O yeeh indy wat heftig gelukkig met een geweldig einde. Ik hoop dat je snel hersteld en lekker kan genieten van die kleine. Hier veel harde buiken, rugpijn en liezpijn. Ben benieuwd....
Jeetje Indy, wat een heftige einde van de bevalling zeg! Gefeliciteerd met de geboorte van je dochtertje, lekker genieten!
Brrr dat flinkt echt niet fijn. Top dat het allemaal goed is gekomen en dat je nu heerlijk kunt genieten
Gefeliciteerd Indy, wat een heftig laatste stukje maar gelukkig met een goed einde. Nu lekker genieten!
Pfff vandaag 40 weken , het carnavalsfeest barst hier los en das best frustrerend als je normaal heel hard mee feest ben er wel klaar mee ..
Hihi handje schudden? Hier vanavond het feest van t jaar waarbij al voor de 3e keer op rij mis. Baal hier ergens ook van hoor.. T is nie anders..
Hier vieren we geen carnaval, maar hebben we thuis een feestje van ziekte. Man snipverkouden, zoon als een koortsig dweiltje op de bank. Ik ben maar gaan liggen, afgelopen nacht was niet best.
Pinkstars wat balen beterschap !! Dat komt helemaal niet handig uit nu ! Drie keer al zonnetje Pff volgend jaar hebben we wat in te halen !! Bij de eerste was k ook zwanger tijdens de carnaval , maar toen 27 weken dus toen ging ik wel gewoon op stap , is nu echt niet te doen .. haha ja ik hoop ook op een carnavals kindje
hier de optocht kunnen zien vanaf mijn bank in de huiskamer, genoeg carnaval voor mij hahaha! en inderdaad carnavals baby of niet als het maar vlug komt 😅
Ik heb heel veel harde buiken en dan een benauwdig gevoel en soms dat mn hart voor mn gevoel een (paar) keer overslaat oid. Herkent iemand dat?
Nog steeds? En bij Qwerty? Bij mij uiteraard weer enkele uren geleden gestopt Heb zowaar een beetje geslapen vannacht, al was het wel grotendeels beneden op de bank.
Benauwd gevoel heb ik vooral s avonds als ik op mn rug lig. Als ik dan op mn linkerzij draai, trekt het eigenlijk direct weg.. Hier verder weer helemaal niks.