Leuke babywinkel

Discussion in 'De babyuitzet' started by Jebb, Jan 6, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jebb

    Jebb Niet meer actief

    Ik wil vandaag samen met a.s. oma even struinen tussen de baby spullen. Heb nog wat kleine dingen nodig. ik ben bekend bij Babydump Roelofarendsveen en een x geweest bij Babypark Gouda. (Die tweede is wel heel groot en leuk om te kijken..)
    Maar.. is er misschien nog een leuke (grote) babyzaak om te kijken. (Omgeving Rotterdam, Den Haag, Hoofdorp)
     
  2. Swinty

    Swinty Actief lid

    Dec 3, 2015
    138
    1
    18
    NULL
    NULL
    Zelf nooit geweest maar de Baby en Tiener megastore zit in Sliedrecht en Capelle.
     
  3. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Prenatal vind ij leuk om met oma's heen te gaan! Meer losse spulletjes en kleding enzo!

    Leiderdorp en Aalsmeer zijn beide leuk van afmeting
     
  4. Keija

    Keija Bekend lid

    Jun 30, 2016
    717
    6
    18
    Woonje hier in de buurt Jebb? Wat toevallig. De babydump die je noemt vind ik leuk en kom ik wel eens, ligt op fietsafstand:D. Verder prematal Leiderdorp. Dat zijn eigenlijk de enige winkels hier in de buurt helaas die ik ken. Hopelijk kun je een leuke winkel vinden om te slagen met je schoonmama!
     
  5. nic2910

    nic2910 Actief lid

    Feb 8, 2015
    486
    24
    18
    Baby en Tienerstore is inderdaad erg leuk, als je de mogelijkheid hebt zou ik naar Sliedrecht gaan ipv Capelle a/d IJssel (Sliedrecht is veel groter).

    In Rotterdam zelf heb je ook leuke winkels, maar geen echte megastores (Prénatal bij Alexandrium is wel een megastore), dus als je in de stad bent zou ik naar KEET Rotterdam gaan. Hebben ze erg leuke dingen! En natuurlijk de Bijenkorf - zeker nu met de sale ;)
     

Share This Page