hoi dames, ik weet sinds een paar weken dat ik zwanger ben zit vanaf morgen in week 8 erg spannend dus en de tijd kruipt voorbij. ik heb alleen deze week met de gelachtsgemeenschap wat bloed verloren ik schrok hier heel erg van maar het hield ook meteen weer op en ben nog steeds misselijk en pijnlijke borsten, zou alles nog gewoon goed zijn? ik hoop dat iemand wil helpen. groetjes drolleke Edit Moderator: Verplaatst naar zwangerschap.
Naar mijn idee is het nog goed hoor! Wanneer het mis zou gaan, dan dien je echt bloedverlies te krijgen, en wel zo dat het op een ongesteldheid lijkt. De eerste weken zijn nu ook eenmaal ook de spannendste weken. Succes meid!
Meiss, dat heb ik ook gehad, bloedverlies na de sex, een hele plas zelfs, kan oud bloed zijn geweest (omdat je misschien te druk bezig bent geweest met tillen of wat dan ook, en dat het los is gekomen na het vrijen) Of het kan gewoon een adertje zijn die is gesprongen. Dus denk wel dat het goed zit met je zwangerschap hoor Liefs, Charissa
Wij hadden dit ook. Oei...wat schrokken wij. Bleek het een weefseltje binnenin te zijn! Je hoort het inderdaad veel meer, dus wees niet bang. vooral als je geen extra buikpijn krijgt en het bloedverlies gewoon stopt.
hej hej meschien moest je in deze week eigenlijk ongesteld worden dan wil het ook wel eens wat heeeeeel licht eigenlijk een drupje roze geven dat heb ik ook gehad maar niets om te schrikken anders ga je even naar de vk succes !
ik heb het ook gehad! ik schrok me kapot! viel zowat flauw haha.... maar alleen de volgende dag nog een heel klein beetje bruin verlies en derna niets meer. Moet wel zeggen dat ik sindsdien heeeel voorzichtig doe, ik wil het niet nog eens krijgen! is inderdaad dan een adertje wat is gesprongen, komt vaak voor las ik hier, omdat de baarmoedermond meer doorbloed is en de huid gevoeliger. Geen zorgen meid!