Klein maagje? En wel een vol bord avondeten en twee stuks vlees? Hij bespeelt je volgens mij gewoon enorm
Je kan hem niet dwingen te eten, maar je kan wel kiezen wat je aanbiedt (en wat niet). Pyjamapap zou ik nooit aanbieden. Boterham 's ochtends wel, laat hij het dan staan? Stop je 'm in z'n trommel voor op de psz.
Jullie beweren dat ik het beter weet Jullie kennen mijn ZL niet en hoeveel energie die verbrand en het blijkbaar nodig heeft voor de nacht om zoo aan een goede start sochtends met botherham en drinken te beginnen Als die nika krijg wat voed voor slapen gaan eet die smorgens niet dus ja...na alles geprobeerd tw hebben kan ik hem volproppen met veel brood op een dag en nog meer fruit gaat bij hem om de nacht Voor jullie onlogische maar bij hem logisch Waarom is daar geen begrip voor?
GA DAN LATER AVONDETEN! probleem opgelost. En dan is die enorme suikeroom voor het slapen gaan ook niet meer nodig.
Klein maagje bedoel als ik zie wat zijn zus van 4 eet kwa brood en tussendoortjes is het dubbelop En die eet met avond eten zelfa meer als hij En ze is groter dus kan meer op Daarbij is hij prematuur geboren en ellende genoeg gehad wat betreft melk /kwark enz wilt het vanaf 10 mnd niet meer Dus ja brood eet die mischien niet zoveel zoals jullie Kids of me dochter
Je geeft hem een suikerbom voor de nacht, dat is gewoon ongezond. Schuif gewoon het avondeten eens wat door.
Maar kom op, het is toch gewoon een illusie dat een pyjamapapje met daar doorheen een danoontje een voedzame en noodzakelijke snack is voor het slapengaan? Het is niet voedzaam. Het vult wel ja.
En dan nog? Hij leert vanzelf wel dat ie sochtends moet eten hoor. Hier krijgen ze 20 minuten aan tafel sochtends. Eten niet op? Jammer dan, dan moet je wachten op het tussendoortje. Van ontbijt een paar keer overslaan gaat ie niet dood en hij weet dan vast snel genoeg dat hij niet moet piepen en gewoon sochtends z'n broodje op moet eten. Maar je gaat ongewenst gedrag toch niet compenseren met ongezonde alternatieven? Echt de omgekeerde wereld.
Als het om paar dgn ging was het anders dit is al jaar zo en toen kreeg die geen Pyamapapje voor slapen oid
Dit idd. Als hij verder wel fruit eet en een goed bordje avondeten, komt dat echt wel goed met die energie. Natuurlijk zie je liever dat hij 's ochtend een boterham eet, maar nogmaals; je kan hem niet dwingen. En als ik iedere avond een pyjamapapje moest geven zodat ze 's ochtend brood at... tja, pech dan hoor, geen pyjamapapje en dan maar geen boterham
Danoontje en pyjamapapje zijn ook melkproducten. Schijnbaar heeft hij er niet zo'n aversie tegen, wel tegen minder gezoete En geef hem eens ongelijk. Maar het is een hele mooie leeftijd om te gaan wennen aan andere producten.
Gelukkig ieder zijn eigen mening erover Pyamapapje voor slapen gaan worden ze niet moddervet hij vebrand het ook Zie bij jullie veel rauwkost /kwark allemaal gezond als die het zou eten had die het gekregen
Kwestie van leren eten en wennen En hij wordt er nu misschien niet moddervet van, maar het is toch gewoon hartstikke onnodig. Als hij zoveel verbrandt zou ik juist inzetten op het leren eten van gezondere alternatieven. Niet alleen voor nu, maar ook voor later als het zo blijft.
Vanaf 6 mnd ar hij olijven en veel andere dingen hier word veel gewisseld met producten ook met avond eten en pasta, s dingen die je niet standaard haalt of eet bij kinderen Beide Kids moeten hier alles proberen voordat ze zeggen nee lust het nie