Had net bij het topic foto's van zwangerschapstesten/ovulatie de vraag gesteld hoe betrouwbaar deze kruidvattesten zijn en was niet echt positief. Had vanmiddag een test gedaan en kreeg een heeel zwaar tuurstreepje. Wilde er morgenochtend nog 1 doen,maar met Mn stomme kop net toch gedaan. Willen jullie meekijken?
Ja hoor, prima test. Met mijn 2e kindje ook zo'n test gehad en was toch echt zwanger! Voorzichtig gefeliciteerd!
Heb net getest na 2 radlers en een glas water vanmiddag was het nog heel vaag. Zal mezelf even op de grond zetten,vorig jaar missed arbortion gehad bij 9 weken en word over 3 maanden al 40 jaar. Volgens mijn berekening is morgen of overmorgen mijn nod,maar heb al de hele week pijnlijke borsten en sinds gisteren zware bovenbenen. Duimen maar!
Ik denk ook ja. Met twijfel.Want ik zie inderdaad een even brede verticale streep. Welke geen kleur bevat. Zoom met zijn allen maar eens in op de eerste foto. De buitenste randjes zijn inderdaad blauw, maar van binnen zit geen kleur? Of het ligt aan mijn tablet.
Hoeveel DPO weet ik niet precies,heb cyclus van ongeveer 26/27 dagen en was 13 dec ongesteld. De streep was wel geheel blauw,zelfde breedte maar inderdaad iets vager,op foto's is het volgens mij altijd onduidelijker. Zal vanavond of morgen nog eens testen, heb de 2 voor 5 euro gehaald.