Binnenkort is het zo ver ( ja ik heb nog wel even) en onze kleine meid viert haar 1 e verjaardag. Nu zit ik me dus te bedenken wat ik haar als taartje kan maken. Veel van mijn vriendinnen hebben gewoon een tart laten maken met fondant maar ik wil liever niet dat ze dat eet. Zoveel zuiker is ze niet gewend en wil het graag wat verantwoord houden. Nu had ik al bedacht dat ik muffins of cupcakes in een gezonde vorm kan maken. (Laat ik haar dan even een keer voorproeven) maar ik struikel bij het punt topping. Heeft iemand een succesrecept dat ie wil deelen of een ander idee ?? Alle input is welkom Albast bedankt
Wij hebben een keer hartige muffins gebakken. Waren erg lekker. Gewoon google dan kom je wel op een recept. Qua topping heb ik geen idee.
Hier cupcakes gemaakt; deel met speltmeel en kokosvet, deel 'worteltaart'. Gezonde varianten dus. Dochterlief heerlijk eentje met speltmeel gegeten (gezoet met ahornsiroop) zonder topping o.i.d. De oudere kindjes mochten zelf hun taartje versieren met slagroom, fruit en wat nootjes, sprinkles e.d. Was een groot feest!
Je kunt een frosting maken van roomkaas bijvoorbeeld. Verder zijn er veel recepten te vinden voor een wat gezondere eerste veraardagtaart, bijvoorbeeld hier. Healthy First Birthday Cake Recipes – Sugar Free - Homemade Baby Food Recipes To Help You Create A Healthy Menu For YOUR Baby De carrot cake en de bosbessencake vielen hier toen eeg in de smaak!
Ik heb een rups gemaakt van cupcakes, inclusief icing bovenop, maar ik heb voor haar gewoon de icing er vanaf geveegd, voordat ze het ging eten
Mijn zus heeft een taart gemaakt van fruit in een soort gelei. Dus doorzichtig. Veel vrolijke kleurtjes en niet zoveel suiker.
Ik heb deze gemaakt voor mijn zoons eerste verjaardag. (Dat dat niet rond Pasen was heb ik genegeerd ) https://www.leukerecepten.nl/lammetjes-paas-kwarktaart-met-meringue/
Ik had bij de jongste zelf een cake gebakken in de vorm van een 1, klein beetje slagroom of bijv jam erop en dan belegd met wat fruit. Vonden de kinderen heerlijk
Ik heb een stapel bananenpannenkoekjes gebakken, met plakjes banaan en ongezoete slagroom ertussen. En toef van de slagroom erop. Mandarijntjes tegen de rand aan.
Zelf cupcakes gemaakt met appel. Wij hadden van de foto voor de uitnodiging kleine eetbare afdrukken (schildjes) laten maken en die er op gelegd. Zag er heel leuk uit en we kregen ook enthousiaste reacties! Online besteld, weet niet meer precies waar. Mocht je interesse hebben kan ik wel ff zoeken.