Hoewel ik het ietsje minder bouf zou uitdrukken ben ik het er wel mee eens. Heb je het wel eens geprobeerd op zijn manier of moet het altijd perse op de jouwe?
Ik vind het zelf erg leuk, dat soort dingen. Mijn man doet dat af en toe ook, etentje plannen zonder dat ik er uberhaupt van af weet. Omgekeerd vindt hij het echter vreselijk! Hij heeft denk ik hetzelfde probleem als jij, TS. Dus ik regel niet zo veel voor hem. Niet onverwacht iig
Ik kan er ook niet goed tegen onverwachtse dingen. ik moet iets ook minstens een dag van tevoren weten, en dan ook hoe of wat... Ik heb ook niet een man die dit soort dingen voor me zou regelen. Hij heeft ASS en wil zelf ook altijd alles goed plannen, anders kan hij er ook niet goed tegen.
Haha ik vind het wel lief van hem! Maar persoonlijk zou ik dan ook liever te horen krijgen: "schat, houd volgende week zondag vrij en ik regel alles." Helemaal prima, dan is het voor mij nog echt een verrassing en dan hoef ik niet last minute alles te laten vallen. Want als ik inplan dat ik dan de grote poets doe, ga winkelen of een afspraak buiten de deur heb, etc. zou ik het ook irritant als er opeens een verrassing tussendoor komt. Daar zou ik dan ook niet optimaal van kunnen genieten. Daarnaast geniet ik al enorm van de voorpret! Dus een hint als:" houd die dag vrij, is genoeg
Ik herken me helemaal in jou. Mijn man hoeft mij ook evht niet spontaan te verrassen. Dat kan ik absoluut niet waarderen. Mijn hoofd moet dan te snel schakelen en dan moet ik mijn planning loslaten. Nope, niks voor mij
Oh nee, ik zou dit echt gruwelijk vinden. Op de dag dat het zover is zou ik er dan alleen maar met een gezicht als onweer bij zitten, omdat ik uit mijn plannen voor die dag gerukt wordt. Een keer iets meenemen ofzo, superlief, maar ergens heengaan wil ik redelijk van tevoren weten.
Tjeerje: als mijn man of de kinderen zaterdag ochtend zeggen zullen we naar bergen gaan ? Gaan we een klein uurtje later ingepakt, oppas voor dieren geregeld en hup in de auto met overnachtingspullen en gaan we naar België.. Onderweg boeken we een hotelletje ofzo of terplekke als we ergens zijn en hoppa. Even hier kijken daar kijken , uit eten , slapen nig even ergens heen pf klein rondje Frankrijk en weer terug. 30/35 uur verder ligt de was en het stof echt nog op dezelfde plek.
Opzich wel, mits hij dan natuurlijk ook voor de rest gezorgt heeft. Is het een date voor ons 2, dan moet hij ook gezorgt hebben voor een oppas voor de kinderen. Niet mij op het laatste moment opzadelen met het vinden van een oppas, dan ga ik wel stressen.
Oh, daar zou ik totaal geen problemen mee hebben. Hier zijn we sowieso nogal van de spontane acties en ideeën.
Het kan aan mij liggen. Maar dit is toch niet echt een verrassing meer. Je weet al dat je wat gaat doen, namelijk eten en ook al waar. Alleen de dag niet. 🤔 Ik wilde ook altijd graag weten waar ik aan toe was. Maar de laatste paar jaar los gelaten en oooh wat relaxed zeg! Als ik weg ga, zorg ik standaard dat de boel gewoon opgeruimd is.. je weet nooit hoe het loopt. Vandaag zou ik bijvoorbeeld ff weg gaan en kwam om 7u weer binnen wandelen. Ik zou willen dat mijn vent tegen mij zegt; schatje! Oma/tante/oom/nicht komt Luuk zo ophalen. Ga lekker douchen en tut je op. Je hoeft niet te koken, ik neem je een avond mee uit.. Je vent heeft zo zijn best gedaan en dan verwacht je nu ook nog dat je het tijdstip weet? Ik vind det wen beetje flauw. Geniet ervan! Gewoon zorgen dat je de komende tijd de boel aan kant hebt, kan dat je genot in ieder geval niet meer in de weg staan
ik hou ook niet van verrassingen. Op zich wat we gaan doen vind ik niet zo erg maar zeker wel wanneer. Man houdt daar nu ook gewoon rekening mee. je kunt iemand die hier niet van houdt en zich daar niet gelukkig bij voelt dit niet opdringen. het is een gevoel wat niet prettig is. Onze oudste dochter houdt ook absoluut niet van verassingen. Ze wordt gewoon doodongelukkig vantevoren en geniet uiteindelijk absoluut niet van de verrassing, ook al is dat het leukste wat er bestaat. Na meerdere voorvallen doen we dit dus ook gewoon niet meer. Soms moet je accepteren dat iets wat je zelf erg leuk vind niet gewaardeerd wordt door een ander.
Nee sorry. Ik zou spontaan in paniek raken als je mij verteld dat ik vanavond mee moet (of over een paar uur) en ik denk zelfs dat je me dan ook niet (gezellig) mee krijgt. Het liefst een week van te voren ofzo . Dus nee. Maar idd anders om (dus wel de datum maar niet het uitstapje weten) geen probleem
Normaal zijn wij van de spontane acties en gebeurd het dus regelmatig dat onze plannen totaal anders lopen dan van te voren bedacht. Mijn eerste reactie bij deze actie zou ook niet heel positief zijn. Ik heb het graag zelf in de hand. Maar uiteindelijk zou ik het wel redelijk los kunnen laten (nadat ik waarschijnlijk wel had verteld op welke dagen welke afspraken zijn, dat er oppas geregeld moet zijn en waar er rekening mee gehouden moet worden ).
Die moet serieus op een tegeltje bij mijn voordeur. Had er jaren geleden al moeten hangen. Had een hoop mensen een relaas bespaart om mij te overtuigen van hoe leuk sommige dingen zijn. Ben ik de enige die wil weten hoe TS ten huwelijk is gevraagd?
Ik hou van spontaan als je je een uur dr voor iets bedenkt. Als ik nu al weet dat binnenkort mn dag overhoop gegooid gaat worden dan kan ik daar behoorlijk pissig van worden