Hoi hoi, Ik werd net gebeld door de gynaecoloog, Ik ben positief getest op CMV. Ik heb geen idee wat het precies betekend voor mij en mijn baby. Wie kan ons helpen?.
Kon de gyn. je daar niks over vertellen? Ik denk dat ze misschien een vruchtwaterpunctie willen doen om te weten of het virus daarin ook aanwezig is. Zou even terugbellen/(bel)afspraak maken. Was er trouwens een specifieke reden dat ze erop getest hebben?
Ik heb assistente gesproken en ze was niet erg duidelijk. Heb nog wel even terug gebeld en ze zei dat ik al mijn vragen moet stellen tijden's de controle 28 februari. Maar dat ik me nu niet te druk hoef te maken.. De gynaecoloog wilde het laten onderzoeken omdat onze dochter slechthorend is.