Uitgerekend 1 t/m 15 juni 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mama-in-love, 20 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Ik heb wel 'last' van hormonen gehad, maar het enige wat ze deden was dat ik dingen net ietsjes erger zou vinden dan normaal. Echt geen gekkigheden of zo.
    Maar mijn vriend schuift alles ook liever op mijn hormonen af, makkelijker dan de fout bij zichzelf te zoeken.
     
  2. Arendje

    Arendje Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    2.124
    634
    113
    Vrouw
    Oh oh die hormonen...
    Alles moet ineens perfect zijn in de babykamer.
    Ik vind de radiator ineens niet meer mooi.
    Dus ik wil een nieuwe.
    Ik kan uren piekeren over de stomste dingen omdat het voor mij op dat moment super belangrijk lijkt.
     
  3. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    Ik had de eerste weken heel erg last van hormonen. Nu valt het gelukkig wel mee.

    Beginnen jullie ook meer moeite met slapen te krijgen? Ik ben een echte buikslaper en op mn zij vind ik helemaal niks. Wordt ook met rugpijn wakker:(

    Fijn dat je dr eindelijk voelt bewegen Vivienne:)
     
  4. sheveloper

    sheveloper Actief lid

    2 dec 2015
    100
    0
    16
    NULL
    NULL
    Haha ik heb ook een ongelooflijke behoefte aan een perfecte babykamer, grappig van die radiator want dat had ik ook :') Wij zijn tot overeenstemming gekomen dat de hele kamer gestuukt mag worden maar de lichtbakken in het plafond doen we maar niet en ook de deuren op de overloop worden niet opeens allemaal vervangen ;)

    Ik was een alle-houdingen slaper, maar nu alleen nog op mijn zij. Als ik op mijn rug slaap word ik wakker van buikpijn, nare steken. Op mijn buik slapen lukt nog wel, maar de baby gaat dan ontzettend bewegen dus ik heb het gevoel dat hij het niet relaxt vindt omdat hij dan minder ruimte heeft. Dus nu op zij, met zo'n worst-kussen!
     
  5. Daisyvdm

    Daisyvdm Actief lid

    2 nov 2014
    326
    23
    18
    Vrouw
    Ben een tijdje niet echt actief geweest wel wat mee gelezen maar het een en ander gebeurt helaas. Bedrijf van mijn man is vorige jaar helaas failliet gegaan. Daar is nu een belastingschuld uit en ik werk 3 dagen ook als zzp maar minimaal inkomen van 770 per maand. Hij heeft gelukkig al een tijd weer loondienst en dit jaar als het goed is in vaste dienst. Maar de belastingdienst wil geen regeling met ons treffen en wij kunnen het uiteraard niet in een keer betalen! We hebben allebei samen altijd hard gewerkt voor alles wat we hebben maar dreigen nu alles kwijt te raken. Zo begin je aan kinderen als je alles goed geregeld heeft en zo kan het dus omslaan. Ben benieuwd wat er allemaal nog gaat komen maar voorlopig gaan we het niet breed hebben. Sorry moet het even van me afschrijven. Helaas veel harde buiken en ook bloed verloren maar gelukkig was alles wel goed zal de stress voornamelijk zijn.

    Hormonen heb ik gelukkig niet echt last van had ik bij mijn vorige zwangerschap ook niet. Slapen wordt inderdaad steeds lastiger kan niet meer zonder mijn voedingskussen! Hoop voor iedereen waarbij de 20-weken echo niet goed was het allemaal zal meevallen! Bij onze vorige zwangerschap is het uiteindelijk ook allemaal goed gekomen.
     
  6. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    @ Daisyvdm, Wat ontzettend vervelend! En wat raar dat de belastingdienst geen regeling wil treffen. Financiële zorgen zijn zo naar, hopelijk snel licht aan het einde van de tunnel! Uiteraard ook heel fijn dat de kleine het ondanks goed blijft doen!

    @ sheveloper, ik was ook een alle houdingen slaper, maar ik kan nu enkel op mijn linkerzij slapen en dan inderdaad verstrengeld met het worsten-/voedingskussen, haha. Rug wordt te zwaar, buik vindt de kleine niet prettig en op de rechterzij krijg ik pijn in mijn rug(?).

    @ hier,
    Ik heb niet zoveel last van hormonen behalve dan dat ik erg snel emotioneel ben. Maar verder ben ik gelukkig niet boos of geïrriteerd.
    Nesteldrang begint wel te komen trouwens.. soms fijn, soms vervelend.
     
  7. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Kan je al bezig dan met spulletjes kopen en de babykamer, Shampoo? Of doen jullie dat nog niet?

    Ik had eigenlijk vanaf het begin meteen al nesteldrang, haha. Maar dacht nog gaan te verhuizen. Zodra ik had besloten hier nog een jaar te blijven heb ik meteen de babykamer opgehaald en de muren geverfd :D
     
  8. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Jawel, ik verzamel langzaam de spulletjes. Gisteren verf gehaald voor onze slaapkamer. De week ervoor een wipstoeltje en autostoeltje bij mijn zwager opgehaald. De grote meubels (commode, bedje, kinderwagen, enz) hebben we nog niet.

    Vandaag de 20 weken echo gehad. Onze kleine man is helemaal goedgekeurd! :D Hij zit met alles op de p.45 lijn, perfect gemiddeld dus. "Een voorbeeld baby" zei de gyn. *zweeft op een wolk van trots*
     
  9. Bloesempje

    Bloesempje Fanatiek lid

    29 nov 2010
    1.228
    1
    38
    Superfijn ShampooL!
     
  10. AmyW

    AmyW Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.327
    867
    113
    Heel fijn ShampooL!
    Je hebt er lang op moeten wachten..!!!
     
  11. Innas

    Innas Actief lid

    24 jul 2014
    323
    145
    43
    Vrouw
    Super ShampooL! Dat moet een goed gevoel geven!
     
  12. Daisyvdm

    Daisyvdm Actief lid

    2 nov 2014
    326
    23
    18
    Vrouw
    Fijn ShampooL! :)
     
  13. Arendje

    Arendje Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    2.124
    634
    113
    Vrouw
    Fijn shampoo!
     
  14. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Bedankt meiden :)
     
  15. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Mooie uitkomst na zo'n lange wacht, Shampoo!

    Ik word echt gillend gek hier, met eczeem???? op de tepelhoven.
     
  16. suus85

    suus85 Actief lid

    11 mei 2013
    362
    0
    16
    NULL
    Vervelend zeg! Misschien purelan proberen?
     
  17. Wollie92

    Wollie92 Fanatiek lid

    19 apr 2016
    1.461
    11
    38
    Hier ook eczeem op beide borsten, roodbruin van kleur en gigantisch jeukend.. zit echt alleen op mijn borsten. Bepanthen verlicht wel
     
  18. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Morgen even naar 't Kruidvat voor Bepanthen, thanks!

    Smeer nu mijn bodybutter erop, maar dat helpt maar kort.
     
  19. AmyW

    AmyW Fanatiek lid

    8 sep 2016
    1.327
    867
    113
    Wat vervelend! Las laatst ook iets over je borsten vast wat 'ruwer' maken wanneer je borstvoeding wilt geven.
    Een zei dat het onzin was, de ander zei dat belangrijk was. Heb werkelijk geen idee.iemand daar ervaring mee?
    Wel zijn ze echt nog steeds aan het groeien, ongelofelijk wat een kanonnen hahaha
     
  20. bo1986

    bo1986 Bekend lid

    16 aug 2012
    899
    40
    28
    Ik heb ze nooit ruwer gemaakt
    Wat wel belangrijk is als wanneer je borstvoeding geeft je borsten niet te wassen onder de douche met zeep maar gewoon alleen met water
     

Deel Deze Pagina