Ik vind het er netjes uit zien en het is een vast ritueel . Als ik opsta leg ik het bed open, doe de ramen open en ga douchen enz, 1,5 uur later ga ik naar boven om bed op te maken.
Anders namelijk.... Bed moet luchten. Beter voor die bedbeestjes. Ben zelf allergisch, dus luchten luchten luchten. Wij slaan de dekbedden van alle bedden dus netjes open (alsook de ramen open). Laten het dus niet zo liggen zoals we uit bed zijn gestapt. Als het netjes opengeslagen is, kan het logischerwijs dus ook beter luchten dan dat het halfopengeslagen opgefrommeld op bed ligt!
Een eitje laat je 'schrikken' dmv koud water omdat het eitje door de warmte door blijft garen waardoor je zacht gekookte eitje alsnog hard wordt. Dat ten eerste. Bed maak ik niet op. Vriendin soms. Ik vind het onzin aangezien ik er toch pas 's avonds weer kom en dus niks merk van de moeite die ik steek in het opmaken van het bed
1. Ik vind het er netter uit zien 2. Het is makkelijker om stapeltjes gevouwen was op te leggen (die sorteer ik op bed) 3. Het ziet er verwelkomend uit als ik 's avonds in bed wil kruipen.
Ik maak het bed op zodat onze rommelige slaapkamer toch nog een beetje netjes lijkt. Maar ik doe het ook omdat ik het lekkerder vind om in een opgemaakt bed te stappen savonds. Als het bed een keer niet is opgemaakt en ik ga savonds naar bed, dan maak ik dus alsnog het bed eerst op omdat het anders niet lekker ligt
Ik sla het open als ik uit bed kom. Niet netjes. Vind het pure onzin eigenlijk 😂 der komt niemand op mijn slaapkamer dus daarvoor hoef ik het niet te doen
Ik sla hem open naar achteren toe. Dus dubbel. Dat is het enige wat ik eraan doe. Is gewoon m'n ritme en t lijkt me wel fris.
Dit. Wel eerst een paar uur luchten, maar daarna strak opgemaakt. Ik vind het er netjes uitzien en het nodigt mij 's avonds meer uit om weer lekker in bed te stappen dan zo'n chaotische kreukhoop
Ik vind het netter staan en even luchten vanwege de hele nacht erin geslapen te hebben. Raam open en lekker fris
Wij maken ons bed nooit op, alleen als ik er schoon beddengoed op leg. Na het slapen slaan we de dekens open zodat het bed de hele dag kan luchten. Dat is het meest gezond. Dat dit er minder mooi uitziet dan een opgemaakt bed vinden we beiden van ondergeschikt belang.
Ik maak m' n bed niet op. Hygiënischer en beter voor je matras om het open te slaan. Het is net als je neus snuiten. Slaat ook nergens op.
Ik maak ons bed op, omdat het netjes staat, rust geeft in mijn hoofd en omdat een opgemaakt bed lekkerder ligt.
Ik maak mn bed niet op.. Savonds duik je er zo weer in en niemand die het ziet.. Alleen als er kijkers voor het huis kwamen maakte ik de bedden wel op. Staat voor het oog toch wat beter
Uit je tekst begrijp ik dat opmaken voor jou is dat je je deken terug slaat naar het hoofdkussen. Dus dat je deken dicht is. Voor mij is opmaken dat het er netjes bij ligt en in ons geval open geslagen. Ik sla het open omdat ik het fris vind dat het kan luchten. Je verliest namelijk veel vocht snachts + dat het gewoon muf wordt. En ik sla het netjes open (dus niet in een frommel) omdat ik dat netjes vind staan. Wij hebben een groot bed en groot dekbed. De oppervlakte beslaat dus veel m2 in de slaapkamer. Kun je het heel snel netjes mee maken.
Ik maak m'n bed inderdaad niet op, omdat ik daar écht de reden niet van zie Het ziet er netjes uit, vullen heel veel mensen in, maar óf ik ben niet in m'n slaapkamer, waardoor ik daar niets van zie en als ik wél in m'n slaapkamer ben, is de kans héél erg groot dat ik op of in bed lig, waardoor de dekens toch weer overhoop getrokken worden..