Ik weet nu dat ik voor de 38 weken zal bevallen en misschien nog wel eerder, baby is klein en m'n vruchtwater is heel weinig. 50 zal sowieso te groot zijn.. Gezocht babykleding in maat 44, gekeken online bij prenatal maar vond de keuze erg weinig. Vroeger verkochten ze het altijd bij v&d maar deze is er natuurlijk niet meer. Hema etc verkoopt het niet😑 Alvast bedankt voor het meedenken!
C&A heeft ook kleertjes maat 44. Mss zelfs wel 42.. Heb vorig jaar maat 44 daar gekocht voor vriendin die te vroeg was bevallen. Het is niet heel veel maar was wel goed geslaagd. (Rompers en soort van boxpakjes had ik gehaald)
Prenatal verkoopt het hier wel meer. C&A verkoopt het inderdaad en de kleinere kinderkledingwinkels verkopen het nu ook standaard meer.
Online kopen, mijn ervaring is dat de kleding uit de stenen winkels alsnog veel te groot/breed valt. Ik had prematuur kleding die met klittenband op de rug gesloten kon worden.
En petit bateau valt ook klein/smal. Zoontje van een kennis was dysmatuur en prematuur, dus echt mini. En petit bateau was een van de kleertjes die goed vielen.
Of gewoon via marktplaats, vaak zijn die kleertjes 1 of 2 keer aan geweest ze groeien zo snel. En mijn dochter is toen met 38 weken gehaald en zat heel mooi in maatje 50. En dat heeft ze maar 2 weken kunnen dragen. Het gaat echt heel snel.
Mijn dochtertje heeft er toch nog wel minimaal 1,5 maand in gezeten. 38+2 maar een gewicht van 2630 gram doordat ik de gehele zwangerschap niks binnen kon houden. Maat 44 was eigenlijk nog te ruim. Via het ziekenhuis kun je vaak ook aan websites komen die maat 44 verkopen.
C & a heeft vanaf maat 42 ! Leuke setjes Had laatst een box pakje van KIK bleek per ongeluk een 42 gepakt te hebben Dus die hebben ze ook Beiden niet duur