En toen stond je leven op z'n kop..

Discussion in 'De lounge' started by Tienn, Sep 1, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,186
    431
    83
    Female
    home sweet home
    Fijn Tien ieder mooi moment is er eentje en dat is zo super fijn voor je! Blij ook dat de kleine weer thuis is. Hopelijk blijven we zo af en toe iets van je horen! X
     
  2. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Aicirtap; ja, zo voelt het verdriet wel. Net of ik telkens wat meesleep inderdaad. Ook al moet ik even lachen, het verdriet blijft toch alles overschaduwen en is ook telkens aanwezig…maar het is nu soms gelukkig wel wat meer op de achtergrond.

    Met zoon gaat het naar omstandigheden wel oké, maar de schrik zit er bij ons allemaal nog goed in. Ik heb ze deze week dan ook bijna non-stop lopen knuffelen:). Maar, ik ben wel op. Dus ik ga dit weekend weg, in m’n eentje, zodat ik zoveel kan huilen, boos kan zijn, weet ik veel welke emoties kan tonen, zoals ik wil. Hopelijk kan ik dan even m’n hoofd een beetje leegmaken.

    De tweeling blijft bij mijn ouders, N. gaat naar mijn schoonouders waar hij allemaal leuke dingen gaat doen:D Al hoop ik vooral dat schoonouders kunnen genieten van dit weekend, zodat zij ook even alle zorgen kunnen vergeten.

    Nouja, ik vind het moeilijk om het zo allemaal te laten (ook al is het maar voor twee dagen), maar ik hoop dat het ons allemaal een beetje goed doet.

    Liefs
     
  3. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Ik hoop dat het je goed doet! Denk om jezelf en om je kinderen!
     
  4. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Het zijn maar twee daagjes meid. Een heerlijke tijd voor je kinderen om van en met grootouders te genieten. En voor jou even een momentje om helemaal jezelf te kunnen zijn inclusief boosheid en verdriet, maar hopelijk ook wat tijd om wat leuks te doen. Juist goed om te doen, des te beter kan je er na die twee dagen weer helemaal voor je kinderen zijn. Dit is juist broodnodig en een hele goeie beslissing van jou om te doen. Misschien dat je juist hierna besluit om eens in de zoveel tijd voor jezelf zo'n weekendje in te plannen. :D
     
  5. wendy339

    wendy339 VIP lid

    Oct 27, 2010
    9,739
    1,060
    113
    Goed van je meis dat je het weekendje weg doorgezet hebt! Hopelijk doet het jullie allen goed! En verwen je zelf maar eens goed! Boek een massage, bestel je favo eten, koop een mooie tas of wat je ook maar leuk vind!
    Je hebt het zo verdiend!!
     
  6. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    het heftig het ook allemaal is en hoe lang de weg nog mag wezen ik vind dat je het hartstikke goed doet. ik denk aan je.
     
  7. Zoveel respect voor jou!!
    Hopelijk doen de 2 dagen weg je een beetje goed, het is heftig allemaal!
     
  8. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Hoe was je weekend?
     
  9. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Het was best wel fijn! Al heb ik eigenlijk vooral geslapen en mezelf volgevreten met chocolade:). Maar dat had ik blijkbaar nodig:D. Schoonouders en N. hebben gelukkig ook een leuk weekend gehad. Dus ja, het heeft ons allemaal wel even goed gedaan.

    Komende week in gesprek over weer beginnen met werken. Ik wil wel graag, maar weet niet of ik het geestelijk al aan kan. Best spannend dus.

    Liefs
     
  10. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Misschien is de afleiding fijn?
    Gaat het niet kan je altijd weer terug?

    Goed te horen dat je het goed gehad hebt!
     
  11. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Slapen en chocolade zijn goed. Even fijn tijd voor jezelf en troost van warme dekens en cacao.
    Geef met betrekking tot werk goed je grenzen aan. Het is niet alleen het verlies van je man, rouwen en je leven opnieuw vorm geven wat je op je bordje hebt gekregen, maar ook je zoontje die kortgeleden behoorlijk ziek was en in het ziekenhuis heeft gelegen.
    Stel jezelf dus voor het gesprek al de vraag of je klaar bent om te reïntegreren op werk. En als je denkt het aan te kunnen, wat denk je dan wel en wat niet aan te kunnen. En voor hoeveel uren per week? Wie bewaakt dat je niet over je eigen grenzen heengaat? Krijg je begeleiding van een arbeidsdeskundige? Hoe denkt je therapeut over weer aan het werk gaan? Probeer die dingen voor jezelf helder te krijgen. Desnoods samen met je therapeut voordat je dat gesprek hebt. Waak ervoor dat je dalijk niet opgezogen wordt en met een burn-out eindigt.
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,238
    11,816
    113
    Mooi zo. Wat fijn dat je echt hebt kunnen bijtanken. Lekker erin houden hoor! En wat fijn om een :D van je te zien. Je bent langzaamaan weer omhoog aan het krabbelen. Blijf vooral goed luisteren naar jezelf. Weer naar het werk kan best een goed plan zijn, maar dan vooral met mate en afgebakend en boventallig!
     
  13. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    Mar 1, 2013
    8,108
    472
    83
    Goed te horen dat je bent weggeweest. En die chocolade ach heerlijk toch. Goed dat je weer gaat proberen te werken. Voorzichtig en rustig aan als het niet gaat dat ook aangeven
     
  14. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Ja, de afleiding is wel fijn. Het kan alleen ook heel confronterend zijn (werk als ambulancevpk) en daarbij heb ik het gevoel dat ik opeens alle kennis kwijt ben, het zal wel meevallen maar ja dat gevoel hè...Ik wil heel graag, ik zou zo morgen weer willen beginnen, maar ik moet natuurlijk wel eerlijk blijven tegenover mezelf. Wat Madelie (bedankt voor de tips) ook zegt, ben ik er wel echt klaar voor? Ik heb de ziekenhuisopname van zoontje volgens mij in een roes meegemaakt en ben bang dat die klap ook nog gaat komen. Daarnaast heeft de antidepressiva die ik nog steeds gebruik uiteraard ook invloed.

    Dus ja ik vind het allemaal moeilijk. Ik ga het sowieso met mijn therapeut bespreken en gelukkig heb ik een geweldige werkgever, het is alleen meer dat ik met mezelf zit. Ik wil zo graag…maar het moet ook kunnen.
     
  15. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    Jul 4, 2014
    4,945
    1,033
    113
    Voorschoten
    Heeft je werkgever geen administratieve taken zodat je op therapeutische basis weer kunt beginnen?
    Zou het zeker ook met je therapeut bespreken. Wie weet wat er allemaal mogelijk is!
     
  16. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Ja, er is waarschijnlijk wel veel mogelijk:). Ik wil alleen zelf zo graag, maar goed dat is (denk ik) niet verstandig. Ik zal het wel rustig afwachten.
     
  17. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Misschien kun je starten met wat administratief werk wn af en toe een ritje meerijden met collega's om er zo weer in te rollen? Je kan niet ineens de kennis kwijt zijn, maar ik kan wel begrijpen dat het wel heel spannend kan zijn!!
     
  18. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Dat weekend weg klinkt goed! Wbt je werk: een mooie baan! Maar ook heel confronterend! Madelie heeft goede tips gegeven. En andere werkzaamheden voor een paar uur per week is hopelijk een stap richting rustig aan weer beginnen. Ik snap dat je veel en snel wil, zo ben ik ook ;) maar je mag jezelf afremmen zonder je daar schuldig om te hoeven voelen.
     
  19. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Och ja, ik kan me voorstellen dat jouw werk nu behoorlijk confronterend zou kunnen zijn.
    Ook ik zou geloof ik eerst wat andere taken gaan doen. Je kennis is er echt nog wel hoor!

    Sterkte met je beslissing meid!
     
  20. wendy339

    wendy339 VIP lid

    Oct 27, 2010
    9,739
    1,060
    113
    Fijn dat je het weekend wat hebt op kunnen laden! Slapen en chocolade hebben we soms gewoon echt nodig! :)

    Wat een toffe baan heb je! Maar wel een intensieve en verantwoordelijke baan. Zorg eerst goed voor jezelf voordat je weer gaat zorgen voor een ander. Mbt dagritme,afleiding snap ik dat je wel weer iets wilt gaan doen. Inderdaad goed overleggen wat dat dan wel/niet moet zijn voor nu.
    En jou kennis zit er echt nog wel hoor! Don't worry!
    Sterkte meid. Je doet het super!
     

Share This Page