Maart mama's :D

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door TigerMom, 21 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Nadine jeetje dat is een behoorlijke groeispurt geweest dan!
    Wel fijn dat ze in elk geval al mooie gewichten hebben.
    Hopelijk blijven ze nog wel even zitten.
    Ik heb geen last van harde buiken oid dus ik kan je daar niks over vertellen ;)

    Waar iedereen het rustiger aan gaat doen word het voor mij alleen maar drukker :|
    Mijn filiaalmanager heeft wss een tia gehad dus nu ligt alle verantwoordelijkheid van het filiaal in mijn handen. Ik werk nu 36 uur pw ipv 28, daarnaast sta ik constant als eerste op de alarmmeldingen.
    Deze week werk ik 6 dagen 😫
    Tis maar goed dat ik me nog zo goed voel..
     
  2. geneeke

    geneeke Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.534
    1.255
    113
    Vrouw
    Dankjewel voor alle lieve reactie's!

    We hebben 30 Januari een echo om te kijken naar IUGR dus dan weten we meer, meteen onze komende afspraak voor op t lijstje :) De dag erna dus de 31e weer naar de verloskundige en dan overleg.

    Lis91 Oh Jee.. doe wel rustig aan en let op jullie tweetjes!!

    Kimmiej89 Ja ik ook wel denk ik, had afgelopen week dat ik me echt 2 dagen niet lekker voelde. Veel maagpijn, en dan een soort van die pijn die doortrok tot onder in me buik. Ben om 8 uur in de avond in slaap gevallen, volgende dag was het beetje minder. Vandaag heb ik ook echt last van me hele onderbuik dus echt steken helemaal onderaan zeg maar .. Denk dat hij verder aan het indalen is, was de vorige keer al goed ingedaald volgends de verloskundige.

    Chocochippie Jeetje, daar zit je nu toch ook niet meer op te wachten? Maar ik ken het gevoel helemaal! Ik ben zelf ook Assistent Manager in een winkel en mijn manager was afgelopen 2 weken ook op vakantie dus alles kwam op mij neer. Let wel op jezelf en op jullie kleintje dat het niet teveel wordt!

    Ik heb gelukkig morgen mijn laatste werkdag. Ben bijna 35 weken (banner klopt niet helemaal) maar heb nog 70 overuren, alle vakantiedagen van afgelopen jaar nog staan dus ik stop lekker en kom 1 juni pas weer terug.. :) Lekker relaxen en genieten van de kleine jongen.
     
  3. Lana1980

    Lana1980 Actief lid

    4 mrt 2012
    154
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Mijn verlof is donderdag ingegaan. Maar ik zat al 2 maanden thuis dus er veranderd weinig 😂
    Ik krijg donderdag de 26e mijn uitwendige versie. Vind het best spannend!
     
  4. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Lis: Gelukkig was het geen zwangerschapsvergiftiging!

    Chocochippie: Denk om jezelf hoor! Als het teveel wordt wel een stapje terug doen. Al begrijp ik dat de verantwoordelijkheid natuurlijk groot is.

    Kimmiej: Ik heb wel veel last van harde buiken die af en toe pijnlijk zijn, maar niet zoals jij het beschrijft. Er zit geen regelmaat in hoop ik? Mijn gyn heeft heel duidelijk aangegeven dat harde buiken/krampjes mogen, zolang ze niet regelmatig worden. Goed op letten meid.

    Nadine: Wow, behoorlijke groeispurt ja haha.. Maar die metingen zijn niet altijd betrouwbaar. Ook omdat de baby's natuurlijk steeds groter worden en meten steeds moeilijker.


    Hier opeens heel veel mensen die ons helpen met de uitzet. Enorm lief! Mijn zusje koopt een wipstoel, mijn broertje en zijn vrouw een babyfoon en mijn lieve vriendin neemt me vandaag mee shoppen. De laatste dingetjes kopen. Ik kocht ook veel voor haar toen ze zwanger was en nu wil ze het terugdoen. Super lief natuurlijk!

    Wel even een baal momentje hier. Mijn schoonmoeder is van zichzelf niet iemand die met geld strooit (heeft behoorlijke spaarrekening). Logisch, je moet er goed op letten tegenwoordig. Het is allemaal al duur genoeg! Maar nu heeft ze sowieso al weinig interesse in de baby. Wat mijn enorm stoort. Ze heeft misschien deze hele zwangerschap 2 keer aan me gevraagd hoe het ging. Terwijl ik altijd heel goed met haar kon is dat niet meer zo sinds ze veel geld heeft. Geen idee waarom, want ik mocht haar altijd super graag!

    Ze heeft echter wel een keer gevraagd of ze iets kan halen voor de baby. En mochten we iets weten dan moesten we het zeggen, maakte niet uit wat het was. Nou wij passen altijd wel op, want ook al is ze voor haar dochter heel gul (die krijgt echt alles), voor haar zoons is ze dat totaal niet. Maar nu is er 1 ding die we voor de babykamer echt nog nodig hebben. Gordijnen. Hoeven echt niet duren te zijn, dus dit leek mij een leuk idee om aan haar te vragen. Dus mijn man heeft dit aan haar voorgesteld, kreeg hij echt een enorm lullige reactie. Ze zat er totaal niet op te wachten om iets voor de baby te halen. Ze zou wel komen kijken als we alles klaar hadden en dan koopt ze misschien wat na de geboorte. Dus mijn man voelde zich direct alweer schuldig dat hij het heeft durven vragen!! :eek: Ik had echt zoiets van Jezus! Ze heeft het notabene zelf voorgesteld! En nu doen alsof het een godschande is dat we zoiets vragen. Twijfelen wij en haar andere zoon sowieso al een tijdje aan haar geheugen, maar dit kwam echt over alsof we schooiers waren. En wij vinden het altijd al moeilijk om dingen te moeten vragen. Dus ik baalde flink, want nu zaten ik en mijn man gister met een rot gevoel, terwijl dat helemaal niet had gehoeven vind ik achteraf.
     
  5. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Ik heb een versie gehad bij mijn vorige x als je wat wil weten mag je mr altijd vragen! Hier of via pb
     
  6. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    @tiger: nee geen regelmaat gelukkig nog ff wachten haha
     
  7. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Jeetje Tigermom wat een vervelende reactie van je schoonmoeder! Lijkt me heel moeilijk als iemand die zo dicht bij je staat eigenlijk totaal niet gedesinteresseerd is in je zwangerschap.
     
  8. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Gister verrast met een High Tea. Met blauwe ballonnen en cadeautjes. Klein groepje, maar zo super gezellig! Zo onverwacht, maar heb er zeker van genoten. Allemaal thee en lekkers, wat wil je nog meer? Haha!
     
  9. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Aah super leuk!
     
  10. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Hai dames. Hier druk geweest met de zolder, heb een beetje snel bijgelezen :).

    Nadine dat is idd een groot verschil zeg ... Ze zullen iig goed gegroeid zijn, al is het wellicht niet helemaal nauwkeurig.

    Geneeke fijn dat je nu verlof hebt! En lekker je overuren opmaken :D. En Lana ook lekker verlof :). Heerlijk!

    Choco wat pittig zeg nu nog zoveel meer gaan werken! Pas je wel goed op jezelf? Fijn dat je je nog wel aardig goed voelt nu. Zijn er opties voor je als het niet meer gaat qua uren?

    Tiger wat fijn dat je wat hulp krijgt nu! Super! En een verrassing in de vorm van een high tea, lief! Tja ... en je sm :(! Kan je weinig mee met dat soort mensen. Maar wel erg kwetsend dat ze zo doet.

    Gister 32 weken ... De babykamer begint nu gelukkig echt vorm te krijgen. Het is nog afwerken maar dan is het binnenkort ook klaar. Nog een vloerkleed en een schommelstoel voor de voedingen, kleine leunkast
    en wat accessoires erbij. De kleertjes zijn gewassen, al lijkt het zo in de kast alsof ik echt nog niks heb. 3x maat 50, 3x maat 56 (en nog uniseks setjes van de meisjes, 1 in maat 44 en 1 in maat 56). Bij de meiden had ik echt te veel, dus nu laat ik het maar even zo denk ik. Langleve internet mocht ik wel snel meer nodig hebben. Hier wat foto's van de (nog enigszins kale) babykamer. De schommelstoel komt dan in de hoek naast de kledingkast en een groot kleed op de grond.
     
  11. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Elmyra wauw wat een super schattig kamertj 😍 Zo rustig qua kleuren.

    Tigermom wat leuk! Zal je vast even goed gedaan hebben :)
    Hoe is het nu verder met je?

    Lana succes bij de versie!

    Voor iedereen; ik probeer rustig aan te doen zover dat kan. En dingen makkelijk te maken voor mezelf.
    Een filiaal verderop helpt me waar ze kunnen.
    Zo hoef ik woensdag bijv niet te werken omdat ik dan heen en weer zou moeten ivm controle afspraak verloskundige.
    En op vrijdag heb ik altijd vrij en dat is nu ook geregeld.

    Ik vraag me af hoe de baby nu ligt, voel vooral veel beweging onderin.
    Overigens voel ik de baby af en toe heel snel bewegen, vraag me af wat hij/zij dan doet?
    Maagzuur lijkt alleen maar erger te worden😫 Maar dat is dan ook het enige waar ik last van heb.

    Donderdag de wieg en alle spullen die erbij horen bestellen :D cant wait!
     
  12. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Wel fijn dat het andere filiaal helpt!!

    Bewegingen onderin voelde ik voornamelijk toen de kleine in stuit lag. Tenminste forse bewegingen dan he.
     
  13. naverona1986

    naverona1986 Actief lid

    4 jul 2016
    156
    0
    0
    hoi meiden ook weer eens berichtje van mijn kant...dorry ook veel te lang niks geschreven..
    het gaat hier allemaal zijn gangetje..hou wel veel vocht vast en ons meisje heeft een erg klein koppie maar groeit op dr eigen lijntje..
    sinds afgelopen week ligt ze volledig ingedaald en vast dus de kans op een ks is bij mij met 80 procent gedaald gelukkig..

    het is ook gewoon nog maar 49 dagen tot ik uitgeteld ben gaat zo snel de tijd
     
  14. lis91

    lis91 Actief lid

    10 okt 2016
    437
    33
    28
    Vrouw
    Vandaag verrast met een babyshower, had het niet verwacht haha. Morgen verder met de babykamer, schommelstoel heb ik afgelopen week in elkaar gezet maar voelt vrij "onstabiel" voor mijn gevoel dus nog even kijken hoe ik hem steviger krijg!

    Deze week komen vrijwel alle meubels en kunnen we hopelijk komend weekend verhuizen!
     
  15. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Ah dankjewel Choco! Het is nu nog wel erg rustig hoor :D ... Accentkleur is okergeel. Dus daar wil ik eigenlijk nog iets meer mee doen. Heb gister honeycombs besteld. Die komen aan het plafond. Nouja en dus nog een vloerkleed en schommelstoel en accessoires.

    Wat fijn dat je word geholpen door het andere filiaal en wel gewoon de vrijdag ook vrij kunt zijn. Je hebt ook wel even een dagje nodig om bij te tanken lijkt ... Hoewel, als je kindje thuis is is het ook niet echt bijtanken natuurlijk :).

    Wat leuk dames die verrast zijn met een babyshower/high tea! Als ik dat zo hoor wil ik ook wel :D. Maar gaat 'm niet worden hoor, en dat is ook prima!

    Lis succes met verhuizen. Dat moest ik mijn eerste zwangerschap. Wel een klus en geen goede combi met nesteldrang :D.
     
  16. Mir2402

    Mir2402 Niet meer actief

    elmyra wat een mooi kamertje...alsof het zo van pinterest komt. Helemaal leuk!

    Chocochippie hou vooral jezelf goed in de gaten. Als je baby of je buik aangeven dat het teveel is zorg dan wel voor je rust. Fijn dat je wel wordt geholpen en dat ze rekening met je kunnen houden.

    Hier is de babykamer voor zover klaar. We krijgen morgen nog een schommelstoel binnen, want die wilde mijn vriend graag en ik zoek nog een mooie lijst voor een poster die ik besteld had. Het is zo anders shoppen voor een meid maar zo leuk.

    De vlsk zei dat ons meisje in een stuit lag dus we zaten al een beetje te panieken, omdat we echt geen versie willen en ik een stuitbevalling niet zo zag zitten. Maar zaterdag op de 3D echo bleek ze gewoon met haar hoofd beneden te liggen. De reden dat ik alles zo onderin voel is omdat ze helemaal dubbel gevouwen ligt. Haar grote tegen ligt op haar voorhoofd :)
     
  17. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Afgelopen zaterdag een shoot gehad. En hier is er 1 foto van

    IMG_9046.jpg
     
  18. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Mooi Kimmiej!

    Hier gister nog wat accessoires gekocht voor de babykamer en de schommelstoel (via MP) halen we vrijdag. Vloerkleed besteld en die is over een week of 2 klaar als het goed is. Samen met mijn mama de bergzolder op gekropen om de witte kleine rompertjes (maat 44, 50 en 56) te zoeken. Maar waaaaar had ik die ook gelaten 😅?! Het resultaat was dus teleurstellend. Ik vrees dat ik nadat we hadden besloten niet voor een derde te gaan toch wat weggedaan heb 😳. Dus nog maar een paar halen want 2 rompertjes is een beetje weinig 🙄.

    Bekken word steeds vervelender ☹️️. Heb echt veel pijn, maar heel rustig doen is er niet bij met de twee meisjes. Hoop dat deze beeb ook iets eerder komt, net als de jongste. Nog een paar weekjes genieten van de buik maar rond 38 weken mag hij echt wel naar buiten. Ook maar even bespreken volgende week of ze met 39 weken iig willen strippen als hij er dan nog niet is.
     
  19. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Jouw uk was reeds ingedaald toch?? Ik hoorde dat je vaak dan ook minder last zou hebben van je bekken maar dat is bij jou dus niet het geval begrijp ik??
     
  20. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Minder last 😳??? Ook nooit gehoord hoor dat je dan minder last zou hebben ... Maar als dat zo is dan behoor ik niet tot de meerderheid. Ik heb juist echt meer last, mijn liezen gaan er nu ook echt pijn bij doen, zitten houd ik ook niet echt goed meer vol en als ik dan moet gaan staan kan ik eerst amper lopen. Ben net een oud wijf 😅🙈!
     

Deel Deze Pagina