Ha dames, sinds mn bevalling ruim 1,5 jaar geleden werkt mijn deo niet goed meer. Halverwege de dag begin ik te stinken als een malle. Na wat onderzoek ben ik nu bekend met het verschil tussen deodorant en anti-transpirant. Daarbij blijkt de laatste nog een handleiding te hebben. Ik heb al eens Odorex geprobeerd, alleen dus blijkbaar niet op de juiste manier. Ik ben dus op zoek naar een goed werkend product om mijn oldschool nivea deo-tje te vervangen Wat gebruiken jullie??
Ik lees mee. Sinds de laatste bevalling heb ik hier ook heel erg last van. Ben ook verschillende deo's aan het uitproberen.
deoleen. is de enige deo die bij mij werkt, bijkomend voordeel is dat er ook geen geur aan zit, dus je ruikt mijn deo niet door mijn parfum heen.
Wat mij goed helpt is dit https://static.deonlinedrogist.nl/images/res/8710919105025_wwm_1000_1000.jpeg Je moet het s avonds eerst goed wassen, droog maken en dan deppen.
Hier heb ik eerder iemand over gehoord! Gebruik je daarnaast helemaal niks dan? En hoe vaak gebruik je dat?
Als tiener heb ik alles geprobeerd, het enige dat echt werkte was Syneo5. Best prijzig, maar werkt echt fantastisch.
Ik heb zo'n deo stick van de rituals. Dat is ander spul dan een rollertje en het werkt goed bij mij. Ik heb ook dat ik door hormonen erg kan gaan zweten... ;(
In mijn tienerjaren zweette ik als een otter en heb ik een jaar ongeveer odorex extra dry gebruikt. Met een watje opdeppen, paar keer per week. Hielp geweldig goed
Syneo 5 bij de kv. Na het douchen 3/4x opspuiten en je ruikt én zweet dagen niet. Ook als je tussendoor gedoucht hebt kan t nog werken. Ik spuit t wel altijd na een douchebeurt op dus weet niet precies hoeveel dagen.
Ik gebruik de deo van aloë vera. Vroeger de deoleen gebruikt maar kreeg een aversie tegen de troep die er in zat. De huidige deo die ik nu gebruik is in spray vorm. Heb ook stick gebruikt.
Onlangs was er een vrouw bij RTL late night. Ze had een boek geschreven over de huid. Ze vertelde dat je door het gebruik van o.a. Anti bacteriële zeep juist meer gaat stinken. Nu gebruikte ik antibacteriële zeep, maar na een nog geen halve dag stonk ik alweer. Nu ben ik daar nav de uitzending mee gestopt en het zweten en stinken is ook enorm verminderd. Ik ben overigens al lange tijd gestopt met deo. Ik zweet net zoveel met deo als zonder. Toen ik nog werkt gebruikte ik wel deo. Nu werkzoekende, dus thuis, mocht ik veel zweten, kan ik mij even wassen en een schoon shirt aantrekken. Ik merk ook dat de hoeveelheid zweet afhankelijk is van mijn cyclus. Dit is het boek. https://www.bol.com/nl/f/de-huid/9200000059982999/
Dit is de enige waarmee ik na een hele dag nog niet ruik, soms ga ik er nog wel s de nacht mee over... Ik zweer erbij https://www.opisopvoordeelshop.nl/rexona-maximum-protection-sensitive-dry-deostick-45-ml?ff=8&fp=1503&gclid=CjwKEAiAuc_FBRD7_JCM3NSY92wSJABbVoxBxt6NvjMGf8UCGG1IG-vbW0boZUmYv6eOoT1EXeDsTRoCK23w_wcB
ik maak zelf deo van kokosolie, baking soda en maizena en die werkt echt perfect! Voordat ik dat deed gebruikte ik odorex extra dry, dat werkte ook. maar dat kon absoluut niet op pas gescheerde huid. de zelfgemaakte kan dat wel. dat het werkt en het feit dat de ingrediënten puur natuur zijn bevalt me super.