Ik klets graag mee hier! Ik heb op 6 maart (net als meerdere volgens mij ) mijn eerste echo met 5+6. Ik heb zo vroeg een echo omdat ik vorig jaar een buitenbaarmoederlijke zwangerschap heb gehad. Ik vind het allemaal heel spannend en kan niet wachten tot duidelijk wordt of het dit keer gewoon op de goede plek zit! Ik hoop ook heel erg een kloppend hartje te zien maar houd rekening met de mogelijkheid dat dit nog niet zo is. Morgen de eerste echo('s) hier toch? Spannend! Hopelijk alleen maar goed nieuws.
Aaahw is het al zo snel stil gevallen . Mijn echo is al bijna hoe was jullie echo een paar hadden hem gisteren?
Nee hoop het niet, vind het wel gezellig. Wij zijn nog steeds aan het wachten, maar vd 3 weken wachten..is het nu nog maar 10dgn wachten 😊 Hoe gaat het met de rest? Deze week toch wel de kwalen, misselijk, hoofdpijn etc gekregen.
Ik zou het ook leuk vinden om hier wat actiever te kletsen hoor . Nog 3 nachtjes slapen hier! Zenuwslopend haha. Wanneer zijn jullie van plan om het te gaan vertellen? Wij hebben het vorige weekend al verteld aan ouders, broers en zussen in verband met onze ervaring van vorig jaar. Hadden tompoucen laten maken bij de Hema. Was een groot succes!
Oh en qua kwaaltjes hier vooral moe en krampen in de baarmoeder (niks alarmerends hoor) en af en toe vlagen misselijkheid. Al met al goed te doen dus. Edit: en pijnlijke borsten!
Leuk idee met de gebakjes!! Fijn dat je je verder goed voel. Ik merk wel dat ik van kwaaltjes, naar "niks " ging,maar nu toch vanaf dinsdag misselijk ben Hoord er allemaal bij he hihj
Ik wil ook graag aansluiten. Heb mijn eerste echo op 30 maart. Ik ben 30 jaar en dit wordt ons 3e kindje.
Hoi dames Ik had afgelopen dinsdag de eerste echo met 8+2 weken maar ben 3 dagen vooruit gezet! En alles zag er goed uit! Nu de 21ste de termijn echo
Ik heb ook mijn eerste echo in maart! De 15e 😁 Ben 32, eerste kindje, spontaan zwanger vlak voor start MMM (of eigenlijk direct erna). Superspannend!
Oh donutlover wat een leuk plaatje. Gefeliciteerd en gefeliciteerd voor de dames die hun echo al hebben gehad. Van mij en zo te lezen nog een paar anderen vandaag de echo spanneeeeeeend. Hier kots misselijk en slaap met een emmer naarst me bed xD zo erg
Hoe is het gegaan bij iedereen die vandaag een echo had? Hier was alles goed! Het zit op de juiste plek en we zagen zelfs al een kloppend hartje 😍! De 17e mogen we al weer terug en daarna termijnecho op 3 april. Kan niet wachten.
Hoi dames, Allereerst gefeliciteerd. Wij hebben 27 maart onze eerste echo. Ik vind het echt ontzettend spannend en ik kan niet wachten!
Super manaolona geweldig nieuws en leuk joh dat je volgende al zo dichtbij is heeft dit een reden ?. Hier ook alles in orde hartje klopt goed baby bewoog zelfs al de armpjes en beentjes zeiden ze. Wss slecht op te meten omdat hij-zij met het hoofdje tegen de dooier lag. Termijn klopte & 2e echo over 3 weken.
Stphnie fijn dat bij jou ook alles goed was! Ik loop nu bij de gyn ivm cyclusanalyse die ik deze ronde kreeg en uitsluiten BBZ. Nu dat is uitgesloten ga ik in principe gewoon over naar de verloskundige voor de termijnecho. Maar de gyn wilde graag nog een keertje kijken dus mocht ik de 17e nog een keer bij haar . Vind ik helemaal niet vervelend natuurlijk . En dan 7 april met 10+3 heb ik de termijnecho bij de verloskundige. Verder nog dames die in inmiddels echo hebben gehad?