen. Pas goed op elkaar.. Dikke knuffel! X
Lieve bubbels Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon. En tegelijkertijd gecondoleerd met het verlies van jullie wondertje.. Het is zo oneerlijk dat deze 2 uiterste woorden achter elkaar moeten worden uitgesproken/getypt. Heel veel sterkte de komende tijd! Let goed op jezelf en op elkaar