Dat overleg je dan toch? Zonder overleg vind ik dat niet ok. Een 'is het goed als ik na het poetsen hier even douche?' is al voldoende.
Oh my lees dit topic nu pas! M'n moeder is ook schoonmaakster kan em er niks bij voorstellen dat ze naakt staat schoon te maken bij haar cliënten 😂😂 Vraag me nu wel al of je al gebeld hebt en wat haar reactie is?
Ik vraag me af eigenlijk hoe ze reageerde toen je onverwacht binnen kwam: betrapt of als de normaalste zaak van de wereld?
Ha haa wat vet mooi zeg! Ik bezwijk me bijna. Ik zie het al helemaal voor mij. Snap niet dat ze naakte gaat schoonmaken. Wellicht dat ze ergens opgewonden van wordt.
Zelfs mijn zoon zei: OMG ze kan toch minstens haar bh en onderbroek aanhouden... For the record: ik vind dit echt uber weird! Als je zo graag naakt schoonmaakt, dan zeg je dat toch als je de baan start... Toch een soort handig om te weten whahaha
Nou dames, Donderdag middag komt ze langs om het er over te hebben Ze reageerde vrij koel aan de telefoon Dus ik ben benieuwd met wat voor antwoord ze komt. Wat mij betreft is donderdag de laatste keer geweest dat ik haar heb gezien, Maar wil het wel op een nette manier afsluiten
Ik wist niet of ik dit moest geloven, als het echt is dan is dat echt heel erg maf. Zou haar niet meer in mijn huis willen hebben.
Ik blijf het belachelijk vinden dat je haar hierom meteen wil ontslaan. In haar ogen heeft ze waarschijnlijk niks verkeerds gedaan, ze ging er van uit dat er niemand thuis was zkals altijd. Hoe zou jij het vinden als je baas je direct ontslaat om een regel die je nog niet kende? De kantonrechter zou je baas uitlachen als hij om één incident ontslag zou aanvragen. Je kunt toch gewoon aangeven dat je geschrokken bent en voortaan wil dat ze ondergoed en een hemdje aanhoudt? Ze heeft je niet naakt besprongen ofzo.
Ik vind het wel wat sneu... kan je niet gewoon aangeven dat je wil dat ze kleren aanheeft..? Vind ontslaan wel gelijk heel heftig hoor en zeker als je dus verder gewoon tevreden over haar bent
Nou ik snap het ontslag wel. Je betaalt haar om de boel hygiënisch te maken/houden. De blote kont van een ander is niet bepaald hygiënisch te noemen.
Ik snap het ontslag ergens ook wel. Zeker als je zelf niet thuis bent als de schoonmaakster er is moet je vertrouwen hebben. Dat vertrouwen is er Door het voorval niet meer. Ik denk dat als je bv in een hotel schoonmaakt en daar de badkamer moet doen dat je dat ook echt niet zonder kleren hoeft te doen. Ik denk dat je direct je spullen kan pakken en niet meer terug hoeft te komen. Iemand gaf een voorbeeld over een regel die je niet kent. Dit is niet een onbekende regel, maar iets dat je logischerwijs niet doet. Dat je dit thuis zo doet is natuurlijk helemaal prima, ik doe zelf ook vaak de badkamer voordat ik ga douchen en heb dan ook geen kleren aan of alleen mn ondergoed. Maar geen haar op mn hoofd die eraan denkt om dit ook zo bij een ander te doen.
Ik kan eigenlijk niet geloven dat dit serieus is. Als ik mijn schoonmaakster naakt had aangetroffen hoeft ze nooit meer terug te komen trouwens.
Nou, dat is nog niet eens vastgesteld Het idee dat iemand voorovergebukt de tegeltjes poetst en een flinke scheet laat richting mijn hagelwitte handdoekjes ,staat mij persoonlijk erg tegen. Maar ff zonder dollen, ik vind het echt niet fris om alles zo open en bloot te hebben als het de bedoeling is dat het er schoner op wordt. Je blijft altijd te maken hebben met zweet e.d. Een onderbroek had al erg veel gescheeld denk ik en dan nog had ik het niet fris gevonden. Ik had haar dan denk ik ook veel succes gewenst ergens anders. Als ze het niet erg had gevonden om kleding aan te doen, waarom had ze die dan niet mee? Extra kleding dan, aangezien haar kleren niet vies mochten worden? En je weet toch ook dat er altijd iemand binnen kan komen? Dan is het ongepast. Vind het bij een ander, zonder toestemming of vooraf melden zelfs een beetje neigen naar een vorm van potloodventen. En daar is vast een beter woord voor, maar dat schiet me niet even niet te binnen. Het voelt als "weten dat je in je blote kont betrapt kan worden, terwijl je weet dat de meeste mensen er niet van gediend zijn". Maar ik zou ook eerst een gesprek willen aangaan hoor. Alleen de koele reactie zou mij ook doen besluiten haar uit te zwaaien.
Ik heb er gewoon geen goed gevoel meer bij .... Het idee dat ze misschien wel naakt door ons huis loopt dat maakt me misselijk. Ik ben normaal iemand die best een 2de kans wil geven maar ik denk dat ik dat bij haar niet kan. Ik heb er ook geen moeite mee als ze een hemdje en een oude broek aan doet. Maar ze was echt naakt 🙈 En misschien klinkt het verhaal ongeloofwaardig dat zal best kunnen. Alleen ben ik geen type die verhalen gaat verzinnen had ook niet verwacht dat er zoveel reacties op zal komen. Voor diegene die denken dat dit nep is ik wil er best een slotje op laten doen? . Ik heb het hier geschreven omdat ik gewoon niet zo goed wist wat ik er nou mee moet.
Nou ik begrijp het wel hoor, ik zou me er ook niet meer fijn bij voelen en op zoek gaan naar een nieuwe schoonmaakster! Gats.. Hoe reageerde jij toen je haar in dr nakie zag? En hoe reageerde zij? Ik vind het zooo bizar, hoe haal je het in je hoofd!? Ja, ik poets thuis ook de douche wel eens in mijn nakie, net voor of na het douchen. Maar toen ik als schoonmaakster werkte was er nog geen haar op mijn hoofd die er aan dacht om naakt te poetsen! Ik trok altijd een oud hempje of shirt aan. Ben zo benieuwd naar donderdag..
Juul ik vind haar actie ook echt ongepast. En helemaal niet gek dat je haar liever niet meer in huis hebt. Je krijgt er toch een ongemakkelijk gevoel van als je iemand zomaar naakt in je huis betrapt? Bij mij zou ze er ook uit vliegen hoor. Ik ben ook nog wel erg benieuwd naar het verhaal dat ze je donderdag geeft! Succes