Alles weer nieuw

Discussion in 'Te koop gevraagd' started by roos23, Jan 17, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. roos23

    roos23 Bekend lid

    Nov 6, 2008
    504
    1
    0
    pedagogisch medewerkster
    Hallo,

    Wij zijn zwanger van ons 3de wondertje.
    We moeten alleen helemaal opnieuw beginnen met alles kopen omdat we niks meer hebben. Wie heeft er nog iets in de aanbieding?
     
  2. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    Waar woon je? Wij gaan in het voorjaar de kamer van onze zoon vernieuwen en dan krijgt hij ook een nieuwe kledingkast. (De commode en het bedje gebruikt hij al lang niet meer, die liggen in opslag.) Daarmee hebben wij een complete babykamer te koop van TWF (The Wood Factory). De meubels zijn wit met walnotenhout. Mocht je evt. interesse hebben, stuur me dan maar een pb. ;)
     
  3. stephaniesv

    stephaniesv Actief lid

    Apr 9, 2013
    169
    0
    16
    wij hebben nog een wiegje, wit incl. op maat gemaakt matras...

    krijg je een jongen of meisje?
     
  4. Sorraya41

    Sorraya41 Bekend lid

    Sep 4, 2014
    832
    13
    18
    Maxi cosi wel echt voor een meisje wipstoel schommelstoel meisjes kleding vanaf maat 50
     
  5. Gul1

    Gul1 Fanatiek lid

    Mar 1, 2014
    1,561
    0
    36
    Huisvrouw en moeder :D
    Ik heb nog wel wat spulletjes. Ligt er natuurlijk aan wanneer je het wilt hebben. Is het voor een meisje of een jongen?? Stuur me een pb als je interesse hebt dan kunnen we het allemaal bespreken. Vriendelijke groet, Gul
     
  6. Brigitte1985

    Brigitte1985 Fanatiek lid

    Nov 29, 2009
    1,018
    213
    63
    Ik heb een maxi cosi te koop, zie advertenties. Maar woon in de haarlemmermeer
     
  7. Luppy

    Luppy VIP lid

    Dec 1, 2007
    7,166
    2,282
    113
    Ik heb een complete babykamer, hout, kersenkleurig. Het ledikantje vertoont wel wat gebruikerssporen. Zit wel een vrij nieuw matrasje bij. Onze jongste heeft daar een paar maanden op geslapen, maar die sliep het grootste deel van de tijd in ons bed, dus bijna nooit in zijn eigen bed. De kast en commode zien er nog uit als nieuw.
     

Share This Page