Ben ik de enige met de Amy Winehouse associatie heb; drank en drugs. En ik ken een enorme ordinaire Valerie. Pikzwart geverfd haar, veel te veel make-up, kauwgomkauwend en behoorlijk slutty. Dus ik vind het niet zo'n leuke naam ☺️
Omdat Amy een liedje heeft (gecoverd nog wel zelfs) associeer je de naam Valerie met drugs? Dat vind ik wel vergezocht.
Is niet vergezocht, is mijn associatie. Een associatie hoeft niet te zijn dat elke Valerie aan de drugs gaat of een slet wordt... maar het is wel mijn associatie.
Ik vind het best mooi klinken.. Het voelt voor mij alleen meer als een naam voor een oudere hippe dame. Ik zie geen baby of kind voor me, maar dat zal wennen zijn denk ik.
Valerie... ik zie een heel lief blond meisje voor me met 2 vlechtjes in het haar met onderaan een bloemetje
Als je het uitspreekt als val-luh-rie, leuk. Maar ik ken ook een man en die heet Valerie, uitgesproken als Val- leer-ie en dan vind ik het niet mooi