Alleen bovenkleding, en dan ligt het eraan wat. Longsleeves van man en dochter bijvoorbeeld. Of in de zomer alle shirtjes. En (spijker)broeken. Maar ik probeer altijd alles zo netjes mogelijk op te hangen, dat scheelt wel echt enorm. Mijn werkkleding moet sowieso gestreken worden, dat kreukelt echt gigantisch
Mijn kleding is het soort kleding wat niet nodig is om te strijken (geen joggingpakken hoor😂 Als mijn man wat gestreken wil hebben doet hij het mooi zelf, want als ik ergens een hekel aan heb is het strijken. Ok de rest van het huishoudelijk hoor, snap niet dat mensen dat iets ontspannends vinden........ Heel soms als ik een goed humeur heb wil ik nog wel eens voor hem strijken maar dat komt zelden voor
ja, ik strijk shirts, bloezen/ blousejes, theedoeken, hoezen van de hoofdkussens van het bed. Ik zou liever niet strijken maar ik snap niet zo goed hoe mensen dat doen: "niet strijken".. Bij mij komt altijd alles deels of erg gekreukt van de lijn of uit de droger.. Heb al geprobeerd om natter op de hanger en stakker en liggend en de "kreuk vrij" knop op de droger... maar het blijft altijd wel (deels) gekreukt, daarom blijf ik toch veel dingen strijken... Iemand nog een gouden tip?
Nee, nooit. De schoonmaakster doet kreukgevoelige dingen van de kinderen en als ze tijd heeft de overhemden van mijn man. Die was ik en hang ik vervolgens te drogen aan de hanger. Zo worden ze niet lelijk gekreukt.
Ja, mijn man draagt elke dag een volledig pak. Na drie keer dragen breng ik ze weg, dus meestal elke 1.5e week breng ik twee pakken weg.
Ja waarom haha.. Goede vraag. Ik heb het vanuit huis zo meegekregen en ik vind strijken ook niet het ergste klusjes. Wil alles gewoon graag netjes. Niet dat iemand op de washandjes let maar toch 😅 Maar het verbaast me ook echt dat er zo weinig überhaupt strijken. Vind het zo slordig staan als ik iemand met een kreukelig shirt zie.
Ik denk je vooral afvragen: Wat is het nut voor jou van het strijken van je theedoek / hoofdkussen? (die zijn bij mij ook gekreukt uit de droger, maar ik wapper 2x en vouw hem op en dan zijn de kreukels weg/ zo onopvallend dat ik me er niet aan irriteer). Qua kleding: niks in de droger maar netjes op hangers hangen en zoveel mogelijk kleding hebben wat niet erg kreukt (zoals overhemden.) als we hier overhemden hebben, dan leen ik altijd van iemand uit de straat bob de blaaspop. die doe je een overhemd aan, dan blaast hij zichzelf op met warme lucht, en krijg je een keurig glad overhemd terug of inderdaad stomerij .
Kleding wel, geen handdoeken, sokken of ondergoed. Kreukels in kleding vind ik vreselijk en we dragen veel kleding die wel echt gestreken moet worden.
Ja ik strijk. Ik snap echt niet hoe mensen niet kunnen strijken. Als ik niet strijk lopen we echt voor schut met kreukels. Ik hang het zo strak mogelijk op maar dat helpt niet. Ik vind het trouwens ook niet zo erg om te strijken.
Ja de overhemden van mijn man, de theedoeken en de kussenslopen. Ik vind het best een leuk werkje met de tv aan.
Wij hebben veel stretch kleding en dat kreukt niet zo snel. Kleding dat wel snel kreukt strijk ik glad en hang ik op, dan valt het echt wel mee met de kreukels. En als je even zit springen de kreukels er toch meteen weer in Heb ook echt een hekel aan strijken en ben er ook niet goed in (waarschijnlijk te weinig geoefend omdat ik er niets aan vind )
Mijn eigen kleding sws niet. Allemaal jurkjes met stof die gewoon niet kreukt. De kleding van de kinderen eigenlijk ook niet. Eerst wel. Maar schiet er steeds vaker bij in. Blijft over de overhemden van mijn man. Meer dan zat dus. Edit: ik heb geen droger. Dat scheelt enorm in de kreukels!
Ja ik strijk wel, maar niet alles. Van de meiden strijk ik alleen rokjes, jurkjes en bloesjes. Van mijn man alleen de nette broeken. Van mezelf mijn rokken, sommige shirtjes omdat ze snel kreuken en mijn hoofddoeken. Verder niks, als ik het één keer per week doe is het prima bij te houden.
Hoofdkussen zit denk ik tussen mn oren Vind het lekkerder slapen . Theedoeken vind ik netter uitzien gestreken (hangen hier best in het zicht). Strijk ik er dan toch liever ff overheen, vooral die opgekrulde randen vind ik lelijk. Bob de blaaspop? Nooit van gehoord.. zal me er is in verdiepen Stomerij ben ik echt nog nooit geweest.. vind ik wat overbodig als ik zelf ook kan strijken
Ik draag zelf veel jurkjes en rokjes naar mijn werk. Als ik dat na een dag dragen netjes terughang, zijn er geen kreukels te zien. Wassen doe ik op een heel lage temperatuur en ik hang ze dan liggend te drogen. Met overhemden gaat dat moeilijker. Ik ga niet met kreukels lopen, dat is weer het andere uiterste, dus als er iets gekreukeld is pakt de schoonmaakster het 1 x per week mee.