Ik heb zelf een ritmestoornis die potentieel gevaarlijk is. Inmiddels heb ik drie keer een hartstilstand gehad. Maar klachten heb ik eigenlijk niet. Als het bij mij mis gaat heb je het over seconden. Ik wordt dan ontzettend duizelig (alsof je in een draaimolen zit die te hard gaat, licht en geluid vloeit dan samen, beetje lastig uitleggen) en binnen enkele seconden ben ik knock out. Ik heb een icd dus als het mis gaat geeft die een schok om mn hart in het juiste ritme te brengen. Bij controles Is wel eens gebleken dat de icd pulsjes gaf (dus niet zo'n grote klap) om het ritme wat bij te sturen. Terwijl ik dan geen klachten Had. Af en toe heb ik wel eens hartkloppingen of ben ik een beetje duizelig maar dat lijkt (bij mij) vrij onschuldig te zijn.
Ik heb hartproblemen door Lyme en kan inderdaad niet hard rennen of sporten en als ik de trap op moet loop ik te hijgen. Ik heb dan heel veel pijn op de borst en loop te hijgen. Maar dat is dus niet altijd! Ik kan zelf niet hardlopen maar ik kan behoorlijk snel fietsen Ik durf echt niet te zeggen hoe het bij jou zit maar als je pijn op de borst hebt lijkt me dat niet gezond eerlijk gezegd. Zou gewoon eens een keer naar de vervanger gaan als je die hebt als je huisarts een keer afwezig is. Ik weet niet goed wat hyperventilatie is want dat heb ik nooit.
Ik heb precies dit in m'n zwangerschap 24 uurs holterkastje gekregen en die is uitgemeten bij een cardioloog. Misschien toch fijn, ok een doorverwijzing te vragen en het even te laten nakijken? Dan weet je het zeker.
hoi nogmaals bedankt, ik lees veel verhalen van mensen hier die zwaar hebben, sterkte voor hen. Maar lees ook veel herkenbaarheid over paniek aanvallen ( juist de gene waarvan moeder is overleden, sterkte jij meis, ) mijn hartslag nu in rust is 70. Ik zit nu al tijdje op de bank Das goed toch? Ik heb mail gestuurd naar de HA. Ik ben gebeld en heb donderdag een afspraak. Een andere HA, Ik weet niet of ze me serieus gaat nemen of dat ze het meteen gooit op physchisch, maar ik kan IIG me verhaal doen.
Ik heb ongeveer dezelfde klachten als jij, en dat komt doordat ik een paniekstoornis heb. Heb twee keer een hartfilmpje gehad, die goed waren. Het schijnt dat ik erg oppervlakkig ademhaal en ik heb vorig jaar iets zeer traumatisch meegemaakt dat bij mij de aanvallen heeft getriggerd. Ik volg nu cognitieve gedragstherapie en modules ' paniek ''.
Hoi linda ja miss is dat ook wat voor mij ja dank je wel Meisje ik mag volgende week maar de cardioloog en krijg een hart echo. daarna even verder kijken dank je wel