Hallo, Hierbij mijn echo foto van 11 weken. Wie ziet hier de Nub en kan voorspellen of het een jongen of meisje is😄
He meiden, ben ik weer! Ditmaal niet mijn eigen echo maar van een vriendinnetje. Echo is gemaakt met 13.0. Zien jullie iets?
Geen problem, dit is niet mijn echo maar van een vriendin. Ik heb de geslachtsbepaling inmiddels al gehad in Belgie
Ik kan hier niks uithalen, maar dat kan ik sowieso niet uit de echo's uit dit topic. Lieve experts, is hier iets te zien? Zo ja, wat denken jullie?
Ik heB toch maar vorige week een genderscan gepland... ik heb die vanavond on half 9 . We zullen zien wat het wordt. Iedereen dacht de Nub van mijn kleine een meisje is ... We zullen zien! #zenuwachtig
Zelf zie ik het niet. Versta het ook niet goed hoe jullie het allemaal zien hahahahaha... deze is van vandaag. Zien jullie iets?