Nou ik ben benieuwd wat er klopt van het vork nubje we zullen het gaan zien over een week 14 weken echo en met 16 weken geslachtsbepaling. Mijn gevoel zegt een meid maarja is lastig 50/50... ben wel nieuwschierig.
Ja is net geen goee houding voor de NUB. Had een onderzoek vanwege bloedverlies dus heb er ook niet speciaal om gevraagd. Ik was overtuigd van een jongen, maar mijn 12+0 echo heeft wel een meisjes NUB, maar dat wel randje voor het nub termijn zeg maar. 10aart weten we het!
Dankje voor het meekijken hoor! Ik ken hier echt niets van. Is hier wat op te zien dan? Wat zijn die 2 witte lijntjes hier op?
Memommy Dan neem ik alsnog mijn woorden terug, want ik dacht dat je 12 weken was. Met 11 weken had ik nooit een gok genomen, want dat is en blijft te vroeg. Zelfs 12 weken is nog aan de vroege kant met de nub. 13-14 is t beste
Ooh, echt? Ik heb al een zoontje en een dochter zou zó mooi zijn! Zijn die lijntjes dan een nub? Want ik kan daar eigenlijk niet veel uit maken
Gister naar de negen maanden beurs geweest, maar het blijft gokken. Ik ben zo zenuwachtig. Over 2 weken gelukkig de 20 weken echo. Maar wie ziet het? Ben 17 weken zwanger. Of is het hier op niet te zien?
Heb je ook om t geslacht gevraagd bij mij durfde ze t ook niet met 100 procent te zeggen maar hier denken ze een meisje zie mn foto hier ergens boven
Die mevrouw zei ik kan het niet goed zien, maar ik denk een meisje. Want de baby lag een beetje opgekruld, met de beentjes in de nek.
SielkeT: onduidelijke foto, ik kan er nix mee, sorry. Misschien voor de rest wel ff de termijn vermelden. Femku: met 17 weken is er al lang geen nub meer...
Spannend wel leuk 9 maanden beurs.. ik denk een jongen te zien op de 2de echo maar hou me daar niet aan vast
Ik denk ook een jongen maar beetje onduidelijke foto. Denk een piemeltje te zien op foto 2 maar weet het niet zeker
Bedankt voor de reacties! Over 2 weken laat ik het hier weten wat het geslacht is. Als ik kijk naar de bakkerspraatjes, ben niet misselijk geweest en ben tot nu toe heel energiek, word het een jongen. Ook op mijn werk zegt (op 1 iemand na) een jongen. OP de beurs werd een meisje gegokt. Zo Spannend! Bedankt!
Ik haal uit je foto totaal geen nub. Ik heb eerder het idee dat ik naar een vage foto van een potty shot aan het kijken ben.. klopt dat?
Ik weet niet wat het verschil is hoor. Misschien heb ik de foto bij het verkeerde onderwerp geplaatst.