Italie, Gardameer

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door tinkerbel, 14 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Wie heeft er tips of ervaringen? Wij willen graag met onze 2 kinderen naar het Gardameer. Ik heb 2 kinderen, 7 en 9 jaar.

    Nu had ik op het oog, camping Altomincio Familiy park.

    We willen dan in z'n huisje. Maar lees op tripadvisor nogal wisselende verhalen. Iemand ervaring met deze camping?

    Of een andere tip? ook zeer welkom, wel graag de wens van een leuke glijbaan. Moet voor mijn zoon van 9 ook leuk zijn.
     
  2. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.826
    3.612
    113
    Wii hebben daar vorig jaar in het voorseizoen gezeten. Het is een prachtige camping: ruim opgezet, schoon, goede voorzieningen, leuk zwembad, veel speeltuinen en heel behulpzaam en vriendelijk personeel. Wel heel groot, dus ik kan me voorstellen dat het er in het hoogseizoen erg druk is. Maar wij hebben het er heerlijk gehad.
     
  3. LoveXx

    LoveXx Fanatiek lid

    15 feb 2012
    1.754
    116
    63
    Wij zaten vorig jaar op "campeggio del garda"
    Camping bij Peschiera.
    Ik ben meerdere keren bij het Gardameer geweest en vond dit wel 1 van de leukste campings. Vind sowieso Peschiera het leukste/gezelligste stadje daar.
     
  4. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Hier dezelfde ervaring. Wij waren er afgelopen zomer in het hoogseizoen en hebben een geweldige vakantie gehad. Het is een autovrij park dus je kinderen kunnen heerlijk spelen. Wij hebben wel veel geluk gehad met de locatie van onze stacaravan (nabij het centrum). Als je bovenop de berg zit dan kan ik me voorstellen dat je een andere vakantiebeleving hebt. Alle faciliteiten (supermarkt, zwembad, restaurants, ijssalon, kinderclub etc.) zijn in het centrum gelegen. Enig minpuntje: het parkeren. Zoals gezegd is het een autovrij park. Als je 's avonds een keer weg wil dan is het bij terugkomst zoeken naar een parkeerplaatsje. Maar wij en vooral onze kinderen (destijds 7 en 5 jaar oud) hebben een super vakantie gehad!
     
  5. Char1983

    Char1983 Fanatiek lid

    19 feb 2011
    3.447
    21
    38
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Het Gardameer is sowieso geweldig!

    Geen ervaring met deze vakantiepark wel met Camping Bella Italia en die vonden wij fantastisch!
     
  6. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    We hebben nu geboekt voor camping Du Parc bij het gardameer.
    Zijn er nog tips voor slaapplekken voor onderweg zo in Oosterrijk?
     
  7. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Vorig jaar op deze camping geweest in het hoogseizoen. Het is een prachtig park maar véél te massaal. Het is een stad op zich. Als je pech hebt en je staat boven aan de berg, en dit gaat lukraak op loting dus heeft niks te maken met vroeg boeken of laat, dan heb je echt een hele andere vakantie als je een caravan hebt bij het centrum. Onze kinderen vonden het fantastisch en wij hadden geluk met onze staanplaats maar toch geen tweede keer meer voor ons. Wij gaan op zoek naar een kleinschalige camping waar het voor ons overzichtelijk is en waar de kinderen hun eigen gang kunnen gaan.
     
  8. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Geen Oostenrijk maar Duitsland in Ulm. Echt een heel net hotel, goedkoop met kamers voor 5 personen.
     
  9. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Wij hebben afgelopen zomer hier overnacht: Hotel Florence*** onderweg naar het Gardameer (Altomincio family park)

    Pluspunten: speelmogelijkheden in de tuin met o.a. een grote trampoline. Zo konden onze meiden na een lange autorit de energie goed kwijt. We hebben 's avonds prima gegeten (niet bijzonder, frites en schnitzel en voor de kinderen een knakworst, maar smaakte prima). Goed werkende wifi op de kamer. En het ontbijt was goed en uitgebreid. Nette en schone kamer.
     
  10. Upkedupke

    Upkedupke Bekend lid

    30 okt 2012
    611
    0
    16
    Limburg
    Dit volg ik even. Wij willen nog een paar nachten overnachten in het Zwarte Woud in Duitsland.
    Wij gaan trouwens naar dezelfde camping.
    Wanneer gaan jullie?
     
  11. messema

    messema Actief lid

    24 nov 2008
    113
    0
    16
    Geen ervaring met die camping. Ik heb gisteren geboekt voor camping fossalta aan het gardameer. Ben benieuwd dit wordt ons 1e jaar Italië.
     
  12. JustNice

    JustNice Bekend lid

    3 jul 2008
    908
    140
    43
    Zuid Holland
    Geen ervaring met Italië. Voor ons wordt het dit jaar ook de eerste keer.
    Had geboekt voor camping butterfly, peschiera del garda, voor mijn gezin.
    Zojuist geannuleerd, omdat mijn neef en zijn gezin ook graag met ons mee wilde, we gaan nu naar Bella Italia, gelukkig was er nog plek! Zin in!
     
  13. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Wij gaan in juli/aug. 8 dagen.

    Weet iemand toevallig of badmutsen verplicht zijn op deze camping?
    En of de mannen strakke zwembroeken aan moeten?

    @Noukje: bedankt voor de tip. we gaan even kijken.
     
  14. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Geen badmuts nodig en je kunt gewoon zwemshorts aan
     
  15. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Dank je wel Luca75, ben je zelf ook op deze camping geweest?
     
  16. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Nee maar hij stond wel op mijn lijstje en ik ga niet naar campings waar je een badmuts op moet of een strakke zwembroek aan moet.

    Vrienden zijn wel afgelopen jaar geweest en die vonden het een fijne camping.
     
  17. tinkerbel

    tinkerbel Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.932
    0
    0
    Almere
    Dat is fijn om te horen! Dank je Luca75
     

Deel Deze Pagina