Fertility afdeling op de begane grond of eerste etage

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Vlindertje13, Jan 22, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlindertje13

    Nov 9, 2008
    65
    0
    0
    Wij gaan na lange tijd iui-d proberen met een eigen donor.
    Onze kliniek waar we de iui-d hebben geprobeerd was 5 kwartier rijden en zijn daar gestopt. We willen het donorzaad binnenkort al laten controleren en in laten vriezen voor eventueel ivf of icsi omdat dit een half jaar in quarantaine moet.

    Nu zoeken we een ziekenhuis/kliniek een beetje in de buurt met een fertility afdeling op de begane grond of eerste etage... Ik ben enorm claustofobisch (ziekenhuisangst) en wil wel zo ontspannen mogelijk de behandeling ingaan en niet al in paniek zijn als ik ergens 4 of 5 hoog moet.

    We wonen in het midden van het land.

    Ik hoop dat iemand ons verder kan helpen... alvast bedankt!
     
  2. Ninge

    Ninge Bekend lid

    Jan 27, 2016
    900
    123
    43
    Female
    Vu is allemaal begane grond, want het is in een dependance. Ook de afdeling vlos/gyn van het Vu is op de begane grond.
    Ik weet alleen niet waar je woont :)
     
  3. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,507
    4,344
    113
    Female
    Voorburg (naast Den Haag) heeft de ivf afdeling op de begane grond.
     
  4. Vlindertje13

    Nov 9, 2008
    65
    0
    0

    Dank je wel voor je reactie! Wat een opluchting!
    We wonen in Bussum dus dat is prima te rijden naar Amsterdam! Kom je dan alleen daar en hoef je verder niet het ziekenhuis in?
     
  5. Vlindertje13

    Nov 9, 2008
    65
    0
    0
    Dank je wel voor je reactie! Dit hou ik ook zeker in gedachten voor als VU Amsterdam toch niet klikt!
     
  6. Staffie84

    Staffie84 Fanatiek lid

    Jun 10, 2011
    2,670
    355
    83
    Zuid-Holland
    Maasstad is begane grond en heel "open" als in ruimte, licht en ruiten
    Enkel het lab is boven maar daar hoef je als vrouw zijnde eigenlijk niet te zijn, enkel het zaad wordt daar gebracht en weer opgehaald
     
  7. Veerlev

    Veerlev Actief lid

    Aug 2, 2012
    471
    85
    28
    NULL
    Brabant
    Elisabeth tilburg is voor jullie waarschijnlijk te ver maar die heeft helemaal achterin het zkh fertiliteit zitten. Ik ga altijd via de achteringang en dan is het nog geen 50m lopen, met in de gang aan beide zijde ramen naar buiten. Alles zit daar. Alleen voor bloedpeikken moet je ergens anders heen maar dat is ook begane grond en met uitzicht op een tuin. Ik vind het zelf een heel fijn kleinschalige afdelibg waar ik in tegenstelling tot veel andere zkh rustig naar binnen ga. Succes met zoeken naar een fijn ziekenhuis.
     
  8. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,892
    7,957
    113
    Hoi Vlindertje,

    De fertiliteitsafdeling in Amersfoort Meander is ook op de begane grond, naast de centrale hal.
     
  9. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Rijnstate. Als je binnenkomt kom je eigenlijk in een centrale hal met het winkeltje en gezellige bankjes en nep planten/bomen. Heerlijk licht. Als je aan de linkerkant loopt kom je langs de toiletten. En dan ga je eigenlijk rechts, rechts en dan ben je er nog geen 5 min. binnen ;) Ook erg fijne wachtkamer, besloten stukje.
     
  10. Ninge

    Ninge Bekend lid

    Jan 27, 2016
    900
    123
    43
    Female
    Je intake is waarschijnlijk wel in het ziekenhuis, tenminste bij ons, maar dit was ook begane grond.
     
  11. Ninge

    Ninge Bekend lid

    Jan 27, 2016
    900
    123
    43
    Female
    Je intake is waarschijnlijk wel in het ziekenhuis, tenminste bij ons, maar dit was ook begane grond.
     
  12. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    Sep 21, 2008
    7,451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Antonius Nieuwegein en Utrecht Leidsche Rijn.
    Leidsche Rijn is op de 1e verdieping, heel open en licht ziekenhuis.
    Vaak kan je ook parkeren op de 1e dus dan hoef je alleen een schuifdeur door.
    Terugplaatsing is wel in het UMCU en dat is wel wat hoger.
     
  13. Vlindertje13

    Nov 9, 2008
    65
    0
    0
    Vandaag kan ik het VU bellen voor een intake!
    En zoals ik op de plattegrond zie bij het VU is die eerste afspraak inderdaad wel in het ziekenhuis maar achter de receptie en dichtbij de uitgang toch? hihi Dank je wel voor het delen!
     
  14. Vlindertje13

    Nov 9, 2008
    65
    0
    0
    Wat fijn die reacties!! Vandaag kan ik het VU bellen voor een afspraak... hopelijk kan ik snel terecht en willen/kunnen zij ons verder helpen! Zo niet dan kunnen we verder kijken met behulp van jullie reacties! :D Heel erg fijn!
     

Share This Page