Oktober 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Dafje, 21 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. iets duidelijker omschrijven..

    soort steentjes die je aan een ketting kan hangen!
     
  2. Oh gewoon van die stenen als amethist en dat soort dingen, en die dan bij je persoonlijkheid of sterrenbeeld passen? En sommige stenen zijn goed voor bepaalde klachten idd, bedoel je dat?
    Kun je die niet op elke markt oid kopen? Of in van die snuisterijen winkeltjes?
    Ik ga naar bed! trusten!
     
  3. slaap lekker meid

    heb al wat gevonden!

    x
     
  4. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    31 okt 2006
    1.882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Zal donderdag zwaaien bij Gent, komen we idd langs, omdat Freds ouders ten NW van Parijs wonen (sannois) is dat het kortst...!

    Ik ga proberen te slapen maar ben te zenuwachtig...Zooooo'n zin om eventjes naar NL te gaan, wel raar, is de eerste keer dat we niet meer in het ouderlijk huis terecht kunnen, is verkocht ivm scheiding van mijn ouders....Maar ga lekker naar mijn stamkroegje in Assen en mijn vrienden zien en Eline showen én 4-generatie-vrouwen-foto maken met mijn oma...Is wel heel bijzonder, een primeur in onze familie...Sorry voor het lange verhaal, hihi, zit helemaal te bibberen van de zenuwen, net als toen ik klein was en we naar FR op vakantie gingen, hahaha
     
  5. lvdwerf

    lvdwerf Bekend lid

    16 jan 2007
    744
    0
    0
    Office manager
    Hoenderloo
    Het is nog wel achtelijk vroeg, maar ik heb een keer tijd om ff wat te tikken...

    Hier gaat alles nog steeds super met Merla. Ze is echt vrolijk en kan soms wel 3 kwartier zelf 'spelen'. Ook rolt ze sinds een week om van buik naar rug en van haar rug naar haar zij.
    Met mij gaat het redelijk, ik ben gister bij de osteopaat geweest en daar ben ik nog even niet zo fit van. Ondermeer mijn bekken schijnt nog helemaal niet weer op zijn plaats te zitten na de bevalling, wat allang had gemoeten.
    Daarnaast zijn ze hier druk bezig met de 'tuin' eerst zijn er een stuk of 10 bomen in onze tuin gekapt en nu hebben we allemaal bergen zand liggen die gebruikt gaan worden om een echte tuin te maken en een rijbak voor de paarden. Het ziet er hier nu echt niet uit dus, maar dat gaat vast allemaal wel weer goed komen.

    Ik heb alleen nog steeds een kolfprobleem. Blijkbaar is zelfs maat S voor het borstschild nog te groot voor mij, dus ik heb nu maar het softfit borstschild van Medela besteld, in de hoop dat die wel past, al is dat weer 1 maat, dus heb ik daar al helemaal weinig vertrouwen in. Maar ja, ik probeer het maar, ik blijf namelijk redelijk veel pijn houden met kolven zo... Iemand misschien nog tips?

    @ Diaan: Wij hebben hier de grote happermeneer ;) voor Rowin rondrijden, een mooie grote shovel!

    @ Xenas: Wat gaaf dat huis! Ik hoop echt dat het wat wordt/is voor jullie!

    @ Marieke: Heel veel plezier in ons kaaskoppenlandje :D Lijkt me echt fijn om dan weer even terug te komen naar je oude vrienden en familie.

    @ Voedingen: Wij zijn hier in een paar weken tijd van ongeveer 7 naar ongeveer 5 voedingen gegaan, dus daar ben ik wel blij mee. Ik verwacht dat als ze in plaats van 6 uur, ongeveer 9 uur achtereen gaat slapen we ook vanzelf naar 4 voedingen gaan. Wel bv natuurlijk, maar het begint hier dus wel ongeveer gelijk op te lopen met de fv babies.

    Ik heb zin in de meeting!

    Fijne dag allemaal, ik ga nu maar eens mijn spulletjes pakken, de babymassage begint vandaag al om 9.15 omdat er iemand daarna naar het CB moet.

    Doegies!
     
  6. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Goede morgen!

    Happyliesje, we zullen de nederlanders eens een taaltje laten horen op de meeting ;) :D die doorgaat in d'oude tolhuys in Utrecht http://www.hetoudetolhuys.nl/

    Diaan, nog niet beter? Dikke knuf...vervelend zo'n zere keel! Goed dat alles ok is met de heupjes van Gillian!

    Xenas, ff googlen misschien...ah lees dat je al iets gevonden hebt!

    Marieke, veel succes met jullie reis naar Nederland! Rij voorzichtig hé!
    En veel plezier in je stamkroeg en met het showen van Eline! En zwaai ook maar eens richting Antwerpen hihi ;)

    Laura, super van Merla! Winter maakt hier nog altijd geen aanstalten om te draaien, de luierik ;)
    Ai, je bekken nog niet op z'n plaats...de osteo zal het wel fiksen!
    Wij willen foto's hé, van de nieuwe tuin!
    Kan je niet helpen met je kolfprobleem...wat zegt de lactatiedeskundige?
    Hopelijk kom je eruit!
    Veel plezier op babymassage!
     
  7. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    wow zie net dat Winter al 18 weken is.......
     
  8. Doris

    Doris Fanatiek lid

    26 okt 2006
    1.197
    0
    0
    Goeiemorgen!

    Gaat snel he Liesje!
    Sven was gister alweer 20 weken!

    Sven lijkt weer een nieuw ritme te hebben.
    Hij krijgt nu toch weer 5 flessen omdat hij, waarschijnlijk mede door een sprongetje, wat onrustig werd.
    Hij begon midden in de nacht te kletsen enzo :rolleyes: Hij had dan geen honger en viel dan na en half uurtje weer in slaap. Maarja, wij lagen wel wakker...
    Dus toch nog maar even een kleine laatste fles ingevoerd rond 22 uur en nu slaapt hij alweer 2 nachten door zonderte kletsen ;)
    Die fles valt er dan vanzelf wel weer af.

    Groetjes Doris
     
  9. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
  10. Doris

    Doris Fanatiek lid

    26 okt 2006
    1.197
    0
    0
    Was het nou een baby-gym of toch een beagle-gym?

    [​IMG]
     
  11. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Krijg net een mailtje binnen...in Nederland hebben ze nieuwe flitscamera's ingebouwd in de vangrails! Wie wil weten waar, dan mail ik het door!
     
  12. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    whaha Doris!
     
  13. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    @Floortje: fijn dat alles goed is zeg.

    @Doris: de wandeling was heerlijk, er liepen 50 beagles mee maar het ging prima. Fijn dat Sven beter te pas is. Wat een super foto zeg!

    @Liesje: de tijd vliegt he? Gaat het slapen van Winter al wat beter?

    @Laura: ik hoop dat het snel beter gaat met je bekken. Knap dat Merla kan draaien hoor. Marijn draait tot op zijn zij en dat is het dan.

    @Diaan: fijn dat met de heupjes alles in orde is. Ik hoop dat je zelf ook snel opknapt.

    @Happyliesje: ben wel Marieke niet maar Enschede ligt in het Oosten.

    Hier lijkt de griep iedereen aan te pakken. Marijn is alweer snipverkouden, ik voel me beroerd en Sterre is ook al slecht te pas. Ach het kan ook bijna niet anders, zieke kids op school, op mijn werk zieke bewoners dus ja. :(
    Ik heb vanmiddag een meeting met de gymdames ben heel benieuwd. Verder ben ik super blij: mijn beste dinnetje is Zwanger! Na twee jaar proberen en een miskraam is het zover. En het mooie is dat ze de zelfde uitgerekende datum heeft als mij en we op dezelfde dag positief getest hebben. Het kan niet anders dan dat de zwangerschap nu goed gaat. Tot later!
     
  14. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Nynke, wat goed voor je beste vriendin!
    Winter heeft gisteren van half 9 tot 11 uur in zijn eigen bedje geslapen! joepi! Dan kreeg hij honger en heb ik hem bij mij in bed genomen en zijn we samen in slaap gevallen...het is een begine he! Hij heeft wel van half 8 tot half 9 heel hard liggen wenen, maar ben er na 5 minuten steeds gaan kijken, knuffel gegeven, over zijn hoofdje geaaid en terug buiten gegaan...na een uurtje heeft hij zich dan toch gegeven! hihi Ik had ook wel zo'n muziekje met lichprojector gekocht dat reageert op stemgeluiden...dat heeft ook wel goed geholpen!
     
  15. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    @Liesje: bedankt. En idd het begin is er. Rustig aan opbouwen en dan komt het echt wel goed hoor!
     
  16. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Nynke, gaar gedaan!
    Mooie avatar heb je daar! En mooie banner! Is toch veranderd hé?
     
  17. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    Avatar is niet aangepast banner wel. Maar ben nog niet tevreden dus nog even puzzelen met mijn foto's.
     
  18. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    5 dec 2006
    2.143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    Jeetje meiden, zelfs op mijn vrije dag hou ik jullie niet meer bij! En ik krijg zo visite, dus zal het wel niet meer goed komen vanmorgen. :D
    En nu ik eindelijk vrij ben, krijg ik uiteraard keelpijn en mijn neus zit vol. Hoop niet dat het uitmond in een echte griep, want daar heb ik echt even geen zin in hoor!

    @Marieke; ik kan me je spanning helemaal voorstellen. Veel plezier meid!

    @Doris; wat een grappige foto! hahaha

    @Nynke; wat super van je vriendin. Stiekem wist ik het al, want ik las je berichtje bij de oktobermama's.

    @Floortje; wat naar dat jullie zo lopen te goochelen met voedingen. Sterkte meid! Hoop dat je snel de oplossing vindt.

    Zo, dat was even uit mijn hoofd. Fijne dag allemaal!

    X Maartje
     
  19. murizzz1

    murizzz1 Niet meer actief

    Heee hoe kan dat nou waarom doet mijn banner het nu niet?
     
  20. murizzz1

    murizzz1 Niet meer actief

    Wie wil me er mee helpen?
     

Deel Deze Pagina