Eigenlijk is het gewoon de uitspraak van het Franse fille, meisje. Geen onaardige naam. Even wennen denk ik, maar een mooie klank.
Heel leuk, deze uitspraak. Echter Fië, zou ik uitspreken als Fiejee.. Maar andere schrijfwijze kan ik niet bedenken. Fille is het enige.
Vind het er heel raar uitzien, niet mooi. Het klinkt ook niet als een naam. Fien of Fiene kan wel. Of Vieve. Van jouw lijstje vind ik Imme het mooiste.
Dat dus. Dacht echt dat je het uitspreekt als Fie-jee, wat lijkt op filet? Fie-juh (fille) was echt niet bij me opgekomen. Als je Fille zou schrijven, zouden veel mensen het als file uitspreken vrees ik.
Ja hoor mooie naam! En ik sprak het ook direct goed uit, was mij wel duidelijk. 😊 Als jullie het mooi vinden, lekker doen!
De uitspraak is mijn wel duidelijk, fiejee zou ik juist schrijven als Fié. Maargoed, ik vind het geen mooie naam. Nore, Jule en Imme vind ik wel leuk!
Even wennen, maar ik vind hem erg leuk! Uitspraak vind ik eigenlijk ook wel duidelijk. Schrijfwijze niet echt mooi, maar er zijn weinig andere opties haha. Vieve vind ik wel een stuk leuker trouwens! Of Diede.
Ik vind de klank superleuk, maar op papier wat minder. De enige andere schrijfwijze die ik kan bedenken is Phille, maar dat wordt wel erg vergezocht denk ik..
Dank voor jullie input! Ik vind de naam zelf op schrift ook niet heel denderend, ziet er toch wat gek uit, jammer! Denk dat de naam van het lijstje gaat, gelukkig hebben we nog andere opties
Ik vind de uitspraak erg leuk, maar denk dat het door de schrijfwijze vaak fout uitgesproken zal worden. Zou ook geen betere schrijfwijze weten. Vind je andere namen trouwens ook erg mooi, vooral Jule (staat hier ook op het lijstje) vind zelf June en Jula ook erg tof!
Als je het zo schrijft zou ik het nooit zo uitspreken als je erachter hebt gezet. Vind het ook geen mooie naam. Nore vind ik wel een leuke naam.