Ik lig onder mijn winterdekbed, met daar over een deken , in pyjama en soms sokken . En nóg heb ik het koud, ik lig maar te draaien, te rillen, en dus maak ik slechte nachten. Nu had ik gelezen dat een fleecedeken over je matras warm is, dus dit gedaan, en dat helpt al wat, maar dacht om misschien een flanellen hoeslaken te kopen, desnoods ook flanellen dekbedovertrek. Alleen is dat écht warm?
O super!! Ik word werkelijk helemaal gek van mijzelf, en hoe ik mijzelf ook toedek, ik blijf koud. Straks maar eens kijken of ik ergens kan bestellen dat het morgen binnen is. Nog tips waar ik op moet letten? Zag even snel dat je 100% geruwd flanel hebt, maar ook 80% flanel-20% 'nog iets' .
Ik vind flanel ook heerlijk! In de zomer ook, als het heel warm is vind ik alleen onder de flanellen overtrek (zonder dekbed) slapen superfijn!
Dekbedovertrek en hoeslaken van flanel! Heerlijk! Evt nog een fleecedeken erover! Kruikje om je bed voor te verwarmen!
Heerlijk, ik heb een zwaar donzen dekbed en daar omheen een flanellen dekbedovertrek. Ik wil niet weer anders
Ja wij hebben ook flanel. Lekker warm!! Je kan ook gewoon bij de action kopen om te proberen 😉
Ik had er een voor 5 december besteld voor onszelf bij bol.com. Slaapt echt super fijn en heerlijk warm!
Jaa zodra het kouder word gooi ik het flanellen pakket er op haha en een vier seizoenen willen dekbed. heeeeerlijk
Nou, ik was zo enthousiast door jullie reacties dat ik gisteravond ben gaan bestellen! Komt de hoeslaken, doe ik die er net omheen, verzuipt mijn matras erin . *shock*! Ik heb matras 90x220, ook die maat besteld, maar echt veel te groot! Retour dan maar en zo even kijken bij Action, die zit om de hoek, daar kan ik altijd even gaan kijken. Anders Hema,ook om de hoek. Hoop ik alleen wel dat de buien even stoppen