Pffff ik heb iets dom gedaan. Woensdagavond naar de fruitwinkel geweest en kilo mandarijnen gekocht. Daar de ganse week van gegeten samen met dochtertje vn 1 jaar. Nu trek ik.deze.zak open en zie 1 van de onderste mandarijnen volledig beschimmeld bahhhh Daarpas moest ik overgeven, heb wel geen koorts. Natuurlijk de ganse rest direct weggesmeten... Ik ben 24 weken zwangr en het is zondag nu pfff dondrdag echo. Kvoel me zo stom.😥 kan dat kwaad voor baby
Hoezo heb je de rest weggegooid? Soms heb je een stuk rot fruit ertussen maar als de rest goed smaakte en er goed uitzag is daar niks mis mee hoor.
Denk niet dat dat heel veel kwaad kan hoor. Je proeft gauw genoeg of ze beschimmeld zijn en gelukkig hebben mandarijnen een schil. Denk dat je je geen zoegen hoeft te maken hoor!
Gebeurd vaker bij zakken fruit , dat de onderste of onderste paar gaan schimmelen, kan geen kwaad zolang je de beschimmelde niet op eet maar als je gewoon de andere hebt gegeten is er niks aan de hand! En weggooien van alles was misschien een beetje zonde, zou de slechte eruit hebben gehaald en de rest laten liggen
Zelfs als je de beschimmelde op eet ga je niet dood. Niets aan de hand en zonde van de andere mandarijnen.
Niets aan de hand.... komt zo vaak voor dat er een beschimmelde tussen zit. Ik haal die ene eruit en eet de rest op.
Precies dit! En neem aan dat je het wel had gezien als je een beschimmelde mandarijn had opgegeten, voordat je dat ding gepeld hebt is je dat allang opgevallen.