Soothie spenen

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Suusjeuh, 30 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Die soothie spenen... Wat is daar nou de logica van? Ik vind ze zo enorm
    Lelijk! Als je echt een prematuur hebt snap ik hem
    Misschien maar ik zie ze ineens zo veel? Waarom
    Zijn die zo goed? Of zo fijn?
     
  2. Butterfly1109

    Butterfly1109 Fanatiek lid

    3 jan 2015
    1.620
    43
    48
    Wellicht is het dat ze het meest op een tepel lijken? Ze zijn wel de enige speen die mijn dochter accepteert.
     
  3. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    2 jun 2015
    3.393
    1.595
    113
    Noord-Brabant
    Hier hetzelfde; wel 20 speentjes geprobeerd maar ze floepte ze allemaal gelijk weer uit haar mond. En wij zaten met de handen in het haar omdat ze wel een grote zuigbehoefte had en wij dus de halve dag onze pink kwijt waren.
    Toen soothie geprobeerd en die nam ze direct. Handen terug voor onszelf, hoera! ;)
     
  4. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    2 jun 2015
    3.393
    1.595
    113
    Noord-Brabant
    We hebben ons overigens wel kapotgelachen de eerste keren dat ze m in haar mond had, want het ziet er echt niet uit! :D
     
  5. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Oh gelukkig dat je dat zelf ook vind!! Ik vind het zo bijzonder dat je ze ineens overal ziet nu en snapte echt niet waarom. Maar ze zijn dus blijkbaar wel goed n
     
  6. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    7 nov 2013
    819
    436
    63
    Hier waren ze door opname in her ziekenhuis (geen prematuur) ook ineens favoriet bij mijn zoontje, maar echt leuk staan ze niet. Met drie maanden wilde hij hem niet meer, werd te klein.
    Vond ze ook erg lomp maar hé als je kind het fijn vind, dan accepteer je alles.
     
  7. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Onze dochter pakte ook alleen de soothie.
     
  8. Little man

    Little man Bekend lid

    29 jun 2015
    597
    0
    0
    NULL
    NULL
    ze sabbelen heel makkelijk en ze zijn makkelijker vast te houden in die kleine mondjes. hier hebben ze ze nog steeds.
     
  9. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    #9 Hippo89, 1 feb 2017
    Laatst bewerkt: 1 feb 2017
    De logica van de speen zelf is eigenlijk wel simpel, het is officieel een medische speen, ik heb het na gevraagd toen onze zoon op de ic lag en hij perse die speen moest van de artsen.

    1 het voor de verpleging het meest handig dat ze de baby's met een speen kunnen troosten omdat er meerdere kindjes op de ic liggen
    Willen ze de speen niet zorgen ze uiteraard dat het kind gewoon de aandacht en liefde krijgt

    2 het is in de vorm van de pink wat baby's erg fijn vinden

    3 je kunt Er je eigen vinger in stoppen, dit is voor de verpleging om te voelen hoeveel zuig kracht ze hebben, zuigen ze krachtig dan kunnen ze bijv de fles of borst wel aan, zuigen ze nog zwakjes kunnen ze beter nog even aan de sonde voedig blijven

    4 het is heel zacht, ons zoontje zat aan allerlei slangen en draadjes en deze speen is zo ontworpen dat je de draadjes er goed omheen kunt buigen zonder dat hij meteen de afdruk van de slangetjes rond zijn mondje had staan en dus geen drukplekken kreeg van de slangetjes en draadjes

    En het blijkt dat de meeste kindjes deze het fijnste vinden en makkelijk op te zuigen is voor die kleintjes, niet zo zwaar, vandaar dat het buiten de medische wereld steeds vaker gebruikt word bij new born baby's
     
  10. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Bedankt voor je uitgebreide antwoord! Ik las inmiddels ook dat hij naadloos is en dus heel hygiënisch (bij andere spenen moet jd altijd even de speen opzij duwen om dat randje speen/schild schoon te poetsen.
     
  11. Picasso91

    Picasso91 Bekend lid

    4 sep 2013
    955
    0
    0
    Wij hadden m omdat er een knuffeltje aan vast zat wat we handig vonden (wubbanub heet ie dan).
     
  12. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.569
    3.507
    113
    Ik had er nog nooit van gehoord. Onze oudste wilde wel een gewone speen. De jongste wilde dat niet. Ze huilde vrij veel, vooral 's avonds. Toen ze 2 weken was heb ik een week in het ziekenhuis gelegen. Ze mocht bij mij blijven, omdat ik bv gaf. Ook daar huilde ze veel. Toen kwam een een verpleegkundige met een soothie speen. En die pakte ze wel. Daarna heb ik nog wel eens andere spenen geprobeerd, maar ze spuugde ze meteen weer uit. Dus ik heb toen de soothie spenen van 3-6 maanden gekocht. Inmiddels is ze al weer een paar maand van de speen af, maar ik vond het ideale spenen.
     

Deel Deze Pagina