Juni 2017 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door lia89, 13 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    Karlijn leuk een jongetje!!

    Lin.. he bah ik hoop voor jou ook dat je placenta nog omhoog gaat zodat je gewoon thuis kan bevallen. Zou wel een tegenvaller zijn als je daar op had gehoopt. Ligt hij helemaal voor de uitgang? Want dan zou het nog n keizersnede worden ook geloof ik..

    Echo's
    Hier met 6 weken een pretecho laten maken (dus buiten verloskundige om) vanwege bloedverlies..
    Toen met 11 weken de termijnecho bij verloskundige..de dag er na nog een echo omdat ik veel bloedverlies heb gehad.
    Toen met 14 weken pretecho voor het geslacht.
    Heb de verloskundige nu 2x gezien..
     
  2. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Bij de 20 weken echo krijg je altijd foto's mee :)
    Meestal zelfs een paar. Dus komt wel goed :D
     
  3. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Wat leuk Karlijn weer een jongetje :)
    Jongens zijn leuk :D haha

    Vandaag de hele dag werken.
    Fijne dag allemaal
     
  4. Sunflower87

    Sunflower87 Bekend lid

    8 aug 2016
    611
    0
    16
    NULL
    NULL
    Fijne dag iedereen!
    Ik lees met iedereen mee maar heb niet zoveel te vertellen merk ik ;)
    Ik voel me nog wel moe maar heb vrij deze week dus kan er lekker aan toegeven.
    Ben aan het aftellen tot de geslachtsbepaling over twee weken, zo leuk om hier te lezen welke geslachten iedereen krijgt!

    Ook druk met namen, vind het echt moeilijk!!
     
  5. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Hier plots op enkele dagen tijd een kilo bijgekomen zeg! Het zal dan toch zover zijn :) Op de echo bleek dat mijn placenta deels voor en achter zat; zou dat oké zijn? Ben het vergeten te vragen en begon me er nu wel zorgen over te maken, aangezien die bij jullie telkens voor OF achter ligt zo te lezen...
    Beweging zou ik volgens de gyn pas rond 20 weken moeten voelen met een eerste, maar heb ons meisje volgens mij toch al een aantal keer gevoeld hoor!

    Wat de babykamer betreft, meubels staan klaar en alles is geschilderd. Enkel nog wat kleine prulletjes zoals gordijntjes hangen, een kadertje her en der... Voor een matrasje en park etc. gaan we het weekend van de 14de kijken samen met mijn moeder, wij wil graag een aantal dingen sponsoren. Wat de kleertjes betreft ben ik nu in de solden aan het speuren naar kleine maatjes. Kopen jullie veel in maat 50-56? Ik wil wel wat hebben, maar een baby is al snel te groot voor maat 50 en dan een week of 2 in maat 56 misschien! In die kleinste maatjes heb ik amper wat, juist wat rompers en een aantal boxpakjes, maar écht heel weinig.

    @Eva3006: Dat trekkend gevoel is volgens mij idd bandenpijn. Ik heb dat vaak als ik bv. uit de auto moet of iets moet heffen, als ik in of uit mijn bed kruip, maar voor de rest ook tussendoor; voelt alsof ik een spiertje verrek ofzo, klein pijnlijk gevoel in de lies.

    @Yvke: Wij krijgen elke keer wel een mooie foto mee, al is het er maar eentje!

    @Mam: Ik ga maandelijks bij de gyn, ben wel van België dus is mogelijk iets anders. Ik word ook extra opgevolgd omdat ik nog medicatie neem die schadelijk zou kunnen zijn. Anders zouden het ook maar 3 echo's zijn op de hele zwangerschap.

    Voor het lijstje: 30/01 heb ik 20-weken echo!
     
  6. happiness85

    4 nov 2016
    48
    1
    6
    NULL
    NULL
    Ik ben ook van België. Mijn schoonzus kreeg inderdaad maar 3 echo's (12-20-32 weken). Ik heb voorlopig al elke keer een echo gehad (11-15weken + 7weken-echo in buitenland), terwijl ik niet extra word opgevolgd. Het hangt af van gyn tot gyn denk ik. Ik krijg ook altijd fotootjes mee: leuk om te delen ook met de familie. Al ga ik vanaf nu moeten opletten omdat we het geslacht geheim houden.
    Het zou wel een zware teleurstelling zijn geweest als ik op 15 weken geen echo had gehad: mijn buik is nog zeer bescheiden en ik voel het kindje ook nog niet, dus het is toch fijn om dan bevestiging te krijgen dat alles nog goed gaat!
     
  7. kar lijn

    kar lijn Actief lid

    5 nov 2012
    231
    0
    16
    NULL
    NULL
    Een hoop mama's hopen op een meid, maar vind jongens net zo leuk, misschien stiekem wel leuker.
    Tenminste mn zoon is veel meegaander en mn dochter was als baby al een kattenkop, haha.
    Begrijp me niet verkeerd, ben ook onwijs gek op mn dochter hoor. T is ook echt een lieverd maar met een uitgesproken eigen mening😅
     
  8. Eva3006

    Eva3006 Niet meer actief

    Dora ja het zit alleen links iets onder m'n navel.. maar zal wel bandenpijn zijn want ik voel het vooral met bukken en tillen. :)
    Misschien bedoelen ze dat je placenta meer aan de zijkant ligt.. dus deel voor en deel achter...volgens mij maakt dat niks uit hoor. Het is maar net waar ie zich vast hecht.
    Wow wat zijn een aantal van jullie al ver met de kamertjes!!
    Komt misschien ook omdat het onze derde is.. dan denk je eerst tijd zat en dan ineens gaan de weken toch sneller dan je denkt :p
    Qua maten is altijd een beetje lastig.. zoontje ging meteen in 56 maar heeft daar niet lang in gezeten. Dochter kon nog wel in maat 50 maar ook niet lang.
    Als je kindje heel klein of of bijv te vroeg wordt geboren dan zul je meer kleine maten nodig hebben dan als je baby aan de maat is. Maar ja bijkopen kan altijd nog als ze geboren is.

    Karlijn hahahaha deels snap ik wat je zegt maar bij ons is dochter juist rustig lief en makkelijk en zoontje heel temperamentvol en druk :p
     
  9. Kybi85

    Kybi85 Lid

    12 okt 2016
    43
    1
    6
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hoi dames!

    Ik verdwijn telkens van het lijstje en heb geen zin meer om dat telkens aan te passen.

    Ik heb inmiddels echt al heel erg veel echo's al 27 stuks. Vandaag controle gehad bij de gyn en moet elke 3 weken op controle komen. Ik heb een extreem lage bloeddruk 40 bij 85 en een versnelde hartslag. Ook beginnen mijn nieren alnop te spelen en ben inmiddels 7,8 kilo aangekomen oeps... kindje is ook opgemeten en het is groot al 14 cm. Ben zelf een heel klein vrouwtje dus ben benieuwd als hij zo doorgroeit of dat wel gaat passen haha.

    Voor het lijstje: 26 januari de 20 wkn echo en 14 februari controle gyn.

    Wat spulletjes betreft heb ik alleen nog ledikant, kinderwagen en box nodig en kleertjes heb ik alles al van 50 tm 62 lag nog op zolder nieuw in doos. Mijn zoontje paste dit niet doordat hij heel tenger was dus ben daar nu erg blij mee.

    liefs
     
  10. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Oei Kybi, hoe komt het dat je bloeddruk zo laag is etc?
    Doe rustig aan en denk aan jezelf en je babytje :)

    Fijne avond allemaal
     
  11. miessemuis

    miessemuis Actief lid

    16 aug 2011
    205
    12
    18
    Noordholland
    Hoi dames!!!

    Het is al weer een eeuwigheid geleden dat ik hier ben geweest 😳 sorry!!!
    Heb nog heeeeelll wat te lezen...

    Hier gaat het niet zo goed.

    Ik ben inmiddels al 2x opgenomen geweest.
    Want ik heb zware astma aanvallen vaak koort en een toren hoge hartslag in rust staat 110 slagen pm.

    Met de kleine gaat het tot nu toe goed maar ik gebruik veel medicijnen. We zijn dus ook over geplaatst naar de gynaecoloog. Maandag hebben we weer een afspraak. Thuis bevallen word het niet.
    Ik voel me verder goed!!

    Lag geisoleerd omdat ik de griep had.. Dat was wel echt verschrikkelijk.

    31 januari de 20 weken echo! En wij willen niet weten wat het word!!

    Ik ga eens kijken hoe ver ik kom met terug lezen hihi

    Verder gaat het goed hoor 😂
     
  12. miessemuis

    miessemuis Actief lid

    16 aug 2011
    205
    12
    18
    Noordholland
    Ow ja ik mag van 23 naar 20 juni!!! Scheelt weer 3 dagen 😂😂
     
  13. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Oei Miessemuis niet fijn van die astma aanvallen. Doe rustig aan.
    Maar fijn dat je je verder goed voelt ;)

    Ik heb weekend :) heerlijk!
    Dit weekend veel klussen. Morgen wordt ons tuinhuis bezorgd. Achter de garage in de hoek vd tuin gaan we een tuinhuis plaatsen. Zo kan de wasmachine en droger naar de garage etc.
    Tuinhuid wordt klusruimte van manlief.
     
  14. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @happiness: Dat begrijp ik; hier soms ook heel onzeker omdat ik zo weinig bijkom en de buik nog zo klein is. (ben mijn bijgekomen kilo nu alweer terug afgevallen trouwens...) Dus ook blij met de maandelijkse controle. En idd, gisteren stond mijn moeder hier aan de deur en wilde ze de echo zien; maar de echo van tussen de beentjes hing eraan, dus heb ik hem nog gauw moeten wegstoppen haha :)

    @Eva3006: Hier is het ook vooral met 'kracht zetten' hoor... Buigen, uit/in de auto stappen of in bed omdraaien, iets heffen bv. Dus zal wel normaal zijn. Schrik altijd wel even dan omdat het toch pijnlijk is.
    Wat de placenta betreft, ik was me gisteren ook aan het bedenken dat die misschien gewoon naast ons meisje ligt. Volgende keer ga ik wel eens even vragen of dat oké is of niet, dan ben ik gerust, want heb er nu niet bij stilgestaan.

    @Kybi: Oej zo'n lage bloeddruk... Kan je daar zelf iets aan doen? Of ook veel rusten? Hier hebben ze ons ukje de laatste keer niet opgemeten, dus heb niks om te vergelijken helaas.

    @miessemuis: Waauw heftig zeg... Verzorg jezelf maar goed! Gelukkig voel je je ondertussen weer beter! Ik ga maandag ook de griepspuit halen op aanraden van mijn gyn. Blijkbaar kan de griep ineens véél erger zijn tijdens een zwangerschap, dus toch maar voor de zekerheid; want het griepseizoen zit eraan te komen nu. Kijk er wel tegenaan, want ben altijd 2-3 dagen slecht van die inenting. Wel spannend dat jullie niet willen weten wat het wordt! Maar jullie hebben van elk al eentje, dus het zal allebei vast even goed zijn haha :)

    Hier zit de vakantie er bijna op *snik* Vanaf maandag weer gaan werken en het lijkt alsof ik geen vakantie heb gehad. Het is zo druk geweest, terwijl ik me had voorgenomen om veel te rusten etc. Aftellen naar het krokusverlof dan maar :)
     
  15. Cuddles

    Cuddles Lid

    18 sep 2016
    63
    0
    6
    NULL
    NULL
    @kybi, wat vervelend zeg! Kan hrt nog kwaad voor het kindje, die lage bloeddruk?

    @miessemuis, had je die astma aanvallen ook bij voorgaande zwangerschappen? Koorts is iig ook niet goed voor je baby! Naar hoor.

    @dora, heb je een speciale reden waarom je de griepspuit moet krijgen? Ik persoonlijk zou het in ieder geval niet doen om deze tijdens de zwangerschap te nemen.
    Haha spannend van het gauw verbergen van de echo!
     
  16. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    01 Juni
    ♡TSJ – 2e kindje (1 jaar)
    ♡Boebels – 2e kindje (3jaar)

    02 Juni
    ♡AmyW – 1e kindje
    ♡Gootje89 – 2e kindje

    03 Juni
    ♡Imona - 1e kindje

    04 Juni
    ♡Ritoy - 27 jaar - 2e kindje (11 maanden) ♥

    05 Juni
    ♡Lynnetjee - 2e kindje

    06 Juni
    ♡mieckeymouse - 25 jaar - 3e kindje (3,5 en 1,5)

    08 Juni
    ♡MaMa - 28 jaar - 2e kindje (3jaar) ♥
    ♡Happymom3 - 4e kindje
    ♡Mzwanenberg - 1e kindje ♥
    ♡ShampooL – 1e kindje

    09 Juni
    ♡Mama van Guido - 2e kindje
    ♡Woelmuisje - 2e kindje
    ♡ACP0309 – 31 jaar - 1e kindje ♥

    10 Juni
    ♡Juffie3 – 3e kindje
    ♡cuddles- 30 jaar, 2e kindje ♥ :x


    12 Juni
    ♡Kash, 33 jaar, 3de kindje ♡♡♡ (13&15 jaar)
    ♡Hadassa - 4e kindje (15, 6 & 4 jaar)


    13 Juni
    ♡Btanja, 32 jaar, 2de kindje
    ♡Lizanne84 - 3e kindje
    ♡Mam1987 - 29 jaar 1e kindje

    14 Juni
    ♡Beertje28 - 2e kindje

    15 Juni
    ♡Cyd - 26 jaar - 1ste kindje
    ♡Kahlan83 - 33 jaar - 2e kindje (2 jaar) ♥
    ♡puk1988 - 28 jaar - 2e kindje (3,5 jaar) ♥♥

    16 Juni
    ♡Eva3006 – 3e kindje (3 jaar en 2 jaar)
    ♡Lin01 - 30 jaar, 2e kindje ♥
    ♡Mamarilou – 32 jaar – 2e kindje (4 jaar)
    ♡Sophia89 - 27 jaar - 1e en 2e kindje ♥♥
    ♡Yvke86 – 30 jaar – 2e kindje (2 jaar) ♥

    17 Juni
    ♡Stemine – 30 jaar – 1e kindje
    ♡LW85 - 2e en 3e kindje

    18 Juni
    ♡Melis25 - 25 jaar - 1e kindje

    20 Juni
    ♡MarjoleinART - 2e kindje

    21 Juni
    ♡Dora 26 - 28 jaar - 1e kindje ♥
    ♡Anne87 - 29 jaar - 3e kindje ♥

    22 Juni
    ♡Kenikela - 28 jaar - 1e kindje
    ♡Kybi85 - 31 jaar - 2de kindje ( 6.5 ) ♥

    23 Juni
    ♡Miessemuis - 24 jaar - 3e kindje (2,5 jaar & 4 jaar)
    ♡maansteen - 3e kindje (9 en 6)

    06 Juni
    ♡Michelle88 - ..jaar - 2e kindje (2,5)

    28 Juni
    ♡Rashomama - 26 jaar - 2e kindje

    30 Juni
    ♡Kar lijn - 3e kindje (3,5 en 1,5)
    ♡Kyana36 - 36 jaar - 1e kindje ♥

    1 juli
    ♡Sunflower87 - 29 jaar - 1e kindje ♥


    Meisje
    Sophia89
    Linn01
    Puk1988
    Kash
    Maansteen
    Woelmuisje
    Marjoleinart
    Mama
    Eva3006
    Cuddles
    Hadassa
    Dora26

    Jongen
    Anne87
    Yvke86
    Ritoy
    ACP0309
    Kar Lijn

    ♥ Afspraken en Echo’s ♥

    Januari
    09|| ACP0309: controle verloskundige
    17|| Kash: controle verloskundige
    20|| Sophia89: 20 weken echo
    20|| ACP0309: 20 weken echo
    24|| Yfke86: 20 weken echo
    23|| Kash: 20 weken echo
    26|| Kybi85: 20 weken echo
    27|| puk1988: 20 weken echo
    30|| Dora26: 20 weken echo

    Februari
    02|| Linn01: 20 weken echo
    03|| Anne87: 20 weken echo
    14|| Kybi85: controle verloskundige
     
  17. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    Lijstje aangevuld met nieuwe afspraken en Karlijn's kleine jongen ♡

    Ik vroeg me af of jullie de kinkhoestvaccinatie gaan halen tussen de 28 en 32 weken zwangerschap? Ik ben niet pro vaccinatie, maar sommige zijn wel belangrijk, zoals kinkhoest dus.

    Kinkhoestvaccinatie - voor zwangere vrouwen - RIVM
     
  18. Yvke86

    Yvke86 Fanatiek lid

    11 apr 2013
    1.696
    295
    83
    Vrouw
    Pedagogisch medewerkster
    Limburg
    Ik haal geen vaccinitaties. Bij de vorige zwangerschap ook niet gedaan.
    Ben ook bijna nooit ziek.
     
  19. Cuddles

    Cuddles Lid

    18 sep 2016
    63
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hier ook absoluut niet. Heb er ook geen oproep of dergelijke voor gehad trouwens.
     
  20. Kash

    Kash Bekend lid

    5 aug 2016
    567
    38
    28
    Vrouw
    Rotterdam
    Je krijgt er ook geen oproep voor, de vaccinatie is vrijwillig. Het is niet om jezelf te beschermen maar je babietje, aangezien de eerste kinkhoest vaccinatie wordt gegeven bij 6 weken... Als jij 'm haalt is de kleine de eerste 6 weken ook beschermd.
     

Deel Deze Pagina