Toen ik nog werkte denk totaal 6 wk. 3 in de zomer, 2 voorjaar 1 werk najaar. Man krijgt 11 wk betaald vrij en deed dan dezelfde 6 wk en de rest overige schoolvakantie en studiedagen
In de zomervakantie pak ik drie weken. Verder carnavalsmaandag (krijgen we cadeau) en carnavalsdinsdag. Ik werk in een grensstad waar dan groot evenement is. Dus stad staat op de kop dan. Ik pak woe voor koningsdag en de vrijdag er na. Met Hemelvaart idem. Rest moet ik nog plannen.
Ik werk 4 dagen en heb na rato iets vab 20-21 dagen. M'n zomer vakantie zijn altijd wel 8 of 12 dagen maar stedentripje ofzo probeer ik rond bijv Hemelvaart te plannen zodat ik maar 2 dagen hoef op te nemen en dit jaar bij ook maar 2 dagen voor weekje kerst. (Maar dit jaar telt niet ik heb verlof van half juni tot had oktober en verder alleen 1,5 wee in mei (5 dagen door Koningsdag) en weekje met kerst (2 dagen) en dan neem ik nog bijna 1,5 week mee naar 2018..
Zodra het kan! Heerlijk tijd voor elkaar en leuke dingen doen. In weken zo'n 5/6wkn per jaar. Nu week in mei vakantie als gezin vrij 3 weken zomer En week najaar als gezin vrij En dan nog wat losse dagen zoals met carnaval. Moet er niet aan denken alleen zomervakantie. In mijn zware baan in de zorg heb ik het ook echt even nodig om uit de stress en lichamelijke werkzaamheden te zijn.
Dit eigenlijk. Helaas dit jaar 2,5 week ivm tekort aan personeel. Ik probeer het verder wat gunstig in te delen met feestdagen en mijn parttime rooster dat ik in een schoolvakantieweek maar 1 dag hoef te werken (werk er normaal 3). Ik heb in totaal 4,5 week vakantie per jaar.
Ik heb 5 weken per jaar dus ik kan er niet meer opnemen...? Tenzij ik meer compensatieuren heb gemaakt maar dan heb ik dus ook meer gewerkt. Ik ga trouwens zeker niet elke vakantie ook echt op reis. Vind het ook heerlijk om een aantal dagen vrij thuis te zijn.
Ik heb 25 vakantiedagen, dus die neem ik allemaal op. Wij gaan meestal in elk geval 2 x per jaar een week of twee weken 'echt' op vakantie, daarnaast minstens 1 x naar Nederland, en 1 x naar Engeland op familiebezoek. In de zomer proberen we hier locaal (midden Frankrijk) zoveel mogelijk de vakantiesfeer mee te pakken.
Voorjaar 1 week zomer 4 weken en winter 1 week tot 10 dagen. Dat is wat ik opneem. De rest van weekendjes weg dan rooster ik mij vrij
Meestal een weekje in de lente, vanaf dit jaar in de meivakantie omdat onze dochter nu naar school gaat. En altijd 3 weken in de zomer.
Ik ben peuterjuf dus alle schoolvakanties vrij! Mijn man heeft incl atv dagen 7,5 week vakantie. Het liefst gaan wij elke vakantie weg.. Ik houd van reizen, en daarnaast wonen mijn ouders in Spanje. Ik heb kwa overuren nog een week per jaar vrij te besteden maar die is meer voor nood.
Bij mijn huidige baan tot nu toe: - in het voorjaar een week vrij - zomervakantie 3 weken, meestal augustus/september - kerst 2 weken vrij En met verjaardagen neem ik weleens een dag op.
Normaal gesproken 3 weken in de zomer en 1 week in Februari. Nu ben ik in april uitgerekend en heb dus geen vrij genomen deze maand. Ik ben nog vrij om te beslissen of ik in de zomer wat extra weken achter me verlof plak en anders neem ik 2 weken in september.
Ik heb iets van 5/6 weken vakantie per jaar. Weet dat nooit zo precies. En dat maak ik ongeveer op. Ik neem in de zomervakantie 3 weken op. De rest besteed ik aan dagjes vrij, paar keer lang weekend. Soms een extra week. Dan ga ik niet altijd weg maar gewoon om even bij te tanken. Ik werk fulltime dus heb dat ook echt wel nodig voor mezelf. Vroeger liet ik overuren altijd uitbetalen. Maar tegenwoordig neem ik ook wel eens een extra dagje vrij en neem dan mn overuren op.
Ik werk niet maar man heeft in de zomer 3 weken vakantie en rond de kerst 2 weken, en dan neemt ie nog verspreid over het jaar iets van 4 vrije dagen op...echt op vakantie gaan doen we alleen in de zomervakantie, gaan we twee weken kamperen.
Ik neem geen vrij. Ik werk in het onderwijs en weet dus bij voorbaat al welke 12 weken ik vrij heb. In werkelijkheid zijn het er wel minder, hoor, ik kom ook regelmatig terug op school
manlief zomervakantie 4 weken, kerstvakantie 2 weken en vaak tussendoor een dag. ikzelf zomer 3weken, kerstvakantie 1 week en alle overige vakanties dagen vrij en ook tussendoor dagen vrij krijgen beide de vakantiedagen die we jaarlijks krijgen niet op
Ik neem er dit jaar 1 in juni en 3 in september. En heb 4 losse vrije dagen aangevraagd. Verdeel het ieder jaar wel zo eigenlijk.
Meestal een week of 4. Nu loopt het even anders doordat ik gastouder ben en ga verhuizen en de gastkinderen niet mee gaan. Nu 4 april weer beginnen en dan Door tot de zomervakantie en dan tussen kerst en oud en nieuw denk ik. Vaak in de schoolvakanties wel minder druk aangezien ik (heel toevallig) veel ouders uit het onderwijs heb als vraagouders.